stat

Představení

Program PhD v oblasti statistiky a operačního výzkumu Jedná se o oficiální meziuniverzitní studijní nabízen společně tři veřejné vysoké školy v Haliči. Jejím cílem je vyškolit výzkumníky v oblasti statistiky a operačního výzkumu, takže jsou schopny vykonávat práci a rozvíjet akademické kariéře nebo následné odborník v této vědecké oblasti.

Proč studovat na míru

Rozhodování v dnešním světě, kde má velké množství údajů, což vyžaduje manipulaci statistických nástrojů a matematiku stále důmyslnější, které mají být vyvinuty odborníky, jako jsou ty, které vznikají v tomto doktorském studijním programu ,

Co se naučíte

statistické metody, optimalizační techniky, matematické techniky pro podporu rozhodování.

výzkumné linky

Jedná se o linie výzkumu tohoto doktorského studijního programu:

 • statistika
 • operační výzkum a teorie her

Specifické školení doplňky

By měl doktorand postrádá kompletní předchozí výcvik požadovaný program, bude vstup do programu je podmíněno překonání zvláštní vzdělávací doplňky, které mohou být předměty nebo moduly a magisterské studium. Ins přiřadit ke stejnému doktoranda nesmí přesáhnout 15 ECTS kreditů a může být provedeno před nebo současně zápis do akademického dohledu v podobě programu.

V případě souběžných studentů výkonu se musí zaregistrovat na těchto doplňků v době zápisu do programu akademického dohledu, které je třeba překonat v maximální lhůtě tří po sobě jdoucích semestrech. Pokud tak neučiní, budou studenti v rámci programu vyjmout.

Training Aktivity programu

Tyto vzdělávací aktivity se doporučuje, ačkoli všichni jsou volitelné:

 • Sledujte kurzy Mistra ve statistických metod a dalších mistrů.
 • Výzkum zůstává v renomovaných střediscích.
 • Účast na výzkumných seminářích.
 • Účast na školení kříž.
 • Aktivní účast na kongresech.
 • Zveřejnění vědeckých článků.

odborné a akademické výstupy

Podniky a orgány veřejné správy mají dnes velké množství informací, které potřebují, aby proces s cílem zlepšit výkon a navrhnout strategické plány správně. Proto se očekává, že stále více potřebují odborníky s profilem lékařů vyjde z tohoto programu. Na druhou stranu, v téměř všech univerzit ve světě kvalifikace, které zahrnují do svých znalostí příprava plánu statistických technik a optimalizace jsou nabízeny; V důsledku toho lékaři vyškolení v rámci tohoto programu mají dostatek příležitostí udělat kariéru ve výzkumných a výukových univerzit.

Doporučená profil

 • Velitel umožní vstup do tohoto doktorského studijního programu bez dalšího tréninku bude Master in statistických metod, které nabízí USC, UDC a UVigo.
 • Budou mít také přímý přístup k programu studenty s výzkumnou způsobilosti nebo názvu DEA získané předchozí programy PhD v oblasti statistiky a operačního výzkumu u tří zúčastněných univerzit (USC, MDT a UVigo).
 • Profil příjmy se liší od předchozího master sekce: pro studenty, kteří udělal jinak od předchozího pána, akademický výbor doktorského programu (CAPD) bude posuzovat jednotlivě každý případ a zvážit dotazem jim vykonávat doškolení (až 15 ECTS), když ve svém předchozím tréninku, že ještě není dokončen nejméně 60 ECTS v oblasti statistiky a operační výzkum magisterské úrovni v souladu s rozsudkem CAPD.
 • Ostatní profily: Pro studenty, kteří neovládají rovnocennou úroveň školení mistrů s výhodou alespoň 60 ECTS v oblasti statistiky a operační výzkum bude zapotřebí. Tato ekvivalence je určena CAPD.
 • Studenti, kteří mají zahraniční kvalifikaci: studenti s cizím stupně bez standardizace může požádat o přijetí do doktorského studia, když hladina ekvivalentní španělské oficiální univerzitní magisterské a zmocněných v zemi vydání kvalifikace pro přijetí výcvik je akreditovaná doktorského studia. Tento vstup neznamená v žádném případě schválení předchozího titulu nebo uznání pro jiné než je přístup k těmto učení účelům.
Program se vyučuje na:
španělština

Zobraz 27 více kurzů z Universidade da Coruña »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Duration
3 - 5 let
Kombinované
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date