Ph.D. v průmyslovém inženýrství a operačním výzkumu

Všeobecné informace

Popis programu

Průmysloví inženýři (IE) jsou systémoví myslitelé, kteří kombinují matematiku, datovou vědu, strojírenství, ekonomiku, sociální vědy a obchodní metody, aby pomohli organizacím vylepšit své produkty a služby, zmírnit rizika a obecněji činit lepší rozhodnutí.

Ph.D. Program je určen k přípravě studenta na výzkumnou kariéru v průmyslu, akademické sféře nebo národních laboratořích. Disertační práce, představující významné nové informace, je primárním požadavkem na titul. Podat žádost o Ph.D. magisterský titul NENÍ vyžadován. Potenciální studenti s bakalářským titulem v průmyslovém inženýrství a operačním výzkumu nebo v příslušných oborech by se mohli přihlásit přímo na Ph.D. program prostřednictvím MSc / Ph.D. cesta.

Poslední aktualizace Led 2021

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Engineers are hardworking and driven. They seek to improve the world. At the University of Massachusetts Amherst, we empower our engineering students to realize their ambitions and to propel change.

Engineers are hardworking and driven. They seek to improve the world. At the University of Massachusetts Amherst, we empower our engineering students to realize their ambitions and to propel change. Méně