Doktorského studijního programu v oblasti technických věd

University of Vaasa

Popis programu

Read the Official Description

Doktorského studijního programu v oblasti technických věd

University of Vaasa

Energetika, management a finance jsou ústředními oblastmi výzkumu v doktorském programu Technická škála. Doktorský program zahrnuje všechny oblasti výzkumu na Fakultě technologie na univerzitě Vaasa. Doktorského studijního programu vytváří doktorů věd v oblasti technologií (D.Sc. (Tech), doktorů věd v oboru Business Administration (DrSc (Econ) a doktoři filozofie (PhD). Cílem doktorského studijního programu je výchova odborníků na vysoké ráže schopné samostatné výzkumné práce sloužit průmyslu, hospodářského života, svět akademické obce a dalších organizací.

Doktorského studijního programu provádí základní výzkum v oblasti zaměstnání a aplikovaný výzkum. Aplikace známých metod a nástrojů při vývoji nových řešení problémů souvisejících s oblasti technologie a ekonomiky jsou klíčové prvky programů. Program je multidisciplinární, zahrnující každou část vývoje technologií z nových technických inovací a řešení vývoje produktů. Program také nabízí technologické vědecké poznatky, metodické a výpočetní základ pro řešení problémů v oblasti technologické vědy a matematických a statistických modelů ekonomických jevů.

Studium v ​​doktorském studijním programu se skládají z obecných studií, oblasti studií a studií na podporu výzkumného prostoru. Nejdůležitější částí programu je disertační práce, který je podporován dalšími vědeckými studiemi, postgraduální studium kurzů a seminářů. Doktorské studium v ​​oblasti technických věd nabízí doktorské studium v ​​oblasti výzkumu automatizace, energie, elektřina, dat a telekomunikační techniky, jakož i průmyslového inženýrství, ekonomických matematiky, statistiky a matematiky.

Výzkum probíhá ve výzkumných skupinách. Projekty jsou řízeny výzkumnými skupinami ve spolupráci s průmyslovými podniky a různými národními a mezinárodními univerzitami a výzkumnými ústavy.

Fakulta je součástí Národního doktorského programu elektroenergetiky (DPEEE), energetické účinnosti a systémů (EES) a informačních technologií (INFORTE.FI), jakož i finského doktorského programu ve stochastice a statistikách (FGSS) a doktorského programu Graduate School of Logistics a řízení dodavatelského řetězce (L & SCM).

Ústav průmyslového managementu Katedra elektrotechniky a automatizace, katedra informatiky a Ústav matematiky a statistiky jsou odpovědné za obsah doktorského studijního programu.

Doktorský program v čele s profesorem Seppo Hassi.

This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Led. 2019
Srp. 2019
Duration
Délka trvání
Denní studium
Information
Deadline
Říj. 31, 2018
Locations
Finsko - Vaasa
Datum začátku : Led. 2019
Termín odevzdání přihlášek Říj. 31, 2018
Datum ukončení Kontaktuj školu
Datum začátku : Srp. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Led. 2019
Finsko - Vaasa
Termín odevzdání přihlášek Říj. 31, 2018
Datum ukončení Kontaktuj školu
Srp. 2019
Finsko - Vaasa
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu