Ústav pedagogických vedení nabízí dva (2) studijní programy ve vzdělávací podání: Vzdělávací Specialista (Ed.S.) stupeň a doktor pedagogiky (Ed.D.) stupně.

Programy byly realizovány na South Carolina State University v srpnu 1983 a snaží se produkovat absolventy, kteří mají znalosti, dovednosti a dispozice nezbytných k výrobě a udržení vysoké akademické úspěchy ve veřejných školách prostřednictvím efektivní výkon, reflexní rozhodování a humanistické praxi.

V červnu 1986 se Jižní Karolína Ministerstvo školství, použití standardů vypracovaných Národní asociace ředitelů státních vzdělávání učitelů a certifikaci (NASDTEC), schválila Ed. S. a Ed. D. studijní programy pro poskytnutí základní a sekundární hlavní a vrchní dozorce certifikaci. V prosinci 1986 se Jižní asociace pro vysoké školy a školy (vaky) vyhověl Level IV akreditace na South Carolina State University, protože kvalitu Ed. D. studijní program školské správy.

Ed. D. studijní program studia je navržen tak, aby studentům široký koncepční rámec, v teorii vedení a výzkumu. Program vyžaduje minimálně 75 hodin semestru kurzu za magisterský stupeň, aby nárok na jistinu a dozorce certifikaci v Jižní Karolíně. Všichni studenti přijati do Ed. D. studijní program s Ed.S. titul v oboru školské správy a jistiny a dozorce osvědčení jsou povinni absolvovat minimálně 30 hodin semestru na South Carolina State University.

Program se vyučuje na:
Angličtina
Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Zář 2019
Duration
30 semestry
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date