Read the Official Description

Ph.D. v technologiích a materiálech

Doktorský studijní program Engineering Technology je zaměřen na nezávislé vědecké a výzkumné projekty v oblasti strojírenské technologie. Cílem je vytvořit vysokoškolsky vzdělané a tvůrčí absolventy schopné podílet se na vědecké, výzkumné a odborné činnosti ve studijním oboru.

Absolventi jsou schopni samostatně aplikovat zvládnuté dovednosti a vysokou úroveň teoretických znalostí získaných v přednáškách a získané prostřednictvím moderních učebních metod pro řešení specifických problémů v oblasti strojírenské technologie. Dále jsou obeznámeni s metodami výzkumu v oblasti inženýrské technologie a jsou schopni kritické analýzy, hodnocení a syntézy, a tak mohou diskutovat o výsledcích svých výzkumů a rozšířit součet současných znalostí profesionálním způsobem, který stojí za zveřejnění a sdílení s ostatními členy odborné komunity jak ve své zemi, tak iv zahraničí.

Po absolvování studijního programu absolvují pozici členů výzkumného týmu jak v oblasti teoretických, tak aplikovaných výzkumů, nebo jako odborníci v týmových centrech průmyslových rozvojů a významných výzkumných institucí zaměřených na určitou oblast. Díky své hluboké znalosti a profesionálním přístupům se v širším kontextu podaří také jako lektoři institucí terciárního vzdělávání.

Program PhD Škoda Auto

Doktorandi doktorského studia v TUL jsou oprávněni požádat o účast v programu Škoda Auto PhD nebo mohou napsat práci na téma, které společnost nabízí.

Klíčová fakta

 • FACULTY: Fakulta strojního inženýrství
 • JAZYK INSTRUKCE: Angličtina
 • OPRÁVNĚNÍ:
  • Uznávaná terciární vzdělání (magisterský titul) podle zákona č. 49/2009 Sb. (není nutné pro žadatele ze Slovenska, Polska, Maďarska, Německa a Slovinska).
  • Přijímací zkouška
 • DOBA: 4 roky
 • FEE / AKADEMICKÝ ROK: 2000 USD
 • APLIKAČNÍ POPLATEK: 500 Kč / 25 USD
 • TERMÍN APLIKACE: 31. ledna 31. srpna
Program taught in:
Angličtina

See 8 more programs offered by Technical University of Liberec »

Last updated December 18, 2018
This course is Campus based
Start Date
Sept. 2019
Duration
4 let
Kombinované
Denní studium
Price
2,000 USD
FEE / AKADEMICKÝ ROK:
Deadline
By locations
By date
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline
Srp. 31, 2019

Sept. 2019

Location
Application deadline
End Date
Application deadline
Srp. 31, 2019
End Date