Ph.D. v oboru enviromentální vědy a inženýrství (EnSE)

Všeobecné informace

Popis programu

Program EnSE (EnSE) připravuje studenty k práci na mnoha nejnaléhavějších výzvách na světě. Existuje celosvětový problém s dostupností čisté vody; EnSE zkoumá metody čištění a opětovného využití vody, stejně jako snížení kontaminace stávajících rezerv. Program je zaměřen na zkoumání vlivu člověka na životní prostředí využíváním zdrojů; včetně nadměrné spotřeby, degradace půdy a znečištění vody. Výsledky těchto snah mohou nabídnout řešení nedostatku vody, znečištění půdy.

Tento program zahrnuje čtyři tratě: Kvalita vody, Chemie a Léčba; Environmentální mikrobiologie a biotechnologie; Environmentální hydrologie a mechanika tekutin; a materiály pro environmentální vědu a inženýrství.
Studenti, kteří vstupují do programu, se zapojí do sady základních kurzů a poté absolvují speciální kurzy v jedné ze tří hlavních tratí. Zbývající kurzy jsou technické volitelnosti. Tři skladby dohromady pokrývají nejdůležitější oblasti v oblasti environmentální vědy a inženýrství a základní a specialitní kurzy a volitelné předměty budou vybavovat studenty pro úspěšnou a produktivní kariéru v těchto oborech.

Extrahování více z odpadních vod z KAUST Video na Vimeo.

Ph.D. Stupeň

Doktor doktorské filozofie (Ph.D.) je určen pro přípravu studentů pro výzkumnou kariéru v akademické a průmyslové oblasti. Je nabízen výlučně jako program na plný úvazek.

V KAUST je požadován minimální pobyt na 3,5 roku pro studenty s maturitní zkouškou a 2,5 let pro studenty s maturitou. Minimální GPA 3,0 musí být dosaženo na všech doktorských kurzů. Jednotlivé kurzy vyžadují minimální B - k získání kreditu.

Ph.D. stupeň zahrnuje následující kroky:

  • Zajištění poradce pro disertační práce
  • Úspěšné ukončení programových kurzů
  • Absolvování kvalifikační zkoušky
  • Absolvování návrhu na obhajobu Pro získání statusu kandidáta
  • Příprava, předložení a úspěšná obhajoba disertační práce

Stáže a možnosti návštěv jsou k dispozici zde.

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Established in 2009, King Abdullah University of Science and Technology (KAUST) is a graduate-level research university located on the shores of the Red Sea. Ranked 1st in the world for citations per ... Čtěte více

Established in 2009, King Abdullah University of Science and Technology (KAUST) is a graduate-level research university located on the shores of the Red Sea. Ranked 1st in the world for citations per faculty for past 3 consecutive years running (Qs world university rankings), we’re dedicated to advancing science and technology through interdisciplinary research, education, and innovation. Méně