Jste zkušený, úspěšný senior Professional, Senior Manager nebo Chief Executive Officer. Máte MBA nebo podobné kvalifikaci. Máte pocit, že je potřeba hlubší pochopení problémů, kterým čelíte a systematičtější způsob zkoumání možnosti a možnosti. Máte pocit, že pouze se ohlédneme zpět a udělali čas a dávat problémy čelíte do širšího kontextu teoretických znalostí, budete moci rozvíjet druhy průlomových řešení, které hledáte. Jste nadšeni osobním, profesním a organizačního rozvoje a jsou motivováni přispívat k řízení myšlení a praxi výzkumu a vývoji nových způsobů, jak věci dělat.

Mezinárodní program DBA je blended learning program, zejména na míru pro ty, kteří nemohou dát svou kariéru v pořadí. Svoboda a flexibilita tohoto programu vám umožní vyvážit požadavky vaší kariéry a osobního života, a zároveň rozvíjet své dovednosti a schopnosti prostřednictvím významné studie původního výzkumu zaměřeného na zlepšení praktické rozhodování, jakož i zvýšení porozumění organizačního a obchodního života ,

Doktor of Business Administration (DBA) je míra správcovské praktikujícího a, i když není podmínkou, pokračovala účast v organizaci je důležitý pro udržení teoretické a metodologické obsah svých DBA studia v praktickém kontextu. DBA je zaměřen na rozvoj vědecký přístup, a to nejen dokončení výzkumného projektu. Důsledné uplatňování výzkumných metod v rámci teoretického rámce, je dovednost, která vám bude sloužit po celou dobu své kariéry.

Program je rozdělen do čtyř fází. V první fázi, budete mít za úkol vytvořit si vlastní identitu a vizi jako vědecký pracovník. Co vás motivuje? Jaký druh problémů vás fascinuje? Druhá fáze je zaměřena na rozvoj své dovednosti jako vědecký pracovník. Třetí fáze se zaměřuje na integraci. Jste schopni sjednotit svou vizi a motivaci s vaší znalosti a intelektuální schopnosti? Konečná fáze je výzkum práce a psaní fáze. Prostřednictvím svého výzkumu, budete schopni aplikovat a internalizovat učení prvních tří fází, stejně jako příslušného kontextu to.

Kritéria způsobilosti

Pro přijetí do tohoto programu, budou žadatelé muset:


• držitelem MBA nebo Masters kvalifikace v příslušném oboru, a

• mít alespoň pět let postgraduální praxe

• být v profesní činnosti s významným odpovědností nebo

• být v roli senior managementu nebo

• být generální ředitel / generálním ředitelem malých až středních podniků, nebo být ve srovnatelném postavení;

• být sledují, nebo jste honil, významný kariéru v profesních nebo obchodních oblastí, které spadají do výzkumných zájmů Sheffield Business School nebo fakulty Business School Nizozemsko, a

• Zobrazení důkaz potenciálu dělat doktorskou úroveň práce, a psali a verbální plynulost v angličtině. Pro non-rodilí mluvčí angličtiny, je vyžadována minimální TOEFL značka 580 na testu na bázi papíru nebo 237 na počítačové zkoušky, nebo 91 na Internetu na bázi testu, nebo 6,5 na standardu IELTS.

Za výjimečných okolností, lze zvážit, aby žadatelům bez magisterské studium koho:

• držet dobrou první titul v příslušném oboru;

• mají výjimečnou pracovní zkušenosti svědčí profesního postupu;

• může prokázat pokračující vzdělávání a profesního rozvoje od roku studia.

Program se vyučuje na:
Angličtina
Tento kurz je Kombinace studia online a v kampusu
Start Date
Duration
Kontaktuj školu
Kombinované
Price
25,750 EUR
(1. ročník 7725 EUR, 2. ročník 7725 EUR, 3. ročník 5150 EUR, 4. ročník 5150 EUR)
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Termín odevzdání přihlášek
End Date