sociální

Představení

program PhD v sociální a behaviorální vědy To má dlouhou tradici ve vzdělávání lékařů a lékařů prostřednictvím různých oddělení a oblastí účastníka znalostí na Fakultě sociologie, a pět oblastí oddělení psychologie, které je založeno na Fakultě pedagogických věd ,

Jedná se učitelé výzkumné skupiny ECRIM (kriminologie, psychologie právní a trestní spravedlnosti v XXI století), molekulární a behaviorální diagnózu aplikován na zdraví (DICOMOSA), je Research Group experimentální psychologie (Gipe), přičemž FLU (Research Group Person Environment) Katedra psychologie je ESOMI (Team Sociology of mezinárodní migraci), GET (Group of teritoriální studia) se OSIM (sociální organizace, instituce a trhy) nebo skupina analýzy a budoucí Sociopolitics (Span).

Tento program integruje 6 apartmánů a 11 oblastí poznání. Tyto oblasti jsou:

 • sociální antropologie
 • Politologie a správa
 • Mezinárodní právo veřejné a mezinárodní vztahy
 • ekonomická analýza
 • Dějiny myšlení a sociálních hnutí
 • Metodologie výzkumu of Behavioral vědy
 • Osobnost, hodnocení a psychologická léčba
 • Psychobiologie
 • Základní psychologie
 • sociální psychologie
 • sociologie

Proč studovat na míru

Toto je jediný PhD Program pokrývá UDC jako celek sociální a behaviorální vědy. Ve srovnání s ostatními více zaměřují na specifické aspekty, v této většině oblastech výzkumu obou sociálních věd a chování řešit.

Tento návrh PhD v sociální a behaviorální vědy sleduje reorganizaci a integraci dřívějších nabídek z University of A Coruña zaměřených na vzdělávání lékařů a lékařů. Tyto předchozí programy jsou připisovány různými odděleními a oblastí znalostí, které byly v důsledku předchozího akademického a administrativního členění, ale stali se nevyhovující a zastaralé, když to, co je cílem dosažení jiných cílů, jako multidisciplinární odborné přípravy výzkumných pracovníků a výzkum v areálu výzkumná témata v současné době čelí společenské vědy, zvýšení zásobovací linky výzkumu, a redukované centralizaci správního aparátu.

Tato navrhovaná doktorský program také vytváří rámec, který podporuje výzkumníky z naší univerzity ke zlepšení kvantity a kvality výroby, a posílení spolupráce sítě s dalšími vysokými školami ve Španělsku i v zahraničí (zejména v Evropě) a neuniverzitní výzkumné instituce.

výzkumné linky

Jedná se o linie výzkumu tohoto doktorského studijního programu:

 • behaviorální vědy
 • sociální vědy

Specifické školení doplňky

By měl doktorand postrádá kompletní předchozí výcvik požadovaný program, bude vstup do programu je podmíněno překonání zvláštní vzdělávací doplňky, které mohou být předměty nebo moduly a magisterské studium. Ins přiřadit ke stejnému doktoranda nesmí přesáhnout 15 ECTS kreditů a může být provedeno před nebo současně zápis do akademického dohledu v podobě programu.

V případě souběžných studentů výkonu se musí zaregistrovat na těchto doplňků v době zápisu do programu akademického dohledu, které je třeba překonat v maximální lhůtě tří po sobě jdoucích semestrech. Pokud tak neučiní, budou studenti v rámci programu vyjmout.

Training Aktivity programu

Každý student bude stoupat na plošinu oborové svou činnost, a že je zapotřebí program, a následně upřesňovány. Tyto aktivity budou vyhodnoceny vyučujícím přidělený studentovi. Žádné další školení se předpokládá, protože nejsou považovány za nutné. Odhaduje se, že požadované kvalifikace pro přijetí zajistí, že studenti mají znalosti a dovednosti potřebné k přijetí do doktorského studia.

Níže je uvedeno, že má být provedena v době výcviku PhD aktivit:

 • Orientace den (4 hodiny)
 • Výcvik ve vyhledávání informací a dokumentace v oblasti společenských věd (10 hodin)
 • Školení v oblasti plánování výzkumu a jejich proveditelnosti (1 hodina)
 • rozvoj dovedností výzkumu ve vědeckých oborech (20 hodin)
 • Veřejná prezentace pokroků v oblasti výzkumu (1 hodina)

odborné a akademické výstupy

Akademický výstup je nejklasičtější, skládající se kvalifikovat konkurenčně místa, která přinášejí univerzity. K tomu je prakticky nezbytné držení doktorát. V tomto ohledu je zvláště zajímavé odkázat na RES / ESN (European Sociological Network). University of A Coruña podepsala smlouvu o realizaci studií v rámci Evropské sítě sociologie. Tento akademický program je založen na univerzitní síť pokrývá několik evropských zemí s cílem koordinovat dvoulůžkových stupňů ve všech třech cyklech studia (bakalářské, magisterské a doktorské), a dát studentům možnost získat tituly v této souvislosti univerzitách RES / ESN (European Sociological Network) z různých evropských zemí. Vzhledem k tomu, třetí cyklus je jedním z akademické úrovně zúčastněných uvedení do nové doktorát ve společenských vědách poskytuje více příležitostí k rozvoji studentů a posílení akademické spolupráce mezi vysokými školami je podporováno.

Doporučená profil

Zda některý student, který splňuje požadavky stanovené v článcích 6 a 7 královského nařízení 99/2011 ze dne 28. ledna, kterou úředník doktorský regulovány, aby zajistily řádné školení studentů a kritérií úspěch doktorském studijním programu, řada prioritních kritérií pro přijetí, které nevylučují, aby žadatel, který splňuje požadavky uvedené královské vyhlášky usazen.

Také oni mají přednostní přístup k programování studenty s titulem DEA získaných prostřednictvím vyhynulých programů nebo zániku spojených s útvary, které tvoří fakultu sociologie UDC a Katedra psychologie a vývojové psychologie a UDC Education.

CAPD posoudit vhodnost formace kandidátů, kteří se ukáží mít nalétáno alespoň 60 ECTS v nějakém jiném oficiálním mistrem, když poté, co preferenční přijímání studentů / as ještě volná místa.

Program se vyučuje na:
španělština

Zobraz 27 více kurzů z Universidade da Coruña »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Duration
3 - 5 let
Kombinované
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date