Read the Official Description

Čelí výzvám BÝT
Nové vůdčí osobnosti
DOSÁHNOUT
Úspěch a udržitelnost
VÁŠ BUSINESS

CÍLE

  • Rozvoji vůdčích schopností v souvislostech s vysokou rozmanitostí a multikulturním obchodním prostředí, které vyžadují vůdce předefinovat svoji roli a přehodnotit své řidičské praxe z jiných koncepčních a provozních rámců.
  • Poskytnout samodiagnostických nástroje pro vytvoření akční plány pro neustálé zlepšování jeho roli jako obchodní vedoucí, tak, aby progresivní a systematické zahrnování manažerských dovedností, které jim umožní optimalizovat jejich výsledky a firmám, které vedou.
  • Začlenění komunikace a lidské dovednosti řízení talentů, které umožňují zvýšit produktivitu týmové práce a zároveň zvyšují míru angažovanosti lidí, pozitivně ovlivňovat ovladače průzkumů klimatu, zlepšení zjevně jejich výsledcích.
  • Rozvíjet své dovednosti v digitálním produktivity, a to jak pro sebe a pro svůj tým a podařilo se mu začlenit účinné nástroje k dosažení skutečného společné práce, a to i v prostředích ovlivněných virtuality týmy.
  • Naučte se základní postupy trénovat, jak manažerské a ontologické, takže její efektivní členové jeho žádosti týmu působit na vývoj a následně i na výkonnost a výsledky každé ze svých zaměstnanců.
  • Optimalizace pro vyjednávání dovednosti, které umožní vytvořit win-win vztahy s okolím, stejně jako nástroje k řešení nerovné jednání v globalizovaném prostředí a efektivně řešit konflikty.

příjemci

Vedení s minimálním zkušenostem 3 let ve vedoucích funkcích, kteří mají osobní náboj a snaží se rozvíjet obě své osobní manažerské schopnosti, stejně jako jeho tým, pak dotyčný o optimalizaci výsledky vaší firmy.

Studijní plán

  • Sebeřízení · 40 hodin.
  • Talent management · 30 HS.
  • Spolupráci ZAŘÍZENÍ · 30 hodin.
  • JEDNÁNÍ úspěšný a Dispute Resolution · 30 hodin.

Osvědčení

University of California v Irvine - prodloužení a Aden International Business School, udělen specializace certifikát v managementu dovednosti (^), kteří splňují požadavky programu dohromady.

Navíc PMI PDU granty pro ty studenty, PMP® certifikován pro opětovné nabytí platnosti jejich profesionální certifikace.

(^) Osvědčení o dalším vzdělávání, které nedokazuje titul nebo titul, které mají být vydány v USA.

Metodologie

ADEN vyvinul model interaktivního učení pedagogickou s názvem MODEL TRANSFER PERICLES, který umožňuje přenos poznatků získaných na pracovišti s praktickým přístupem; vyvinul interaktivní virtuální komunity s doplňkem třídě.

K posílení retence a použitelnost digitálním a stravu, založené na matematických modelech, které umožňují prožívat a hrát situací v obchodním světě, kde se rozhoduje a jejich vliv je ověřena na intenzivním využívání simulátorů je hotovo hravý prostředí.

Vyhodnocení Program se skládá z více-výběr zkoušek v on-line režimu, integrační případu a praxi s simulátoru, který je registrován ve virtuálním Společenství.

Tento program je podporován doplňkovou literaturou jehož autorem fakulty Aden, že účastníci dodány.

Program taught in:
Angličtina
španělština
This course is Campus based
Start Date
Led. 2020
Duration
130 hodin
Denní studium
Deadline
By locations
By date
Start Date
Led. 2020
End Date
Application deadline