Lékař hudebních umění (DMA)

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

Program doktora hudebních umění (DMA) je nejpokročilejším studijním programem nabízeným na Hudební škole na James Madison University . Program byl navržen tak, aby absolventi více obchodovatelné ve vysokoškolském vzdělávání zdůrazněním pedagogiky a literatury spolu s pokročilým výkonem nebo dovednostmi vedení. Program hledá kandidáty, kteří mají potenciál usilovat o dosažení nejvyšší úrovně v oblasti provádění / výkonu a výuky.

Tříletý titul vyžaduje absolvování 60-72 kreditních hodin, včetně základních a koncentračních požadavků. Existuje dvouletý požadavek na pobyt. Ve třetím roce studia musí studenti DMA složit komplexní písemné a ústní zkoušky.

Nabízené stupně

Lékař hudebních umění (DMA)

Koncentrace

 • Vedení
 • Výkon
  • Mosaz prostor
  • Bicí prostor
  • Klavírní prostor
  • Oblast řetězce
  • Hlasová oblast
  • Dřevěné dechové oblasti

Získejte DMA na JMU

Hledáme kandidáty, kteří mají potenciál usilovat o dosažení nejvyššího stupně úspěchu ve vedení / výkonu a výuce.

Cíle stupně

Studenti absolvující program DMA (se zaměřením na výkony, pedagogiku a literaturu nebo dirigování, pedagogiku a literaturu) budou schopni:

Výkon, pedagogika a literatura:

 1. prokázat uplatnění hudebního a technického mistrovství prostřednictvím výkonu pokročilého repertoáru v oboru specializace (instrumentální nebo hlasové).
 2. vytvářet a poskytovat efektivní pedagogickou výuku.
 3. analyzovat standardní sólový, komorní a souborový repertoár v oboru specializace (instrumentální nebo hlasové).
 4. efektivně komunikovat o hudbě prostřednictvím a) psaní a b) mluvení.

Vedení, pedagogika a literatura:

 1. prokázat uplatnění hudebních a fyzických dovedností prostřednictvím pokročilého repertoáru v oboru specializace (instrumentální nebo vokální).
 2. prokázat účinné zkušební techniky prostřednictvím přípravy reprezentativního repertoáru v oblasti specializace studenta (instrumentální nebo vokální).
 3. vytvářet a poskytovat efektivní pedagogickou výuku.
 4. formulovat pokročilé poznatky o umělecké a formální struktuře hudby prostřednictvím studijních bodů v oblasti specializace studenta.
 5. efektivně komunikovat o hudbě prostřednictvím a) psaní a b) mluvení.

Požadavky na aplikace

Termín podání žádosti

 • Aplikace je dvoudílný proces. Žadatelé musí požádat o absolventskou školu a Getacceptd.
 • Přihláška bude otevřena 1. září a 30. března.

Program začíná

 • Podzim

Přepisy

 • Neoficiální přepisy ze všech postsekundárních institucí by měly být nahrány s vaší elektronickou aplikací a mohou být použity pro účely přezkumu oddělení. Pokud bude nabídnuto přijetí , budete požádáni, abyste předložili JMU Graduate School oficiální přepis od kterékoli instituce, od které byl udělen titul, aby dokončil vaše přijetí. Přepisy jsou považovány za oficiální, pokud jsou zaslány JMU přímo od vydávající instituce.

Požadováno programem

Stupeň vyžaduje absolvování minimálně devadesáti (90) kreditních hodin včetně:

 • 18 - 24 hodin aplikované výuky (je-li přijato 18, 6 je schváleno volitelně);
 • 22 hodin literárních, analytických a tematických seminářů;
 • 18 hodin recitálů, dokumentů a výzkumných metod;
 • 6 hodin pedagogiky; a
 • 20 hodin prostorových kurzů.
 • Během studijního programu mohou mimořádně kvalifikovaní studenti získat až 30 kreditních hodin zkouškou a / nebo převodem. Po absolvování všech kurzů a třech bodech musí studenti DMA složit komplexní písemné a ústní zkoušky.

