Ph.D. v oblasti financí

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

Pět hlavních důvodů, proč byste měli zvolit VGSF

# 1 STANDARD Ph.D. FORMÁT: Strukturovaný Ph.D. program

Náš program odpovídá americkému a mezinárodnímu standardnímu formátu: první dva roky zahrnují kurz, který vám poskytne nástroje nezbytné k provádění inovativního výzkumu v oblasti financí a provádění nezávislé práce na výzkumných projektech.

Tento formát vám poskytuje solidní základy v teorii a empirické metody, které se používají při financování vašeho výzkumu.

# 2 MENTORSHIP: Silný dohled a mentorství

Od fakulty obdržíte nepřetržitou a rozsáhlou podporu. VGSF má otevřený přístup, který má v úmyslu povzbudit dialog a pomoci vám při výběru vašich nadřízených.

Většina studentů si vybere školitele ve druhém roce poté, co prozkoumali různé oblasti výzkumu a byli plně seznámeni s fakultou.

# 3 ZKUŠENOSTI: Výzkumná excelence

Členové fakulty VGSF jsou předními odborníky ve svém oboru a pravidelně spolupracují s renomovanými odborníky a akademiky, kteří jsou často pozváni na VGSF jako hostující přednášející nebo na semináře.

Fakulta pracuje se studenty na dosažení nejmodernějšího výzkumu. VGSF chce, abyste se zaměřili na svůj výzkum, a proto je vyžadováno jen malé učení.

# 4 KARIÉROVÁ SÍŤ: Nejlepší mezinárodní umístění

Postavili jsme celosvětovou síť s našimi absolventy, kteří zastávají pozice v nejlepších akademických a průmyslových institucích, jako je Chicago Booth, Bocconi University a mnoho dalších. Naši studenti si po ukončení studia zajistili prvotřídní zaměstnání ve výborných institucích a VGSF je pravidelně zve na semináře, aby mohli předávat své cenné zkušenosti a znalosti současným studentům.

# 5 FINANCOVÁNÍ: Plně financované

Nemusíte hledat další finanční prostředky, abyste vám mohli dotovat Ph.D., protože budete zaměstnáni na jedné z univerzit. Nabízíme vám konkurenční financování, které zahrnuje měsíční plat a dotace na účast na konferencích. Váš plat zahrnuje zdravotní pojištění a obdržíte čistou mzdu, což znamená, že nemusíte podávat své daně.

136072_Wien_02_Campus_WU_D4_a.jpg

Bonus: důvod č. 6: Vídeň - současný stav umění

Nezapomeňte, že budete žít ve Vídni - nejživějším městě světa po devátý rok v řadě podle průzkumu Kvalita života Mercer!

Město má co nabídnout a může vyhovět vkusu každého: kavárna, muzea, divadlo, události a vinice přímo u dveří města. Město mimo jiné poskytuje bezpečné a stabilní prostředí, skvělé veřejné služby a dopravní zařízení a spoustu rekreačních zařízení.

Poslední aktualizace Srp 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

The Vienna Graduate School of Finance (VGSF) is a center of excellence for finance. Located in Vienna (Austria), it was founded by the Institute for Advanced Studies (IHS), the University of Vienna, a ... Čtěte více

The Vienna Graduate School of Finance (VGSF) is a center of excellence for finance. Located in Vienna (Austria), it was founded by the Institute for Advanced Studies (IHS), the University of Vienna, and the WU (Vienna University of Economics and Business). These three institutions joined forces, and their expertise, to create a hub in Vienna aiming to produce internationally recognized research and provide a competitive PhD education. Méně