Ph.D. v chemickém a biologickém inženýrství

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

Program chemických a biologických inženýrství nabízí studentům příležitost rozvíjet skutečná řešení globálních výzev tím, že provádí přísné studium studií a špičkový výzkum chemického inženýrství. Mezi ně patří vývoj nových materiálů a postupů pro separaci plynů a kapalin, odsolování, katalýzu, udržitelnou energii a nanotechnologii, jakož i rozvoj nových myšlenek v oblasti návrhu a řízení procesů a návrhu reaktorů.

Vyzýváme vás, abyste prozkoumali naši webovou stránku a dozvěděli se více o našich studijních programech a fakultních výzkumných skupinách.

Ph.D. Stupeň

Typicky tříletý až čtyřletý magisterský titul. Ph.D., zahrnuje původní výzkum, který vyvrcholil disertační prací.

Ph.D. Požadavky na titul

Doktor doktorské filozofie (Ph.D.) je určen pro přípravu studentů pro výzkumnou kariéru v akademické a průmyslové oblasti.
Je nabízen výlučně jako program na plný úvazek.

V KAUST je požadován minimální pobyt na 3,5 roku pro studenty s maturitní zkouškou a 2,5 let pro studenty s maturitou. Minimální GPA 3,0 musí být dosaženo na všech doktorských kurzů. Jednotlivé kurzy vyžadují minimální B - k získání kreditu.

Studenti studující Ph.D. stupně jsou požadovány k dokončení následujících požadavků na stupeň získat titul:

  • Zajištění poradce pro disertační práce.
  • Úspěšné ukončení programových kurzů.
  • Absolvování kvalifikační zkoušky.
  • Zřízení dizertačního výboru.
  • Absolvování návrhu na obhajobu.
  • Obhájit a předložit Ph.D. Disertační práce.

Ph.D. Časová osa stupně

Další informace

Ředitel programu:
Zhiping Lai, Ph.D.
Docent chemického a biologického inženýrství
Budova 4, úroveň 4, místnost 4218.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Established in 2009, King Abdullah University of Science and Technology (KAUST) is a graduate-level research university located on the shores of the Red Sea. Ranked 1st in the world for citations per ... Čtěte více

Established in 2009, King Abdullah University of Science and Technology (KAUST) is a graduate-level research university located on the shores of the Red Sea. Ranked 1st in the world for citations per faculty for past 3 consecutive years running (Qs world university rankings), we’re dedicated to advancing science and technology through interdisciplinary research, education, and innovation. Méně