eng

Představení

program Doktorát v oboru stavebnictví To je organizováno ETS stavitelství, kanály a přístavy Universidade da Coruña a útvarů matematických metod a zastoupení a stavební technika podílí. Nahradí program se stejným názvem 1393/2007 řídí královským dekretem, který byl oceněn zmínku k dokonalosti generální sekretariát vysokých škol, ve svém usnesení ze dne 6. října 2011. ETSICCP UDC je jediným pracovištěm v univerzitním systému, v autonomním společenství Galicie, ve kterých jsou magisterské studium vyučované v oboru pozemního stavitelství. Současný doktorské studium v ​​oboru stavebnictví je také jedinečný ve svém oboru v univerzitním systému autonomní oblasti Galície.

Proč studovat na míru

Civil Engineering je jedním z nejvýznamnějších nadnárodních společností, v nichž hlavní a vedoucí kádry z naší země patří mezi nejvíce konkurenceschopné, ziskové a technologicky pokročilých technologických firem na světě a odvětví našeho hospodářství. Toto výsadní postavení je způsobeno jednak tradičně učil ve velkých školách Engineering a trvalý závazek inženýrů pro výzkum, vývoj a inovace na nejvyšší úrovni výcviku. Jak je známo, že velká díla inženýrského stavitelství jsou velmi složité a mají velmi velké rozpočty, aby se investice do výzkumu v této oblasti má velmi vysokou návratnost, pokud jde o ziskovost a schopnost řešit náročnější úkoly. Výzkum, vývoj a inovace na nejvyšší úrovni ve stavebnictví v souladu se proto jako prioritní směry činnosti v přítomném okamžiku.

výzkumné linky

Jedná se o linie výzkumu tohoto doktorského studijního programu:

  • Vody a půdy
  • Silnice, geotechnické a materiály
  • výstavba
  • Železnice a přeprava
  • Voda Engineering and Environment
  • jednotlivce nebo skupiny přiřazeny do jiných výzkumníků
  • Stavební mechanika
  • Numerické metody v inženýrství

Specifické školení doplňky

By měl doktorand postrádá kompletní předchozí výcvik požadovaný program, bude vstup do programu je podmíněno překonání zvláštní vzdělávací doplňky, které mohou být předměty nebo moduly a magisterské studium. Ins přiřadit ke stejnému doktoranda nesmí přesáhnout 15 ECTS kreditů a může být provedeno před nebo současně zápis do akademického dohledu v podobě programu.

V případě souběžných studentů výkonu se musí zaregistrovat na těchto doplňků v době zápisu do programu akademického dohledu, které je třeba překonat v maximální lhůtě tří po sobě jdoucích semestrech. Pokud tak neučiní, budou studenti v rámci programu vyjmout.

odborné a akademické výstupy

Od roku 2002 vystupovali jeho disertační práci v doktorských studijních programech nahradí asi 50 studentů, včetně několika národních výzkumných cen jsou počítány. Mezi absolventa studenti uznán výzkumní pracovníci v současné době pracuje ve španělských i zahraničních univerzitách a inženýrů, kteří vykonávají svou odbornou činnost v polohách velkou zodpovědnost jsou.

Doporučená profil

Doporučená vstupní profil je to student, který je držitelem Masters ve stavebnictví, kanálů a přístavů magisterský titul v oboru pozemního stavitelství, nebo rovnocenný stupeň v rámci Evropského prostoru vysokoškolského vzdělávání. To je také považován za profil příjem doporučila studenta v držení titulu stavební, kanálů a přístavů, které jsou v 1 aS přístup doktorského programu v souladu s platnou legislativou. Ve všech případech je student povinen prokázat zájem o výzkum v oblasti pozemního stavitelství v jakékoliv části jeho vlastní.

Program se vyučuje na:
španělština

Zobraz 27 více kurzů z Universidade da Coruña »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Duration
3 - 5 let
Kombinované
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date