Lékař ministerstva (Dmin) v moudrosti studiích

The Wisdom School at Ubiquity University

Popis programu

Read the Official Description

Lékař ministerstva (Dmin) v moudrosti studiích

The Wisdom School at Ubiquity University

Přijímací Požadavky

1.. Student musí mít magisterský titul nebo jeho ekvivalenci. Ekvivalentní se skládá ze zdokumentovaných školících mimo bakalářským titulem, který je rovnocenný v hodinách a požadavků na míru pánů.

  1. Vyplněný Ubiquity University Přijímací řízení Přihláška musí být podána u Úřadu přijímacího řízení.

  2. Studenti jsou vedeni k patřit k akademické vědecké knihovny v oblasti, ve které žijí.

Titul Požadavky

The Program DMIN zahrnuje 40 kreditů semestr plus disertační práce, která by měla být dokončena ve lhůtě pěti let od zahájení studie. Rozšíření pro celou řadu osobních, rodinných a profesních důvodů jsou povoleny. Jsme si vědomi, že všichni naši studenti jsou profesionálové s řadou povinností a odpovědností, a jsme připraveni spolupracovat s každým studentem, aby zajistily, že máte dost času dokončit studium a disertační práce. Žádosti o pokračování musí být předložen děkanovi doktorských studií, kdy student vyžaduje více času v průběhu pěti let.

Každý dokončený pětidenní intenzivní nebo pouti se počítá jako 4 kreditů, a každý víkend intenzivní počítá jako 2 kredity k nějakému stupni Ubiquity University. On-line kurzy a virtuální ustoupí mohou být považovány za 2 kredity nebo 4 úvěrů. Čtyřicet úvěry třídy docházky jsou zapotřebí pro DMIN stupně. Dalších 14 kreditů jsou uděleny pro přípravu samotné práce, tedy celkem 54 kreditů nutný pro stupeň d min.

Polovina předmětu úvěrů, která musí být člověk učí zkušeností (intensives či poutě) a druhá 50% lze považovat za virtuální ustoupí. Výjimky mohou být učiněny u některých zahraničních studentů.

phd moudrosti studie

Požadované intensives

Následující čtyři semináře jsou nutné pro program DMIN: 1. Moudrosti a civilizace, každý rok 2 učil. Disertační psaní a výzkumné metody, vyučován každoročně 3. Jakýkoliv kurz určen jako vztahující se k Zemi moudrosti a Prvotním Mind 4. Jakýkoliv kurz určen jako vztahující se k jednomu z Mystiků či specifické Wisdom tradice Zbývající volitelných seminářů může být vybrán z některého z nabídky kurzů univerzity. Studenti by měli zvolit Intensives Poutě, virtuální ustoupí, které nějakým způsobem přispět k jejich tématu disertační práce nebo specifické oblasti zájmu.

Dr. Judith Yost slouží jako děkan studentů. V této funkci, ona bude obecně poradit se zapsal DMIN studenty o výběru hlavního poradce, a ona může sloužit jako hlavní poradce, stejně. Dr. Carolyn Atkinson, děkan doktorských studií, bude také konzultovat se studentem, jakmile student zvolil začít své disertační práce.

kandidát Review

Jakmile student dokončil nejméně tři (3) Moudrost univerzitních kurzů, bylo rozhodnuto o zaměření vyšetřováni, a dokončil radí dohodu s hlavním poradcem, děkan doktorských studií se bude konat kandidáta Review. Toto setkání bude zahrnovat studenta děkan, hlavní poradce a vybraný člen fakulty vhodný k tématu disertační práce a může být buď osobně nebo telefonicky, v závislosti na zeměpisné blízkosti mezi zúčastněných osob.

Účelem Kandidát recenze je pro děkan a student posoudit společně připravenost studenta která jim umožní zahájit výzkumné studie. Kromě toho budou řešeny otázky z studentem a poradce. Student by měl prokázat základní pochopení výzkumného procesu a musí být schopen identifikovat hlavní autory, které poskytnou základ přehledu literatury. Pokud student potřebuje další pomoc nebo podporu v rámci přípravy na kandidáta Review, on / ona by se měli obrátit děkana doktorských studií.

Oblasti DMIN Koncentrace

Existuje celá řada oblastí koncentrace, ve kterých studenti mohou vydělat DMIN stupeň tak dlouho, jak to je v obecné oblasti tvorby "moudrosti duchovnosti". V konci, volba je silně osobní a může být téma, které má člověk asi uvažoval po určitou dobu nebo je oblast hořící zájem o další zkoumání. Úspěšné disertace se může pohybovat od čistého výzkumu k tvůrčích uměleckých projektů a / nebo sociální aktivismus. Například, jeden může výzkum konkrétní mystik, historickou událost nebo oblast duchovního zájmu. Jeden může vytvořit umělecký projekt, jako je například hudebního díla nebo umělecké a psát to. Dá se zapojit do určitého aktu společenského aktivismu, jako jít do Indie pracovat se znevýhodněnými dětmi a zapsat jej nahoru. Jedná se o rozhodnutí, které je třeba provést, protože na konci, disertace je vaše práce a musí odrážet, kdo jste a co považují za důležité pro vaše akademické a duchovního růstu.

Jak jste si myslet oblastí zaměření, prosím, vědět, že existuje celá řada Ubiquity fakulty Univerzity s významným odborností v širokém rozsahu zaostřovacích polí, která by mohla sloužit jako hlavní Advisors.

Může se stát, že váš oblastí výzkumu spočívá mimo doménu jakéhokoli Ubiquity fakulty Univerzity. Obraťte se na ředitele Student radí, Judith Yost, jakmile se přihlásíte, takže můžete získat pokyny ohledně toho, co byste mohli chtít prohlédnout na vaše téma disertační práce a koho budete chtít jako hlavní poradce.

Maturitní Požadavky na DMIN Udělen

1.. Studenti musí mít jejich práce schváleny Major poradce a podává děkanovi doktorského studijního programu 5. ledna tohoto roku absolvování. Podání by měla obsahovat titulní stránku s hlavními Poradce svým podpisem.

  1. Poplatek studenta a všechny finanční závazky vůči Ubiquity univerzity musí být zcela splaceny, a splnění všech požadavků na stupeň musí být splněny do třetího týdne února absolvování roku.

Studenti, kteří dokončí požadavky pro odstupňování po červnové datum zahájení mohou požadovat přepisy jako důkaz dokončení studia, a že ve skutečnosti drží titul doktora ministerstva. Studia a ukradl bude mít to na počátku června následujícího roku, nebo poštou na studenta v případě, že nemají v plánu zúčastnit promoce.

This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Spojené státy americké - USA Online
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Spojené státy americké - USA Online
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu