mořský

Představení

Tento PhD program byl vytvořen v rámci kampusu mezinárodní excelence "Campus do Mar" odpověď ze tří galicijských univerzit a severní Portugalsko (Aveiro, Minho, Tras-os-Montes e Alto Douro), CSIC a IEO, z vytvořit nabídku absolvent s globální vize a plánování multi-rok, mezinárodní a přeshraniční povahy, která se dostane přilákat studenty různých národností, kteří považují agregaci institucí vytvořených kolem kampusu do Mar jako cíl doktorské úrovni preferovanou formu.

Proč studovat na míru

Cílem doktorského programu je připravit ty nejlepší odborníky a výzkumníky v oblasti vědy, technologií a managementu na moře v různých hospodářských a sociálních aplikací, vytváří kvalitní výzkum a mezinárodní vliv a zajistit průmyslu nejlepší nástrojů s cílem zlepšit jejich konkurenceschopnost v celosvětovém měřítku.

Co se naučíte

DO * MAR zahrnuje výzkumné linie zahrnující čtyři výzkumná klastrů (a 12 oblasti specializace) SEI Campus do Mar:

 • klastr R & D Ocean Pozorování a globální změny. Oblasti zaměření: sledování oceán; Global Change.
 • klastr R & D Udržitelné využívání mořských zdrojů. Oblasti specializace: řízení a využívání zdrojů; akvakultura; Transformace a valorizace.
 • klastr R & D Integral Vedení moře. Oblasti kvalifikace: Analýza a environmentální posuzování pobřežní zóny; Pobřežní plánování; Pobřežní a ochrana námořní bezpečnost Engineering a regulace.
 • Cluster R & Technology Progress D, inženýrství a management. Oblasti specializace: Naval technologií a systémů; Infrastruktura Port řízení a námořní dopravě; Management, zákon a konkurenceschopnost; Energie.

Tato šíře nabídky umožňuje DO * MAR zahrnuje několik stovek výzkumníků ochotné dohlížet dizertací ve vědě, technologii a řízení mořského prostředí.

výzkumné linky

Jedná se o linie výzkumu tohoto doktorského studijního programu:

 • integrovaná správa moře
 • Oceán Pozorování a globální změny
 • Technologický pokrok, inženýrství a management
 • Udržitelné využívání zdrojů

Specifické školení doplňky

By měl doktorand postrádá kompletní předchozí výcvik požadovaný program, bude vstup do programu je podmíněno překonání zvláštní vzdělávací doplňky, které mohou být předměty nebo moduly a magisterské studium. Ins přiřadit ke stejnému doktoranda nesmí přesáhnout 15 ECTS kreditů a může být provedeno před nebo současně zápis do akademického dohledu v podobě programu.

V případě souběžných studentů výkonu se musí zaregistrovat na těchto doplňků v době zápisu do programu akademického dohledu, které je třeba překonat v maximální lhůtě tří po sobě jdoucích semestrech. Pokud tak neučiní, budou studenti v rámci programu vyjmout.

doplňky

 • Ocean fyziku a globální změny
 • interakce atmosféra-oceán
 • globální změny, mořských zdrojů a biologické rozmanitosti
 • Posuzování a řízení zdrojů ryb a korýšů
 • A využití vedlejších produktů mořského původu
 • New mořské plody
 • Seminář z vědecké psaní
 • Námořní monitorování a diagnostiku prostředí
 • Geografické informační systémy. Základy a analýzy
 • Oceány zločinu: Příčiny a důsledky těchto nových forem mořského pirátství
 • Technologie omics. NGS analýza dat, RNA-seq a HPLC-násl

Training Aktivity programu

DO * MAR zahrnuje vzdělávací aktivity ve formě kurzů a seminářů multidisciplinární a flexibilní tak, aby každý student, pod dohledem jejich ředitelů či ředitelů, si mohou vybrat kurzy, aby se kompletní nabídku tréninkový doktorský program.

Nabídka školení je rozdělen do tří typů kurzů, které studenti musí projít minimálně 8 ECTS pokročilých kurzů a minimálně 14 ECTS všech pokročilých kurzů + tréninku kříže školení.

odborné a akademické výstupy

DO * MAR formuláře specialistu ve všech oblastech vědy, techniky a řízení moři z mořské biologie pro lodní stavitelství, a to prostřednictvím rybářského hospodářství.

Doporučená profil

Studenti se mohou pocházet z různých stupňů slučitelné s cíli a rozsahu tohoto programu, jasně zaměřená na mořském prostředí, které v každém případě je průvodce pro studenty, aby přístup k tomuto programu.

Se doporučuje zejména na stupních nebo tituly v mořských věd, biologie, chemie a vědy o životním prostředí. Také Absolventi nebo absolventi ekonomie a Business Administration, právo, sociologie, politologie a stupňů humanitních a lékařských věd.

Podobně Stupně o Technologie potravin, námořní inženýrství, průmyslového inženýrství, stavebnictví, telekomunikace a navigace.

Další kvalifikace mohou být považovány za adekvátní stanovisko akademického výboru, zejména těch, které mají podobný obsah dostávají různé názvy v jiných zemích. Předchozí studie se rovněž doporučuje oficiální magisterských programech zaměřených stejné profily. Doporučila rovněž dobré znalosti angličtiny, na úroveň, která je výslovně v konkrétním požadavkům programu.

Program se vyučuje na:
španělština

Zobraz 27 více kurzů z Universidade da Coruña »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Duration
3 - 5 let
Kombinované
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date