Doktorský školní výzkumný program

Všeobecné informace

Popis programu

Doktorská škola Akademie umění a designu Eugeniusz Geppert ve Vratislavi je uměleckou a výzkumnou jednotkou, která vzdělává lidi s významnými uměleckými úspěchy a vysokým výzkumným potenciálem. Doktorský program trvá 6 semestrů a umožňuje jim získat pokročilé znalosti a dovednosti. Je to příprava na získání doktorátu titul v oboru umění v oboru výtvarné umění a zachování umění.

Doktorská škola nabízí tříletý (6 semestrů) interdisciplinární výzkumný program s možností studia na jedné z našich čtyř fakult. Je určen absolventům magisterských studií, kteří projevují mimořádné schopnosti a významné umělecké úspěchy. Program je pro občany EU i občany zemí mimo EU bezplatný. Akademie nabízí měsíční stipendium pro každý Ph.D. student.

  • Délka trvání: 3 roky (6 semestrů)
  • Školné: zdarma
  • Začátek akademického roku: 1. října
  • Kontakt: studyinenglish@asp.wroc.pl

Teoretické kurzy na Doktorské škole se vyučují pouze v angličtině.

Účastníci školy obdrží stipendia ve výši 2 104 PLN za měsíc v prvním období vzdělávání a poté ve výši 3 242 PLN po získání kladného hodnocení v polovině období.

Všechny zahraniční diplomy musí být doprovázeny apostilskými diplomy, přepisy a osvědčeními vydanými v jiném jazyce než polštině nebo angličtině musí být do polského jazyka přeloženy polským soudním překladatelem.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

The Academy provides instruction at four Faculties: Painting and Sculpture, Ceramics and Glass, Graphics and Media Art, and Interior Architecture and Design, to about 1 000 students. The students can ... Čtěte více

The Academy provides instruction at four Faculties: Painting and Sculpture, Ceramics and Glass, Graphics and Media Art, and Interior Architecture and Design, to about 1 000 students. The students can select one of the six majors: painting, sculpture, graphics, design, interior architecture and media art on full-time five-year MFA or part-time two-tier BFA and MFA courses. Méně