Požadavky na test

 • Konkurz je místo GRE. TOEFL 88 internetové (570 papírové)

Přijímací zkoušky

 • Před prvním týdnem výuky musí všichni žadatelé absolvovat diagnostické zkoušky JMU School of Music v hudebních dějinách, psané teorii a tréninku uší. Výsledky jsou použity pro umístění a poradenství. Žadatelé o asistenci v oblastech, které se přímo týkají těchto zkoušek, mohou být požádáni, aby je převzali před poskytnutím asistentů. Před podáním žádosti o promoci je nutné odstranění nedostatků.

Asistenční služby

 • Hlavním zdrojem podpory pro postgraduální studium je asistentské studium, které škola uděluje. Výuka asistentských asistentů se uděluje každý rok na konkurenčním základě. V souladu s pedagogickou povahou titulu DMA na James Madison University budou všechny doktorské asistentské asistentky zahrnovat celou řadu pedagogických zkušeností pod dohledem; pomáhat profesorům ve třídách a / nebo být zodpovědný za výuku třídy, vyučování užitých hodin (pro výkonné umělce) a dirigentských souborů (pro dirigenty). Kromě stipendia, asistenti zahrnují školné. Může být udělena plná nebo částečná asistence. Plné asistenční služby platí 24 kreditů ročně a jsou doprovázeny stipendiem ve výši přibližně 14 800 ročně.

Naše aplikace pro absolventy je ve dvou částech: Aplikace pro absolventské školy a Aplikace pro hudební školy (ujistěte se, že nebudete přeskočit ani jeden krok!):

 1. Aplikace Graduate School se skládá z přihlášky doprovázené poplatkem 60 dolarů. Pokud jste mezinárodní žadatel, postupujte také podle odkazů na webové stránce Graduate School na další požadované dokumenty. Klikněte ZDE a požádejte o absolventskou školu.
 2. Aplikace Music of Music se skládá z následujících dokumentů a videozáznamu před odesláním, který je odeslán prostřednictvím Acceptd, spolu s poplatkem ve výši 30 USD:
  • Curriculum Vitae nebo Résumé (včetně seznamu repertoáru pro přihlášené a provádějící žadatele).
  • Napsal 3-4 stranový výpis vzdělávacích a profesních cílů a váš zájem o program.
  • Neoficiální přepisy. Všimněte si, že absolventská škola nevyžaduje, aby jim byly zaslány oficiální přepisy, pokud jste ji již neuznali. Pokud jste mezinárodním žadatelem a máte neoficiální hodnocení pověření a neoficiální skóre TOEFL, jako jsou screenshoty, uveďte je také zde, jsou-li k dispozici.
  • Předběžné nahrávání videozáznamu (pro vedení a výkon MM a DMA) NEBO portfolia vzorových skladeb (pouze pro skladatele MM složení) NEBO video pro výuku konkurzu (pouze pro MM v hudební výchově). Informace o tomto požadavku na předběžný screening naleznete v části „Spuštění aplikace“. Před zahájením aplikace si můžete prohlédnout požadavky. Pokud váš přístroj není uveden v rozevírací nabídce, obraťte se na webovou stránku School of Music a kontaktujte člena fakulty ve vaší oblasti. Webové stránky JMU Poznámka: Žadatelé v hudební výchově, kteří nemají vysokoškolský titul v oboru hudby z instituce schválené NASM, musí také předložit videokonkurz na svůj aplikovaný nástroj.
  • Všichni žadatelé budou požádáni, aby uvedli jména a e-mailové adresy TŘI osoby, které nás požádá o napsání důvěrných doporučujících dopisů . U uchazečů o hudební výchovu musí být alespoň jeden školitel / pedagog, který je viděl vyučovat (např. Ředitele střední školy). Dalšími doporučeními by měli být profesionálové, kteří znají vaši práci, jako je váš aplikovaný učitel nebo jiní vysokoškolští profesoři.
Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

We know that success requires equal parts intellect and action. At JMU, that’s what Being the Change is all about. When students graduating from James Madison University proudly walk across the stage ... Čtěte více

We know that success requires equal parts intellect and action. At JMU, that’s what Being the Change is all about. When students graduating from James Madison University proudly walk across the stage to receive their diplomas, they’re more than just educated. Méně
Harrisonburg , Florence + 1 Více Méně