Program FPM-ABPM je navržen tak, aby vybavit studenty odborných dovedností vhodných pro kariéru ve výuce managementu, výzkumu, vzdělávání a poradenství pozice uvnitř i mimo akademickou obcí. Studenti si vybrat svou oblast specializace z oblastí, kde průmysl požadavků a ústav má odborné znalosti. FPM-ABPM učenci institutu se očekává, že hrát vedoucí úlohu při naplňování rostoucích potřeb národa pro hlubší analytické schopnosti a prakticky relevantní výzkumné kapacity v oblasti řízení. Program čerpá z indické a globální zkušenosti v oblasti doktorského vzdělání v oblasti řízení a různé vztahují polí. Program je navržen tak, aby sloužil jako místo pro péči o různé akademické debaty o činnosti ve výzkumu a kaprů řízení. Struktura programu obsahuje významnou složku odborné přípravy výzkumných pracovníků, usnadňovat to jak in-house a hostujících výzkumných pracovníků. Účastníci FPM-ABPM se očekává, že k rozvoji hluboké porozumění v oblasti výzkumu, zvolené podle nich.

Minimální Očekávaná doba trvání programu je čtyři roky a maximální povolená doba je šest let. Studenti nedaří splnit požadavky v této lhůtě bude považována za stažena z programu. U prvních dvou let, student dělá práce v kurzu a v následujících letech on / ona dělá disertační práci.

Post-absolventy z jakéhokoliv oboru s minimálně 55% ochranných známek, které mají bakalářský titul nebo rovnocennou kvalifikaci získanou po dobu minimálně tří let práci navazující na vyšší sekundární vzdělání (10 +2) nebo ekvivalent, jsou způsobilé žádat. Ti, kteří mají odbornou kvalifikaci, jako je CA, ICWA a ČS, které jsou považovány za rovnocenné postgraduálního stupně a alespoň 55% známky, jsou také způsobilé.

Způsobilé kandidáti se některého z následujících bodů se bude jmenovat přímo pro prezentaci a rozhovor:

* CAT (skóre dva roky s nutné odříznout) podle rozhodnutí IIPMB.

* GMAT / GRE (ne starší než pět let)

* UGC-CSIR-JRF/NET (skóre ne starší než pět let) v příslušné oblasti specializace.

* ICAR NET (skóre ne starší než 5 let)

NRIs a zahraniční kandidáti s platnými skóre, mohou požádat.

Program se vyučuje na:
Angličtina
Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Červenec 2019
Duration
4 let
Denní studium
Price
- INR 35000-50000 pa
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Červenec 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Červenec 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date