Od vytvoření FDV doktorského škole v roce 2006, cíle byly zaměřeny na oblasti biologických věd. Tradičně, studenti pokračovat mezioborových výzkumných projektů v oblasti přírodních věd, inženýrství a technologie, lékařské a zdravotnické vědy. V poslední době, projekty v oblasti přírodních věd včlenili přístupy a / nebo aplikace z jiných oborů, včetně společenských a humanitních věd, ale je Těžištěm práce o pokroku ve znalostech v biologických vědách. Od prosince 2015, byly více než 110 PhD byla udělena FDV kolegy, kteří studují témata na hranicích vědy o životě, a více než 120 jsou v současné době ve snaze o jejich stupně.

"Frontières du Vivant" (FDV) projekty, které zahrnují interakci mezi širokým spektrem akademických disciplín, ve snaze o porozumění živých systémů. Studenti, kteří se připojí doktorské školy jsou školeni v různých oborech (např biologie, fyzika, medicína, ekonomie, lingvistiky), z celého světa.

Požadavky Titul

PhD v programu FDV představuje kombinaci výzkumu zkušeností získaných při hostování laboratoři a zkušeností v mezioborové činnostech souvisejících s vědou získaných prostřednictvím doktorské školy. Studenti jsou povinni absolvovat vzdělávací program FDV, který se skládá z nejméně 300 hodin školení. Polovina hodin, musí být dokončen prostřednictvím FDV schválené kurzy, workshopy, nebo činností a mohou být zbytek dokončen prostřednictvím externích programů, mezinárodních konferencí, letních škol, atd

Doktorské škola nevyžaduje stanovený počet publikací povolit obranu. Nicméně, to doporučuje, aby studenti jsou zapojeni do 3 publikacích během jejich práce:

  • Jeden průzkum článek napsán s laboratoří, ne nutně jako hlavní autor, a ne nutně o hlavní téma studenta.
  • Jeden článek typ revize, s využitím práce interdisciplinární syntézy očekávanou školy.
  • Jeden článek výzkum jako vedoucí autor na hlavní téma studenta.

Schválení obhajovat tvrzení uděluje doktorské ředitel školy. Ředitel zváží následující: disertační práce doporučení poradním výborem, výzkumné úspěchy, publikace nebo šíření díla v práci, a dokončení doktorského školního vzdělávacího programu, včetně kurzů, konferencí a činnost v doktorském studijním programu FDV.

Vybrané projekty Life Science

  • Náhodnost a variabilita zvířat embryogeneze, přístup multi-scale
  • Vývojový polarity a morfogeneze jediné buňky
  • Rozpárat nervové obvody sekvenční založené navigace pomocí kombinovaného fos zobrazování a výpočetní přístup
  • Mechanotransductional regulace mesoderm invaginaci a zadní endoderm invaginací Drosophila embrya
  • Symetrie lámání a buněčná polarizace uložené externím mechanickým cue

Vybrané Hranice Life Science projektů

Tradičně, studenti pokračovat mezioborových výzkumných projektů v oblasti přírodních věd, inženýrství a technologie, lékařské a zdravotnické vědy. V poslední době, projekty v oblasti přírodních věd včlenili přístupy a / nebo aplikace z jiných oborů, včetně společenských a humanitních věd, ale je Těžištěm práce o pokroku ve znalostech v biologických vědách.

Následující Vybrané disertace obdržel nejvyšší ocenění od svých obranných výborů: Zmínit tres čestné avec Félications

Tento stupeň je vyhrazen pro kandidáty s mimořádnými dovednostmi ověřenými jejich úspěchů a kvality jejich obhajobě. To může být udělena pouze tehdy, jestliže a) je jednomyslná shoda členů práce porota pod anonymním hlasování a b) Předseda poroty zapíše a podepíše dodatečnou zprávu zdůvodňující tento rozdíl.

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 1 více kurzů z Center for Research and Interdisciplinary (CRI) »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Zář 2019
Duration
Kontaktuj školu
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date