Lékárnictví

Všeobecné informace

Popis programu

Farmaceutika je multidisciplinární věda, která zkoumá vývoj, výrobu a charakterizaci dávkových forem, jakož i dispozice a působení léků v těle.

Nabízíme konkurenční stipendia pro kvalifikované studenty a zavázali jsme se k produkci vysoce kvalitních vědců pro kariéru ve farmakokinetice, dodávce léků a farmaceutickém vývoji.

Jelikož se farmaceutičtí vědci zabývají vývojem nových biomateriálů pro sofistikované systémy dodávek léčiv, vědci v této oblasti expandovali do výzkumu s aplikacemi ve vývoji lékařských zařízení a tkáňového inženýrství.

Poslední aktualizace Led 2021

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

The University of Iowa College of Pharmacy recognizes the power of synergy in raising the level of health care for Iowa, and beyond. We are committed to interdisciplinary and interprofessional collabo ... Čtěte více

The University of Iowa College of Pharmacy recognizes the power of synergy in raising the level of health care for Iowa, and beyond. We are committed to interdisciplinary and interprofessional collaboration, fostering an environment of teamwork and breakthrough thinking. Méně