Uzávěrka přihlášek: 30.června 2015

Zveřejnění seznamu vybraných pro rozhovor: od 16.července 2015

Rozhovory: od července 20-24, 2015 The Mezinárodní Doktorské studium na rozvíjejících Digital Technologies je na plný úvazek, povinná docházka, tříletý rezidenční program s vysoce interdisciplinární konotací, zahrnující strukturované studium a pod dohledem výzkum získá originální disertaci být projednány ve veřejném vyšetření. Studenti se mohou specializovat na jednu z následujících možností studijních programů:

  • Vestavěné systémy, s důrazem na real-time systémů a řízení zdrojů.
  • Perceptual Robotics, s důrazem na telerobotics, kognitivní robotiky a virtuálních prostředí.
  • Fotonické Technologies, zejména s odkazem na fotonických integrovaných obvodů, senzory, komunikace a sítě.
  • Žadatelům s Master of Science (MSc) stupeň nebo podobné akademické kvalifikace získané v zahraničí, se mohou účastnit výběrového řízení pro přijetí do kurzu.

Po úspěšném absolvování programu, škola ocenění studentů s "Ph.D." (Philosophy Doctor) stupeň. Ph.D. program zajišťuje účast na přednáškách a plynutí souvisejících zkoušek, výzkumné aktivity, účast seminářů a letních škol a období v zahraničí.

Na konci Ph.D. Program, budou studenti mít solidní vědecké a technické dovednosti, schopnost otěhotnět a provádět originální výzkumné projekty a autonomní podnikání ducha.

6 pozic se stipendiem

Polohy jsou předmětem soutěže jsou rozděleny mezi osnov takto:

  • Osnovy Embedded Systems: 2 pozice
  • Osnovy Fotonické Technologies: 2 pozice
  • Osnovy Percepční Robotics: 2 pozice

Před zahájením kurzu, doplňuje může také být aktivovány:

  • pozice specializovaných na konkrétní výzkumné činnosti průmyslu, ve spolupráci s organizací a soukromých společností; - pozice určené pro učňovských smluv, případně v souladu s článkem 11 ministerského nařízení italského NO. 45/2013 a článek 5 italského legislativního nařízení 167/2011 (High-level Učňovské PhD); - pozice vyhrazená pro pracovníky firem, které provádějí výzkumné a vývojové činnosti a uzavřely zvláštní dohody se školou na základě článku 11 ministerského nařízení italského NO. 45/2013 (Industrial PhD).
Program se vyučuje na:
  • Angličtina

Zobraz 6 více kurzů z Scuola Superiore Sant'Anna »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Duration
3 let
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date