PG - Výzkum - Návrh

Všeobecné informace

4 dostupných umístění

Popis programu

Nabídka PhD kvalifikace na UCA představuje buď tradiční výzkumný titul, který se skládá z původní písemné práce, nebo pro ty z praxe, originální písemnou práci a další tvůrčí práci. Povahou PhD v oboru umění a designu na UCA je, že projekt je výslovně veden studentem a vychází primárně z ambicí a aspirací studenta.

Vaši školitelé budou mít zkušenosti s obecnou oblastí vašeho výzkumu a pomohou vám s rozvojem prvků požadovaných pro získání kvalifikace PhD. Na rozdíl od postgraduálního programu, který vás učil, vás nadřízený „nenaučí“, ale bude působit v roli mentora, který bude poskytovat zpětnou vazbu a povzbuzení při rozvoji výzkumu.

Požadavky na kurz

 1. Akademická kvalifikace
  • Indický HSC / Standard XII s celkovým průměrem 60.
 2. Angličtina Proficiency
  • Indický standard XII z národních rad CBSE nebo ISC: angličtina se 70% a více NEBO; IELTS Academic pro UKVI 6.0 (bez pásma pod 5,5).
 3. Dopis doporučení, pokud je mimo vzdělání po dobu 2 let
 4. Osvědčení o financování
  • Budete povinni předložit dokument, který má nejméně 9 měsíců od požadavku údržby UKVI, což pro všechny 4 areály činí 9135 GBP (1015 * 9) PLUS jakékoli nezaplacené poplatky za kurz.
  • Peníze musí být ve formě peněžních prostředků a jsou drženy minimálně 28 dní a výpis nesmí být starší než 31 dnů.
 5. Kopie pasu
  • Vymažte naskenovanou kopii všech stránek a předchozích víz Spojeného království včetně CAS (je-li k dispozici).
 6. Imigrační formulář
  • Od přijímacího týmu vám bude zaslán papírový formulář (po zaplacení zálohy) s žádostí o doplnění podrobností o vaší historii imigrace.
Poslední aktualizace Led 2021

Informace o škole

Oscar-winning filmmakers, world-renowned fashion designers, television presenters, celebrity jewellers and Turner Prize nominees are just some of the high-profile graduates from the University for the ... Čtěte více

Oscar-winning filmmakers, world-renowned fashion designers, television presenters, celebrity jewellers and Turner Prize nominees are just some of the high-profile graduates from the University for the Creative Arts. As a specialist creative arts university, we have created a unique community for our students, where like-minded people can share in the creative process and inspire one another. Collaboration between courses is encouraged, with fine artists studying with budding filmmakers and fashion designers working alongside architects. In this way, our students benefit from exposure to a range of disciplines. Choosing to study with us will give you the freedom to discover your own personal style through a winning combination of industry-focused courses, state-of-the-art facilities, and inspirational expert staff. Méně
Canterbury , Epsom , Farnham , Rochester , Maidstone , Molesey , Barnsley + 6 Více Méně