PhD / MPhil politika a mezinárodní vztahy

University of Nottingham - Faculty of Social Sciences

Popis programu

Read the Official Description

PhD / MPhil politika a mezinárodní vztahy

University of Nottingham - Faculty of Social Sciences

PhD / MPhil politiky a mezinárodních vztahů

PhD je nejpokročilejší forma postgraduálního studia. Je udělován na úspěšné dokončení programu pod dohledem výzkumu a je hodnocen slovní vyšetření a závěrečné práce.

MPhil vyžaduje výzkumných dovedností a odborné přípravy podobné PhD přitom její rozsah a složitost jsou menší než je požadováno pro doktorát. MPhil je hodnocena podání práce.

Škola nabízí MPhil a PhD dozor ve většině tematických oblastí politiky a studenti jsou vedeni k hrát aktivní roli ve výzkumných center a institutů školní stejně jako činnost školy jako celku.

Týdenní Výzkum Student Kolokvium probíhá během školního období, a slouží k přinést výzkum studentské komunity spolu pravidelně. Pořádá studentů a usnadnit tím, že ředitel postgraduální výzkum, působí jako podpůrná forma pro prezentaci prací v průběhu a pokroku ve výzkumu.

Pořádáme náš výzkum kolem našich středisek a ústavů a ​​jsou hrdí na naše rozsáhlé odborné znalosti dohlížet na téma PhD pokrývající tři hlavní dílčí pole komparativní politologie, mezinárodních vztahů a politické teorie. V Nottinghamu, bude vám přiděleno dvou vysokoškolských pedagogů.

Vybavení

školských zařízení

Kromě IT zařízení poskytovaných na univerzitě, škola nabízí všechny na plný úvazek postgraduální výzkumné zapsaných studentů se školou svou vlastní pracovní plochu v místnostech určených pro použití v oblasti výzkumu studentů. Studenti jsou poskytovány s počítačem, tisk a kopírovací zařízení a jsou uvedeny velkorysou tisk a kopírovací příspěvek.

Knihovna zařízení

Hallward knihovna skladuje velké množství politice související s publikací a časopisů. Naše knihovna zařízení otevřeno dlouhé hodiny a vyhledávaným místem pro skupinovou práci, individuální a tiché studie.

Graduate School

Graduate School je unikátní zařízení, které se zaměřuje na postgraduální vzdělávání a představují potřebám postgraduálních studentů v rámci univerzity. Poskytuje vzdělávání v oblasti výzkumu světové úrovně a vývojové prostředí pro postgraduální a profesní výzkumných pracovníků v ranném.

Sociální vědy a umění Graduate Centre je prostor výhradně pro postgraduální studenty a výzkumnými pracovníky v fakultách umění a společenských věd. Nabízí síťových počítačových stanic a Wi-Fi připojení k internetu pro notebooky, studijní prostor, společenský prostor s příjemným posezením, klidná studijní zóny, a kuchyňské vybavení.

Midlands Graduate School

Nottingham je součástí Midlands Graduate School ESRC doktorské programy partnerství, která nabízí možnosti financování pro postgraduální studenty každý rok. Více informací naleznete na webových stránkách Midlands Graduate School.

Research Support

KOLOKVIUM

Škola provozuje týdenní kolokvium pro postgraduální výzkum studentů dává vám možnost prezentovat svou práci před jinými výzkumnými studentů a zaměstnanců s podobnými výzkumnými zájmy na své vlastní.

Výzkumné semináře

Škola provozuje výzkumné semináře pro zaměstnance a postgraduálních výzkumných studentů. Postgraduální výzkum Studenti jsou vedeni k stali členy jednoho nebo více z výzkumných center školy. Výzkumná centra nabízejí kompletní program workshopů, čtení skupiny, rozhovory a konference.

Výuka zkušenosti

S ohledem na možný budoucí kariéru v akademické obce, postgraduální výzkum jsou studenti vyzývají, aby přijaly některé vysokoškolské výuky v jejich druhém a / nebo třetím roce postgraduální výzkumu. Graduate School na University běží školení vztahující se k výuce - studenti, kteří se chtějí učit se žádají, aby absolvovat řadu z nich v průběhu prvního roku jejich postgraduální výzkumné studie.

Kariéra

Průměrný nástupní plat a kariérní postup

V roce 2015, 82% doktorandů ve škole politologie a mezinárodních vztahů, kteří byli k dispozici pro zaměstnanost měl zajištěné zaměstnání nebo další studium do šesti měsíců od ukončení studia. * Informace o kariéře destinací pro naše absolventy patří ekonomové, Management Consultants, výzkumníky, statistiků a vysokoškolských pedagogů , Firmy a organizace naši absolventi šli pracovat na zahrnovat Channel 4, Evropská unie, GCHQ, Reuters a Thajsko Národní policejní oddělení.

  • Známé destinace na plný úvazek domácí vyšším stupněm postgraduates 2014/15.

Kariérní vyhlídky a zaměstnatelnost

Naše oceněné kariéra a Zaměstnatelnost služba vám pomůže naplánovat svou kariéru v průběhu svého času na univerzitě i mimo ni. Dostupné služby zahrnují:

  • prezentací drop-in setkání s zaměstnavatelů
  • one-to-one poradenství pro volbu povolání a CV setkání s našimi poradci
  • Kariéra Akce koná každý akademický rok
  • specialista kariéry poradce pro výzkum doktorandů

Jakmile jste student s námi, a to i poté, co absolvent, budete mít přístup k naší službě pro život.

Flexibilní placené umístění

Postgraduální Umístění Nottingham nabízí flexibilní umístění placených s řadou zaměstnavatelů z malých lokálních firem po nadnárodní organizace. Tyto stáže jsou otevřené pro všechny postgraduální a jsou navrženy tak, aby se vešly do svými studiemi a dá vám příležitost učit se přenositelné dovednosti, zlepšit svůj životopis a zlepšit své vyhlídky na zaměstnání během svého postgraduálního studia.

The University of Nottingham je nejlepší univerzita ve Velké Británii pro postgraduální zaměstnání, podle The Times a Sunday Times Good University Guide 2017.

Vstupní požadavky

  • Žadatelé obvykle vyžadují magisterský titul (nebo mezinárodní ekvivalent) v příslušném oboru, s průměrnou známkou 60% nebo vyšší
  • IELTS: 7.0 (ne méně než 6,0 v každém prvku); pokud se tyto stupně nejsou splněny, anglické přípravné kurzy jsou k dispozici
This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
3 - 6 let
Kombinované
Denní studium
Price
Cena
4,300 GBP
Mezinárodní poplatky: 15,570 GBP (HEU poplatky: 4183 GBP)
Information
Deadline
Locations
Spojené království - Nottingham, England
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Spojené království - Nottingham, England
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu