Přečtěte si oficiální popis

Real-World Application

Věk Big data Je zde. Technologické pokroky Během minulého století vytvořili biliony bodů dat. Výzvou pro organizace je, jak se obrátit všechna data na užitečné informace. Lidé, kteří mají schopnosti řídit analyzovat a poskytovat rozhodovací postřehy jsou velmi žádané.

Náš Ph.D. Program je tradiční a inovativní - aplikovaný a teoretický, Ph.D. pro 21. století. Real-svět aplikací, s reálnými daty, řídí proces učení našich studentů. Nahlédnout na některé ze zajímavých zjištění naši žáci objevili, jak se uplatnit své učení.

Big data - velká změna

Big Data se mění nejen způsob tvorby rozhodnutí, ale to mění způsob, jakým uvažujeme o naše zdraví, naše dopravy, naše finance, naše komunikace ... téměř každý rozměr našich životů. Překlady velkých objemů dat do smysluplné informace je motorem, který pohání objev v biologii, Finance, Engineering, marketing, sociologie, chemie a všechno mezi tím. Ph.D. v Analytics a datové vědy na Kennesaw State University je špičková interdisciplinární doktorský program, který překlenuje propast mezi aplikací a teorií, mezi vědou a průmyslem. Program integruje pojmy z informatiky, matematiky a statistiky s aplikacemi v oblasti obchodu, zdravotnictví, dopravy a veřejné politiky, připravuje novou generaci datových vědců.

Zlepšení procesů

Pomocí kombinace služby Yelp názory a Twitteru údajů s tradičními prediktivní proměnné, KSU studenti mají lepší prognózy prodejů procesů pro několik podniků - velkých i malých. Prostřednictvím těžební služby Yelp názory, studenti byli schopni poskytnout těmto podnikům s neočekávanými spotřebitelské postřehy - pomáhá jim lépe sloužit svým zákazníkům.

New Insights

Na základě údajů týkajících se rodiny záběru, fyzické wellness, mentální výhledu a onemocnění, tato analýza vedla k vývoji nové segmentace taxonomie, které poskytují lepší vhled do specifické potřeby zařízení jednotlivců, protože věk.

lepší strategie

Použitím této analýzy, poznatky byly vyvinuty ohledně toho, jak onemocnění pokroku a šířil se skrz lidskou populaci po přírodní katastrofě, což vede k lepším strategií pro distribuci očkování a optimální pohyb dodávek a materiálů.

Analýza vzor

Při použití této analýzy, poznatky byly vyvinuty související s vzory trestných činů na základě údajů o počasí. V důsledku toho předpovědi počasí by mohly být použity s cílem přispět k určení optimální strategie vymáhání práva.

nalezení vztahů

S využitím dat shromážděných z US Department of Transportation Bureau of dopravní statistiky, KSU studenti byli schopni určit, které faktory způsobily největší zpoždění v letecké dopravě a použít tuto informaci k minimalizaci doby jízdy při létání ve Spojených státech během posledních tří let. Data byla také sbíral od Energy Information Administration USA ukázat možné vztahy mezi leteckými spotřeby paliv a energie a zpoždění leteckých a zrušení. Tyto informace mohou být použity leteckými společnostmi pomoci při rozhodování, kdy počasí a další polehčující okolnosti, aby přesměrování a zrušení letů nutné.

Tvorba dopad

Tato analýza vedla k identifikaci osvědčených postupů přilákat, udržet a poskytnout podporu pro STEM výchovu odborníků napříč jednotlivými dílčími disciplín chemie, biologie, matematiky a fyziky v K-12 školy. Dopady zahrnují zvýšení zapojení studentů a studentů záměr zapsat v těchto disciplínách po dokončení studia. V roce 2015, National Science Foundation vnímá tento výzkum se zadávání financovaného pokračovat v rozvoji vzdělávání postřehy STEM a osvědčených postupů.

inovovat Analysis

Místo toho, aby analyzoval strukturovaných dat z úhledných sloupců a řádků čísel uspořádaných na tabulkové procesory, tato nová vyhledávací algoritmus umožňuje výzkumníkům využít nestrukturovaná data, jako například ten, který existuje v e-mailu, tweetů nebo texty, například. Mohou také provádět analýzu na video a audio souborů.

Osnovy

Obecná struktura KSU Ph.D. Program bude zahrnovat tři fáze:

  • Fáze 1: Pre-Požadavky programu
  • Fáze 2: Celoroční
  • Fáze 3: Project Engagement a výzkum / disertační práce

studenti sledují Ph.D. v Analytics a Data Science by bylo zapotřebí, aby se 48 vyučovacích hodin, 6 hodin volitelných rozloženo do čtyř let, disertace výzkumné (12 hodin minimum) a stáží (12 hodin minimum). Celkově se tento stupeň je minimálně 78 hodin úvěru kurzy, stáže a disertační práce.

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 2 více kurzů z Kennesaw State University »

This course is Campus based
Start Date
Sep 2019
Duration
4 let
Denní studium
Price
290 USD
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Sep 2019
End Date
Srp. 31, 2023
Termín odevzdání přihlášek

Sep 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Srp. 31, 2023