Doktorský program SSM / ESAMI

Všeobecné informace

10 dostupných umístění

Popis programu

ESAMI a Swiss School of Management (SSM) společně přinášejí tříletý mezinárodně akreditovaný program Business Administration (DBA) do východní a jižní Afriky. Program je založen na kombinovaném učení a studenti se k němu mohou kdykoli připojit. Kurz bude probíhat pomocí e-learningové platformy SSM s kampusy ESAMI a SSM dostupnými jako studijní centra. Během programu budou nabízeny čtyřdenní online workshopy a časté webové semináře na vybraná témata. Uchazeči zapsaní v roce 2020 obdrží částečné stipendium.

O programu DBA

DBA bude udělována společností SSM, která je v souladu s mezinárodními standardy pro doktorské studium na podporu celosvětového uznání. Program DBA je koncipován jako tříletý program se 120 kredity ECTS na základě studia na částečný úvazek. E-learningové jednotky zajišťují zdravou rovnováhu mezi prací, životem a studiem, protože cestovní čas a výdaje jsou udržovány na minimu. Čtyřdenní workshopy budou během prvního semestru probíhat dvakrát. Výuka po částečném stipendiu je stanovena na 17 000 USD a lze ji zaplatit v pěti splátkách: 34% splatných při zápisu a zůstatek 66% splatných od roku 2 ve 4 stejných splátkách za semestr.

O společnosti ESAMI

Institut pro správu východní a jižní Afriky (ESAMI) je mezivládní regionální rozvojové středisko pro správu. Hlavní sídlo společnosti ESAMI se nachází v Arusha v Tanzanii.

Institut byl založen s primárním cílem poskytnout regionu vyškolený personál v řadě kritických oblastí, včetně řízení politiky, vedení, řízení dopravy, finančního řízení, řízení informačních technologií, řízení zdraví, řízení lidských zdrojů, řízení projektů, energetiky a řízení životního prostředí a řízení rovnosti žen a mužů. Důraz byl kladen na školení středních a vyšších manažerů z regionu, aby zlepšili svůj manažerský výkon s ohledem na globální problémy, ale s regionálním zaměřením souvisejícím s africkým prostředím.

O švýcarské škole managementu

SSM je mezinárodně uznávaná vysokoškolská instituce, která překračuje standardy dnešního profesionálního světa. SSM je akreditován Mezinárodní akreditační radou pro obchodní vzdělávání (IACBE), EduQua Švýcarsko a ministerstvem školství a výzkumu v regionu Lazio (Itálie). SSM je navíc uznáván řadou mezinárodních orgánů, jako jsou UNESCO, IAU a CHEA.

Stovky studentů studují s SSM v kampusech a školicích střediscích po celém světě. Výzkumné centrum SSM nabízí skvělé smíšené vzdělávací zkušenosti s velkým důrazem na výzkum. S plně akreditovaným programem Doctor of Business Administration (DBA) a špičkovou e-learningovou platformou usilujeme o výzkum, který slouží podnikům a společnostem.

Jak se přihlásit

Formuláře žádostí lze stáhnout na www.esami-africa.org

Další informace si můžete vyžádat prostřednictvím Chengetai Magunje (ředitel marketingu a rozvoje podnikání v ESAMI. E-mail chengetai@esami-africa.org ; WhatsApp +255 683 822 946

Poslední aktualizace Říj 2020

Informace o škole

The Eastern and Southern African Management Institute (ESAMI) is an intergovernmental regional management development centre. ESAMI's head office is located in Arusha, Tanzania.

The Eastern and Southern African Management Institute (ESAMI) is an intergovernmental regional management development centre. ESAMI's head office is located in Arusha, Tanzania. Méně
Arusha , Nairobi , Dar es Salaam , Lusaka , Kampala , Windhoek , Mbabane , Harare , Maputo , Lilongwe + 9 Více Méně