Efektivní fosilní energetické technologie

The University of Nottingham - Faculty of Engineering

Popis programu

Read the Official Description

Efektivní fosilní energetické technologie

The University of Nottingham - Faculty of Engineering

Inženýrské doktorské centrum, založené na Univerzitě v Nottinghamu, bylo založeno ve spolupráci s konsorciem Energy Midlands - složeným z univerzit v Nottinghamu, Loughboroughu a Birminghamu a řady vedoucích pracovníků v odvětví výroby energie.

Nabízí výzkumným inženýrům příležitost vycvičit jako odborníci z oboru, kteří jsou připraveni zavést nové superúčinné technologie generující elektřinu a využívat fosilní energii s téměř nulovými emisemi díky zachycování uhlíku. Mají přístup k prvotřídním výzkumným zařízením na partnerských univerzitách a mají vyhrazené kancelářské prostory.

Čtyřletý doktorský program vybavuje výzkumné pracovníky s vědomostmi a odbornými znalostmi, které vedou špičkový výzkum a práci v rámci vysoce kvalifikovaných multidisciplinárních týmů. Obsahuje jádro a volitelně vyučované moduly v:

  • Pokročilé odborné technické aspekty výroby energie a zachycování a skladování materiálů
  • Kontextuální a řídící témata se zaměřením na širší společenské, kulturní, etické, politické a globální otázky týkající se výroby energie
  • Odborné a výzkumné dovednosti

Tento kurz vyžaduje 2.1 nebo mezinárodní ekvivalent a / nebo magisterské úrovně na úrovni zásluh nebo vyšší v příslušném předmětu a úroveň IELTS 6.0 (5.5 v každém elementu).

Každoroční letní školy ve Velké Británii a Číně představují jedinečné příležitosti dozvědět se více o výzvách, jak uspokojit rostoucí celosvětové požadavky na energii. Výzkumní inženýři také dokončují výzkumné projekty s průmyslovými partnery centra a mají příležitost zveřejnit svůj výzkum a prezentovat své poznatky na příslušných konferencích.

Výzkumní inženýři se registrují na jedné ze tří univerzit, ale většinu času tráví u své hostitelské společnosti od konce prvního roku, aby se zapojili do prvku programu výzkumného projektu.

Vybavení

Hlavním cílem Centra pro efektivní využívání fosilních energetických technologií je připravit vedoucí výzkumné pracovníky, aby se v příštích patnácti letech zabývali významnými vnitrostátními a mezinárodními výzvami při zavádění nových elektráren s cílem efektivněji vyrábět elektřinu využívající fosilní energii s téměř nulovými emisemi. Tyto výzvy zahrnují úspěšné prokázání zachycování CO2 a technologií ke snížení emisí CO2 obecněji z využití uhlí, včetně výroby železa a bezdymového paliva.

Rozlišovací znaky inženýrského doktorátu (EngD) jsou jeho čtyřleté trvání, vyšší stipendia než běžné doktorské doktorské studie a požadavek, že většinu času (přibližně tři roky) jsou vynaloženy na provádění výzkumu v průmyslu.

Podpora pro výzkum

Podpora studentů postgraduálního výzkumu je koordinována prostřednictvím Fakultního výzkumného ústavu. Každý doktorand bude mít hlavního akademického supervizora a alespoň jednoho nadřízeného. Pravidelné formální kontroly, obvykle jednou měsíčně, se uskuteční u jednoho nebo obou vašich nadřízených. Poskytujeme také akademické postgraduální poradce a studentské zástupce PGR, kteří jsou k dispozici, pokud máte dotaz ohledně postupů týkajících se výzkumné studie, máte obavy ohledně vašeho pokroku nebo dostupných zařízení.

Všichni doktorandi jsou zapsáni do Programu výuky inženýrské fakulty, což je strukturovaný program školení vycházející z formálních externích rámců, jako je Prohlášení o společných dovednostech, Rámec vývoje výzkumu (RDF) a pokyny Rady pro výzkum. Rada pro inženýrství a výzkum v oblasti vědy (EPSRC) uznala náš program fakulty jako vedoucího sektoru rozvoje postgraduálního výzkumu a výcviku.

Fakulta má vynikající vazby s průmyslem a zajistí vám rozvoj dovedností přenositelných, které budou mít prospěch v různých kariérách. Budete mít také přístup k Programu rozvoje vědců Graduate School.

Vstupní požadavky

  • Požadavky na vstup: 2.1 (nebo mezinárodní rovnocenné) a / nebo magisterské tituly na úrovni zásluh nebo výše v příslušném předmětu
  • IELTS: 6,0 (nejméně 5,5 v každém elementu)
This school offers programs in:
  • Angličtina


Poslední aktualizace November 2, 2017
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Srp. 2019
Duration
Délka trvání
4 let
Denní studium
Price
Cena
4,300 GBP
Poplatky ve Velké Británii / EU 4 300 liber; Mezinárodní poplatky: 21 060 liber
Information
Deadline
Locations
Spojené království - Nottingham, England
Datum začátku : Srp. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Srp. 2019
Spojené království - Nottingham, England
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu