Oficiální doktorský program, v logice a filozofie vědy

Všeobecné informace

Popis programu

logika

Představení

program PhD v logice a filozofie vědy Interuniversity je. Podílí se na univerzitách v Salamance, La Coruna, La Laguna, Santiago de Compostela, Valladolid a Valencia.

Jejím cílem je vyškolit doktorů z různých oborů Area Logic a filozofie vědy a sociálních studií vědy a techniky. Ve své současné podobě je meziuniverzitní program v logice a filozofii vědy byl zahájen v průběhu 2013-2014. Ale ve skutečnosti má již dlouholeté zkušenosti, se narodil z soutoku Master v logice a filozofii vědy a Master in sociálních studií vědy a techniky, a to jak zahájena co doktorandů v letech 2007-2008.

To se liší od jiných programů obecněji pro jeho odlišně zvláštní povahy. Díky tomu je velmi ceněn v evropské a latinskoamerické akademickém světě. Jeho hlavní předností je tým více než 50 vedoucích výzkumníků, které ji tvoří, velmi prominentní z akademického hlediska a také velmi oddaný této vzrušující Interuniversity projektu s jasným cílem: aby vlak vysoce kvalifikované výzkumné pracovníky v logiky a argumentace, filozofie věda, filozofie jazyka a sociálních studií vědy a techniky, které jsou schopné reagovat na rostoucí požadavky společnosti v této oblasti.

Proč studovat na míru

Oblast Logic a filozofie vědy vyniká svou akademické a výzkumným pracovníkem, a to jak ve Španělsku a Latinské Americe. Má velmi významnou skupinu výzkumníků, a to jak co do počtu i kvalitě a kvantitě výzkumu, které produkují. Je charakteristickým rysem této oblasti existence vazeb mezi výzkumnými pracovníky prostřednictvím různých sdružení, jako je například společnost logiky a filozofie vědy ve Španělsku a společnost pro analytické filosofie.

Výzkumné projekty, v nichž členové této oblasti a výsledky tohoto vyšetřování zapojen mají vysokou úroveň poznání a dokonalosti. Ale bez ohledu na kvalitu výzkumu prováděného v oblasti logiky a filozofie vědy, to neexistovalo až do roku 2007 žádný doktorský program je schopen aglutinovat svým členům, což je program, který byl oba konkrétní časový prostor dostatečně velký, tak, aby zahrnovala řadu výzkumu, který pokrývá plochu. To byl důvod, že nás vedla k zahájení tohoto Interuniversity doktorský program. Ho většina vědců v zemi podílejí, stejně jako některé z nejvíce renomovaných výzkumných pracovníků z jiných evropských a latinskoamerických zemích. Program bude brzy setkáme deset let plnou spokojenost učitelů a absolventů doktorského studia, podle průzkumů kvality.

Co se naučíte

Program si klade za cíl vyškolit výzkumných pracovníků vyškolených reagovat na sociální požadavky následujícího důvodu:

 • Prohloubit úlohu vědy a techniky v současné společnosti, analyzuje jejich předpoklady, obsah a meze.
 • řešení konfliktů prostřednictvím racionální diskusi, pro zprostředkování a kulturní kritiky.
 • Reagovat na rostoucí společenskou poptávku po informace o fungování a složení vědeckých a technologických systémů, jejich správu a jejich dopad v rámci různých sociálních, ekonomických a politických oblastech.
 • Analýza vztahu mezi jazykem a světem, kognitivních modelů a jejich aplikace na umělou inteligenci, stejně jako problémy spojené s komunikací, řečových aktů a pragmaticky, význam, intencionalita a teorie mentální reprezentace ,
 • Řízení různých informačních technologií a jejich problémy formální vývoj: Umělá inteligence, sémantický web, vyčíslitelnosti, atd. Také, pokud jde o vývoj klasických i neklasických logik, jeho historii a filozofii.

Podle RD 99/2011, získání titulu doktor by mělo poskytovat vysokou odbornou přípravu v různých oblastech, zejména v těch, které vyžadují kreativitu a inovace. Lékaři získali alespoň následující klíčových kompetencí, dovedností a osobních dovedností.

výzkumné linky

Jedná se o linie výzkumu tohoto doktorského studijního programu:

 • Argumentace a logiky
 • sociální studie vědy a techniky
 • Filozofie vědy
 • Filozofie jazyka

Specifické školení doplňky

By měl doktorand postrádá kompletní předchozí výcvik požadovaný program, bude vstup do programu je podmíněno překonání zvláštní vzdělávací doplňky, které mohou být předměty nebo moduly a magisterské studium. Ins přiřadit ke stejnému doktoranda nesmí přesáhnout 15 ECTS kreditů a může být provedeno před nebo současně zápis do akademického dohledu v podobě programu.

V případě souběžných studentů výkonu se musí zaregistrovat na těchto doplňků v době zápisu do programu akademického dohledu, které je třeba překonat v maximální lhůtě tří po sobě jdoucích semestrech. Pokud tak neučiní, budou studenti v rámci programu vyjmout.

Training Aktivity programu

Sedm příčné a specifické aktivity tohoto doktorského programu, stabilní a je určeno všem doktorského vzdělávání charakteru jsou:

 1. Výzkumné semináře.
 2. Projekt navazující seminář, práce nebo výzkumné výsledky.
 3. Metodické kurzy, specializované nebo praktický výcvik.
 4. Pomoc národních nebo mezinárodních konferencích.
 5. vědeckých publikací.
 6. Pobyty na jiných výzkumných center.
 7. Představení a kritéria mobility.

dodatečný výcvik

Akademický výbor doktorského studijního programu rozhodne pro každého studenta připustil, v závislosti na vašem profilu z příjmu a předchozímu výcviku získané zda má či nemá provádět určité vzdělávání v oblasti výzkumu.

Zejména v případě studentů, kteří nedokončili nebo „mistr v logice a filozofii vědy“ nebo „mistr v sociálních studií vědy a techniky“, ale přesto splnila naše požadavky na přístup Akademický výbor doktorského programu může stanovit, že žadatel prokletí až pět předmětů (celkem: 25 ECTS kreditů) v jedné z těchto dvou pánů.

Zejména budou mít další tréninkové cursas studenty, kteří nedokončili stupeň, který dal jim dostatečné znalosti v oblasti logiky a filozofie vědy.

odborné a akademické výstupy

 • Integrace do skupin a výzkumných projektů, a to jak vnitrostátní i mezinárodní, v různých oblastech specializace.
 • Rozhodnout se pro rozvoj akademické pedagogické a vědecké činnosti ve střediscích vysokých škol.
 • Vysoce kvalifikované a vysoce přizpůsobitelné různým pracovních míst generalisty z lidských zdrojů podnikatelských subjektů do kulturního, vědeckého a technického řízení a vědecké komunikace.

Doporučená profil

Meziuniverzitní doktorského studia v logice a filozofii vědy je navržena tak, aby se v první řadě splnit požadavky dnešních absolventů, kteří si přejí obdržet další specializaci nebo vzdělávání v oblasti výzkumu a má magisterský titul vztahující se k oblasti logiky a filozofie vědy, studenti zahraničních vysokoškolských systémů, kteří chtějí pokračovat v doktorandském studiu v naší zemi, univerzitních absolventů a odborníků, kteří se rozhodli pro upgrade své znalosti a dovednosti, nebo upravit svůj profil. Naši studenti se očekává, že z následujících podmínek:

 • absolventi filozofie (absolventi, kteří absolvovali související mistra PD nebo lékaři, kteří chtějí změnit svůj profil).
 • Absolventi v oblasti přírodních věd, matematiky a informatiky (absolventi nebo lékaři, kteří absolvovali související mistr PD).
 • Absolventy v oblasti společenských věd a filologie (absolventy nebo lékaři, kteří absolvovali související mistr PD).

Je nezbytné, aby byl výzkum cvičenec může správně číst filozofické a vědecké alespoň ve španělských a anglických textů.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

The University of A Coruña is a public institution whose primary objective is the generation, management and dissemination of culture and scientific, technological and professional knowledge through t ... Čtěte více

The University of A Coruña is a public institution whose primary objective is the generation, management and dissemination of culture and scientific, technological and professional knowledge through the development of research and teaching. Méně
Coruña , Coruña , Coruña , Coruña , Coruña , Coruña , Coruña , Coruña , Ferrol , Ferrol + 9 Více Méně