Read the Official Description

Písemná zkouška: 25.května 2015 (občané EU)

Posouzení titulů: 03.06.2015 (občané EU a ze zemí mimo EU)

Rozhovor: 08.06.2015 (občané EU) International Ph.D. v řízení je rozdělen do dvou různých studijních programů: "inovace, udržitelný rozvoj a zdraví" a "Změna a složitost správy".

Ph.D. Studenti z obou z nich bude řídit stejnými přednášky v Pise v prvním roce. Studenti v rámci osnov "Změna a složitost správy", bude následovat druhý rok kurzy v L'Aquila.

Osnovy v oblasti inovací, udržitelný rozvoj a zdravotnictví zabývá nejdůležitějších témat řízení, které jsou charakteristické pro současné výzkumné aktivity. Zvláštní důraz je kladen na:

  • řízení inovačních procesů a mezinárodní konkurenceschopnost podniků, institucí, stejně jako místní, regionální a národní systémy;
  • řízení udržitelnosti veřejných institucí, soukromých firem a rozsáhlých území, oblastí, zejména se zaměřením na politiku životního prostředí, rozvoj obnovitelných zdrojů energie, a hodnocení kvality potravin a turistického průmyslu řetězce;
  • řízení zdravotní péče, míněna jako vývoj modelů a nástrojů pro správu věcí veřejných, aby na podporu subjektů zapojených v systému zdravotní péče v procesu řízení a inovace sociální pomoc a hodnocení výkonnosti.

Osnovy ke změně a složitost správy se zaměřuje na dvě hlavní témata: řízení katastrof a chytrých komunit. Tato témata jsou oba vyznačují širokým složitost vzhledem k vysokému počtu zapojených subjektů a příslušných účinků, které dobrý nebo špatný řízení lze vyrobit na společnost. Třeba věnovat zvláštní pozornost metodám vedení bude mít v "zvládání katastrof", samozřejmě, zatímco lekce na "chytré komunity" se bude pohybovat do metod sítí, účasti a spolupráce.

Program taught in:
Angličtina

See 6 more programs offered by Scuola Superiore Sant'Anna »

This course is Campus based
Start Date
Říj. 2019
Duration
3 let
Denní studium
Deadline
By locations
By date
Start Date
Říj. 2019
End Date
Application deadline
Start Date
Říj. 2019
End Date
Application deadline

Říj. 2019

Location
Application deadline
End Date
Location
Application deadline
End Date