Read the Official Description

Čelí výzvám BÝT
Nové vůdčí osobnosti
DOSÁHNOUT
Úspěch a udržitelnost
VÁŠ BUSINESS

CÍLE

  • Rozvoji vůdčích schopností v souvislostech s vysokou rozmanitostí a multikulturním obchodním prostředí, které vyžadují vůdce předefinovat svoji roli a přehodnotit své řidičské praxe z jiných koncepčních a provozních rámců.
  • Poskytnout samodiagnostických nástroje pro vytvoření akční plány pro neustálé zlepšování jeho roli jako obchodní vedoucí, tak, aby progresivní a systematické zahrnování manažerských dovedností, které jim umožní optimalizovat jejich výsledky a firmám, které vedou.
  • Začlenění komunikace a lidské dovednosti řízení talentů, které umožňují zvýšit produktivitu týmové práce a zároveň zvyšují míru angažovanosti lidí, pozitivně ovlivňovat ovladače průzkumů klimatu, zlepšení zjevně jejich výsledcích.
  • Rozvíjet své dovednosti v digitálním produktivity, a to jak pro sebe a pro svůj tým a podařilo se mu začlenit účinné nástroje k dosažení skutečného společné práce, a to i v prostředích ovlivněných virtuality týmy.
  • Naučte se základní postupy trénovat, jak manažerské a ontologické, takže její efektivní členové jeho žádosti týmu působit na vývoj a následně i na výkonnost a výsledky každé ze svých zaměstnanců.
  • Optimalizace pro vyjednávání dovednosti, které umožní vytvořit win-win vztahy s okolím, stejně jako nástroje k řešení nerovné jednání v globalizovaném prostředí a efektivně řešit konflikty.

příjemci

Vedení s minimálním zkušenostem 3 let ve vedoucích funkcích, kteří mají osobní náboj a snaží se rozvíjet obě své osobní manažerské schopnosti, stejně jako jeho tým, pak dotyčný o optimalizaci výsledky vaší firmy.

Studijní plán

  • Sebeřízení · 40 hodin.
  • Talent management · 30 HS.
  • Spolupráci ZAŘÍZENÍ · 30 hodin.
  • JEDNÁNÍ úspěšný a Dispute Resolution · 30 hodin.

Osvědčení

University of California v Irvine - prodloužení a Aden International Business School, udělen specializace certifikát v managementu dovednosti (^), kteří splňují požadavky programu dohromady.

Navíc PMI PDU granty pro ty studenty, PMP® certifikován pro opětovné nabytí platnosti jejich profesionální certifikace.

(^) Osvědčení o dalším vzdělávání, které nedokazuje titul nebo titul, které mají být vydány v USA.

Metodologie

ADEN vyvinul model interaktivního učení pedagogickou s názvem MODEL TRANSFER PERICLES, který umožňuje přenos poznatků získaných na pracovišti s praktickým přístupem; vyvinul interaktivní virtuální komunity s doplňkem třídě.

K posílení retence a použitelnost digitálním a stravu, založené na matematických modelech, které umožňují prožívat a hrát situací v obchodním světě, kde se rozhoduje a jejich vliv je ověřena na intenzivním využívání simulátorů je hotovo hravý prostředí.

Vyhodnocení Program se skládá z více-výběr zkoušek v on-line režimu, integrační případu a praxi s simulátoru, který je registrován ve virtuálním Společenství.

Tento program je podporován doplňkovou literaturou jehož autorem fakulty Aden, že účastníci dodány.

Program taught in:
Angličtina
španělština
This course is Campus based
Start Date
Ún. 2019
Duration
130 hodin
Denní studium
Deadline
By locations
By date
Start Date
Ún. 2019
End Date
Application deadline

Ún. 2019

Location
Application deadline
End Date