Přečtěte si oficiální popis

Doktorský studijní program Elektrotechnika a elektronika byl zřízen s představou, že zavedení inovativních produktů lze dosáhnout pouze specializací a kombinací tvořivosti a inženýrských zkušeností. Tento program je organizován tak, aby poskytoval studentům možnost specializovat se na zpracování signálů, energetické systémy, aplikované elektromagnetické systémy, výkonovou elektroniku a řídicí systémy.

Cílem programu je poskytnout studentům dovednosti aplikovat pokročilé znalosti z matematiky, vědy a inženýrství zejména pro řešení složitých problémů v oblasti jejich specializace, pro provozování a vedení interdisciplinárních studií a pro práci s ostatními v profesním a společenském prostředí a organizovat a účinně se účastnit tvůrčích a integračních projektů.


Struktura programu/>


První ročník Ph.D. program sestává z práce na kurzech, po nichž následuje jeden rok přípravy na doktorskou zkoušku. Po úspěšném absolvování zkoušky začnou studenti napsat své disertační práce po dobu dvou let./>


Vstupní kvalifikace/>


Postgraduální diplom (nebo vyšší) BSC a MSc (s diplomovou práci) by měl být získán jeden z níže uvedených programů:/>

Elektrotechnické a elektronické inženýrství apod. (Elektrotechnika, elektronika, elektronika a komunikace, komunikace a řízení), biomedicínské, bioinženýrství, mechatroniky, počítače, software, energie, mechanické a jiné inženýrské programy a fyzika, chemie, biologie, biochemie, , Statistiky, matematiky, počítačových věd nebo podobných oddělení.

Min. Stupeň absolvování by měl být: 3.00 / 4.00 GRE (nový): Min. 153, GRE (starý): Min. 680 nebo GMAT: Min. 500

Vstupní kvalifikační dokumenty jsou přijímány v následujících jazycích: angličtina / turečtina.

Často můžete dostat vhodný přepis ze své školy. Pokud tomu tak není, budete potřebovat oficiální překlady a ověřené kopie originálu.


Jazykové požadavky/>


Angličtina/>

  • TOEFL IBT: min. 72
  • CAE, CPE: min. C
  • PTE: Min. 55


Další požadavky/>

  • Musí být k dispozici alespoň 1 odkaz (y).
  • Do vaší žádosti musí být přidáno motivační dopis.
Program se vyučuje na:
Angličtina
Yasar University

Zobraz 5 více kurzů z Yasar University »

This course is Studium v kampusu
Start Date
Duration
4 let
Denní studium
Price
12,000 USD
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date