Ph.D. v strojích a zařízeních, konstrukci strojů a zařízení

Technical University of Liberec

Popis programu

Read the Official Description

Ph.D. v strojích a zařízeních, konstrukci strojů a zařízení

Technical University of Liberec

Ph.D. v strojích a zařízeních, konstrukci strojů a zařízení

Doktorský studijní program Strojírenství a projektování je zaměřen na nezávislé vědecké a výzkumné projekty v oblasti projektování strojů a zařízení. Jejím cílem je produkovat vysoce vyškolené a tvůrčí absolventy schopné podílet se na vědeckých, výzkumných a odborných činnostech. Ph.D. kandidáti dále rozšiřují a zdokonalují své znalosti z matematiky, fyziky a aplikovaných věd v teoretické základně studijní disciplíny, aby byli schopni uspět v řešení úkolů v oblasti vývoje a designu, modelování a simulace operací a návrhu a provádění experimentů .

Absolventi jsou schopni samostatně aplikovat zvládnuté dovednosti a vysokou úroveň teoretických znalostí získaných v přednáškách a získané prostřednictvím moderních učebních metod, např. Výpočty a experimenty, pro řešení specifických problémů ve vybraných oblastech návrhu částí a mechanismů strojů, manipulační stroje, pracovní a montážní stroje, pístové spalovací motory, sklářské stroje a robotika, textilní stroje a stroje na výrobu nanovláken, zařízení pro tepelné technologie a pro technickou diagnostiku apod. Dále jsou seznámeni s výzkumem metody v oblasti navrhování strojů a zařízení a schopné kritické analýzy, hodnocení a syntézy, schopné diskutovat o výsledcích jejich šetření a rozšířit souhrn současných znalostí profesionálním způsobem, který stojí za zveřejnění a sdílení s jinými členům odborné komunity ve své zemi iv zahraničí.

Po absolvování studijního programu absolvují pozici členů výzkumných týmů jak v oblasti teoretických, tak aplikovaných výzkumů, nebo jako odborníci v týmech průmyslových rozvojových center a významných výzkumných institucí zaměřených na určitou oblast. Díky své hluboké znalosti a profesionálním přístupům se v širším kontextu podaří také jako přednášející institucí terciárního vzdělávání.

Škoda Auto Ph.D. Program

Ph.D. kandidáti na TUL jsou oprávněni požádat o účast ve Škoda Auto Ph.D. program nebo si mohou napsat svou práci na téma nabízené společností.

Klíčová fakta

 • FACULTY: Fakulta strojního inženýrství
 • JAZYK INSTRUKCE: Angličtina
 • OPRÁVNĚNÍ:
  • Uznávaná terciární vzdělání (magisterský titul) podle zákona č. 49/2009 Sb. (není nutné pro žadatele ze Slovenska, Polska, Maďarska, Německa a Slovinska).
  • Přijímací zkouška
 • DOBA: 4 roky
 • FEE / AKADEMICKÝ ROK: 2000 USD
 • APLIKAČNÍ POPLATEK: 500 Kč / 25 USD
 • TERMÍN APLIKACE: 31. ledna 31. srpna
This school offers programs in:
 • Angličtina


Poslední aktualizace September 8, 2018
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
4 let
Denní studium
Price
Cena
2,000 USD
FEE / AKADEMICKÝ ROK
Information
Deadline
Locations
Česká republika - Liberec, Liberec Region
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Česká republika - Liberec, Liberec Region
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu