Lékař mezinárodních vztahů

Doktor mezinárodních vztahů (DIR) Program je nejvyšší stupeň nabízí Ženevská Škola diplomacie a rozvíjí akademické kvality prostřednictvím pečlivý nezávislý výzkum, a reálného světa použitelnost.

Ženevská Škola diplomacie a mezinárodních vztahů (GSD) uděluje doktorské tituly na základě dvou odlišných způsobů:


Lékař mezinárodních vztahů Výzkum

Výzkumný program GSD-DIR nabízí jedinečný a vzrušující intelektuální prostředí pro in-hloubkové a mezioborového studia mezinárodních vztahů a diplomacie. Studenti mohou sledovat svůj doktorský program podle vzdálenosti na plný úvazek (3 roky) nebo na částečný úvazek (6 let) s 9-10 povinných kontrol na místě do Ženevy.

Program již přilákala vysoce kvalifikované a zkušené studenty z celého světa, včetně: Afghánistán, Bahrajn, Francii, Maďarsku, Indii, Nigérii, Pákistánu, Saúdské Arábie, Jižní Africe, Španělsku, Pákistánu, Rusku a USA. Studenti vyvinuli a provádějí výzkum v oblastech tak rozmanitých, jako otázkách tradiční a nové zabezpečení, diplomacii, politické ekonomie, lidských práv, geopolitiky a postkoloniálních studií. GSD postgraduální studenti úzce spolupracovat s jejich přiděleného školitele a intenzivně pracovat na vývoji na nejvyšší úrovni potenciálu každého kandidáta, a to jak z metodologických a teoretických hledisek.

Doktorandi se očekává, že přispějí k výzkumu profilu GSD tím, že je přidružený jako výzkumných Fellows na Globecraft® institutu .


Vstupní požadavky

První nebo 2: 1 prvního stupně, a MA ve věci týkající se kurzu. Rovnocenné zámořské kvalifikace jsou přijatelné. Podrobný návrh výzkumu (5.000 slov) svého zamýšleného výzkumu spolu s dokladem o znalosti anglického jazyka.


Lékař mezinárodních vztahů Dossier

DIR by Dossier uděluje GSD k vedoucím orgánům v oblasti dotyčnou studii. Tato prestižní doktorát uznává vědeckou práci o vysoké rozlišení, dopad a originalitou.
Vstupní a Maturitní požadavky

Kandidát předkládá NO dokumentaci představující minimálně 8 vědeckých prací publikovaných nejreprezentativnější mezinárodních časopisech nebo knihy vydané horní nakladatelství. Komise tvořená GSD a oponentů bude vytvořen posuzovat každý konkrétní případ. Budou zohledněny pouze vynikající práci. Žadatelé se očekává, že budou vedoucí orgány v oblasti dotyčnou studii.

Způsobilost:

  • 10 let po získání magisterský titul z uznávané univerzity.
  • 6 let po získání doktorského diplomu z uznávané univerzity.


Úspěšní uchazeči budou jmenován čestným výzkumných pracovníků na Globecraft® institutu.

Program se vyučuje na:
Angličtina
Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Duration
3 - 6 let
Kombinované
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date