Oficiální doktorského studijního programu v oblasti architektury a urbanismu

Všeobecné informace

Popis programu

oblouk

Představení

Oficiální program Doktorát „architektury a urbanismu“ Je organizován University of A Coruña. Být jediný titul v univerzitního systému Galicie je určen pro sběr výzkumné činnosti v těchto disciplínách v autonomní oblasti Galicie, ale aniž by se ve své expanzi na národní i mezinárodní úrovni.

Program si klade za cíl školit lékaře v různých oborech architektury a urbanismu. Jak to je odpovídat na dotazy velmi různých oblastí, program má sedm řádků výzkumu, které se zaměřují na oblasti vlastní architektury a znalosti urbanismu a vytvářejí znalosti studenta a magisterský titul. Jsou to:

 • Prostor a architektura Project
 • Struktury v architektuře
 • Genesis, jazyk a reprezentace Architektura
 • Matematika aplikovat na mechanice kontinua
 • Dědictví Teorie a dějiny architektury
 • Plány a projekty. Plánování krajiny a město
 • Rehabilitace, nové konstrukční systémy a udržitelnost v architektuře

Účelem tohoto většího počtu linek výzkumu je shromáždit všechny možnosti disertační práce v oboru architektury a urbanismu, orientované buď oblasti vlastních znalostí, takže nabízí možnost výzkumu kterýkoliv architekt.

Proč studovat na míru

Účelem tohoto programu je umožnit studentům, kteří se rozhodnou pro dosažení potřebné dovednosti pro disertační práce. To zahrnuje jak metodologické aspekty a specifické techniky, které umožňují rozvoj původního výzkumu a dostatečné úrovni, které mají být prezentovány a bránil.

Hlavním cílem této architektury je a pravděpodobně vždy bude vytvoření díla, která zůstává především pro jejich umělecké hodnoty. Architektura je jeden z výtvarných umění a tedy i tvorba a tvůrčí proces jsou nezbytné. Ale zatímco architektura není podstatné, umění, ale musí být podporována řadou podstatných prvků s velmi specifickými vlastnostmi, které ovlivňují nevyhnutelně v procesu návrhu. Proto je výzkum obecně je proces, který je celý architektonický fakt. A je třeba zkoumat formy, funkce, materiály, postupy, konstrukce, strukturální zařízeních nebo systémech, základní vědy, atd Také v aspektech dějin architektury, a to jak pro své znalosti a řídit případné zásahy.

Kromě toho je architektura je nevyhnutelně spojena s výstavbou nejvýznamnější v oblasti ekonomické aktivity v zemi. Proto je výzkum, vývoj a inovace v této oblasti má zásadní význam a představuje výzvu a pracovní příležitost pro naše absolventy.

Co se naučíte

V podstatě se naučíte dělat svou dizertační práci. Ale jeho realizace vyžaduje, aby doktorand přestává být pouhým příjemcem informací, aby se stal generátor ní. To je transformovat studentský výzkumník. To umožní v budoucnu řešit problémy inovací v architektonické nebo městské oblasti, které jsou konečným cílem doktorského studijního programu.

výzkumné linky

Jedná se o linie výzkumu tohoto doktorského studijního programu:

 • Prostor a architektura projektu.
 • Struktury v architektuře.
 • Genesis, jazyk a reprezentace architektury.
 • Matematika Aplikováno na mechanice kontinua.
 • Dědictví teorie a dějin architektury.
 • Plány a projekty. Plánování krajiny a město
 • Rehabilitace, nové konstrukční systémy a udržitelnost v architektuře

Specifické školení doplňky

By měl doktorand postrádá kompletní předchozí výcvik požadovaný program, bude vstup do programu je podmíněno překonání zvláštní vzdělávací doplňky, které mohou být předměty nebo moduly a magisterské studium. Ins přiřadit ke stejnému doktoranda nesmí přesáhnout 15 ECTS kreditů a může být provedeno před nebo současně zápis do akademického dohledu v podobě programu.

V případě souběžných studentů výkonu se musí zaregistrovat na těchto doplňků v době zápisu do programu akademického dohledu, které je třeba překonat v maximální lhůtě tří po sobě jdoucích semestrech. Pokud tak neučiní, budou studenti v rámci programu vyjmout.

doplňky

 • Technologického výzkumu techniky v architektuře.
 • Technický výzkum a dokumentace architektury
 • Teorie a metody Všeobecné a urbanismu.
 • Inspekce struktur.
 • Zdvihací techniky Graph obnovy a rekultivace.

Training Aktivity programu

Vzhledem k tomu, Doktorské studium bude podporovat studenta pod dohledem svého školitele a / nebo vedoucím, provádět vzdělávací aktivity zaměřené na dokončení jejich vzdělání, zvláště:

 1. Účast na konferencích a odborných setkáních.
 2. Psaní vědeckých prací v architektuře a urbanismu.
 3. Pobyty na jiných výzkumných center.

odborné a akademické výstupy

Současný program nahrazuje předchozí programy, které byly spojené s School of Architecture, s delším časovém horizontu a umožní nám získat konkrétní údaje. Zatím ETSA vytvořila prostřednictvím různých programů do více než 50 lékařů. Mnohé z nich byly začleněny do univerzitní výuky, jak je požadováno tímto požadavkem. Ale mnoho z nich vyvinula svou činnost mimo univerzitní práci v polohách velkou zodpovědnost v předních světových firem.

Doporučená profil

Lidé s mírou architekt (titul zánik), absolvoval Architecture (ukončení název), nebo postgraduální studium v ​​architektuře a Magistr v architektuře.

Ve výjimečných případech se doktorandi s dalšími souvisejícími kvalifikaci byly přijaty k architektuře, podle akademického výboru. Za tímto účelem akademické žadatelé osnov a výzkumných bude považovat v každém případě.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

The University of A Coruña is a public institution whose primary objective is the generation, management and dissemination of culture and scientific, technological and professional knowledge through t ... Čtěte více

The University of A Coruña is a public institution whose primary objective is the generation, management and dissemination of culture and scientific, technological and professional knowledge through the development of research and teaching. Méně
Coruña , Coruña , Coruña , Coruña , Coruña , Coruña , Coruña , Coruña , Ferrol , Ferrol + 9 Více Méně