Lékař mezinárodních vztahů

Geneva School of Diplomacy and International Relations

Popis programu

Read the Official Description

Lékař mezinárodních vztahů

Geneva School of Diplomacy and International Relations

Lékař mezinárodních vztahů

Doktor mezinárodních vztahů (DIR) Program je nejvyšší stupeň nabízí Ženevská Škola diplomacie a rozvíjí akademické kvality prostřednictvím pečlivý nezávislý výzkum, a reálného světa použitelnost.

Ženevská Škola diplomacie a mezinárodních vztahů (GSD) uděluje doktorské tituly na základě dvou odlišných způsobů:


Lékař mezinárodních vztahů Výzkum

Výzkumný program GSD-DIR nabízí jedinečný a vzrušující intelektuální prostředí pro in-hloubkové a mezioborového studia mezinárodních vztahů a diplomacie. Studenti mohou sledovat svůj doktorský program podle vzdálenosti na plný úvazek (3 roky) nebo na částečný úvazek (6 let) s 9-10 povinných kontrol na místě do Ženevy.

Program již přilákala vysoce kvalifikované a zkušené studenty z celého světa, včetně: Afghánistán, Bahrajn, Francii, Maďarsku, Indii, Nigérii, Pákistánu, Saúdské Arábie, Jižní Africe, Španělsku, Pákistánu, Rusku a USA. Studenti vyvinuli a provádějí výzkum v oblastech tak rozmanitých, jako otázkách tradiční a nové zabezpečení, diplomacii, politické ekonomie, lidských práv, geopolitiky a postkoloniálních studií. GSD postgraduální studenti úzce spolupracovat s jejich přiděleného školitele a intenzivně pracovat na vývoji na nejvyšší úrovni potenciálu každého kandidáta, a to jak z metodologických a teoretických hledisek.

Doktorandi se očekává, že přispějí k výzkumu profilu GSD tím, že je přidružený jako výzkumných Fellows na Globecraft® institutu .


Vstupní požadavky

První nebo 2: 1 prvního stupně, a MA ve věci týkající se kurzu. Rovnocenné zámořské kvalifikace jsou přijatelné. Podrobný návrh výzkumu (5.000 slov) svého zamýšleného výzkumu spolu s dokladem o znalosti anglického jazyka.


Lékař mezinárodních vztahů Dossier

DIR by Dossier uděluje GSD k vedoucím orgánům v oblasti dotyčnou studii. Tato prestižní doktorát uznává vědeckou práci o vysoké rozlišení, dopad a originalitou.
Vstupní a Maturitní požadavky

Kandidát předkládá NO dokumentaci představující minimálně 8 vědeckých prací publikovaných nejreprezentativnější mezinárodních časopisech nebo knihy vydané horní nakladatelství. Komise tvořená GSD a oponentů bude vytvořen posuzovat každý konkrétní případ. Budou zohledněny pouze vynikající práci. Žadatelé se očekává, že budou vedoucí orgány v oblasti dotyčnou studii.

Způsobilost:

  • 10 let po získání magisterský titul z uznávané univerzity.
  • 6 let po získání doktorského diplomu z uznávané univerzity.


Úspěšní uchazeči budou jmenován čestným výzkumných pracovníků na Globecraft® institutu.

This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Ún. 2019
Duration
Délka trvání
3 - 6 let
Kombinované
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Švýcarsko - Geneva, Geneva
Datum začátku : Ún. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Ún. 2019
Švýcarsko - Geneva, Geneva
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu