PhD Program "dynamika, balistika, řízení provozu na létajících strojích"

Samara National Research University

Popis programu

Read the Official Description

PhD Program "dynamika, balistika, řízení provozu na létajících strojích"

Samara National Research University

Hlavním cílem programu je výchova vysoce kvalifikovaných pracovníků v oblasti dynamiky a ovládání prostorové (úhlové) pohyb kosmických lodí a satelitů (včetně mikro-zařízení a nano-class) na pasivní a aktivní části orbitálního pohybu, následovaný postoupení pohledávky z vědecké hodnosti PhD.

Jako součást přípravy a práce zkoumá charakteristiky volného a vynuceného pohybu a ovládání dynamiku kosmických systémů a zařízení / satelitů v přítomnosti vnějších a vnitřních nepokojů různého charakteru, včetně existence gravitačních a elektromagnetických polí planet, jakož i vlivu odvádějící a eksitativnyh účinky (atmosfér planet, interních efektů tření, atd.).

Oblast odborné aktivity patří: oblasti vědy, techniky a technologie, které pokrývají problematiku integrace interagujících měření, informační, výpočetní, řídicí a energetické systémy založené na prvcích a uzly vysoce přesné mechaniky, elektronických, elektrických, optických a počítačových komponent a poskytuje výzkum, návrh, vývoj a výroba kvalitativně novou optimální, adaptivní a inteligentních systémů a systémů řízení dopravy, navigaci a orientaci obecně a jejich subsystémů, zejména letadel a pohybující se různé objekty.

Program řešit základní a aplikované aspekty nelineární dynamiky mechanických / mechatronické systémy nebeská mechanika, letová dynamika, pohybové kontrolní komponenty a vesmírných systémů, přístrojů a družic v pasivních i aktivních úsecích trajektorie. Studujeme a studijní rysy dynamiku pohybu kosmických lodí a satelitů v přítomnosti vnějších a vnitřních nepokojů různého charakteru, včetně existence gravitačních a elektromagnetických polí planet, jakož i vlivu disipativními efektů a eksitativnyh (planetárních atmosfér, účinky vnitřního tření, atd.) Provede publikací v předních vědeckých časopisech indexovaných Scopus & WoS. Doktorandi se aktivně podílejí na řešení reálných výzkumných úkolů v rámci výzkumných grantů, projektů a programů.

Se zaměřují na podstatné aspekty programu jsou:

  • Výzkum a vývoj mechanických a matematických modelů v pohybu vesmírných systémů, zařízení, satelitů a horních stupních;
  • Analýza charakteristik zdarma, řízených a nuceného pohybu vesmírných systémů, zařízení, satelitů a horních stupních;
  • Vývoj softwaru a výpočetních modulů v programovacích prostředí a integrovaných matematických balíků;
  • Režimy rozložení / Syntéza a systémy řízení (a stabilizace) Návrh kosmické systémy, přístroje, satelity a horních stupních;
  • parametrické parametry Syntéza pohybu vesmírných systémů, zařízení, satelitů a zesilovače.
Zdůraznění se provádí na rozvoj tvůrčích schopností vědeckého výzkumu v dané oblasti analýzy a syntézy dynamiky kosmických lodí pohybu v rámci plánovaného vesmírnou misi.

Za účelem provádění programu veškerý potřebný materiál, metodické, organizační a technické podmínky: dostupnosti elektronických vědeckých knihoven a zdrojů předních vydavatelů (Elsevier, Springer, IEEE), jsou vzdělávací a vědecké laboratoře, provést nezbytnou výzkumné práce.

Implementace hlavní databáze HR je založen na vysoce kvalifikované vědecko-pedagogických pracovníků ze série "Flight Dynamics a kontrolních systémů", zachovat své nejlepší historické tradice, vytvořené na fakultě №1 "letadlo" Kuai-SSAU a rozvoj moderních a didaktické techniky v místě raketové ústavu -kosmicheskoy zařízení Samara University.

Zápis je založen na rozhovorech, vzdělávací proces je doprovázen Ústavu raketové a kosmické techniky a Institutu dalšího vzdělávání Samara univerzity. Na školení a práce psaní osnov přiděleny tři roky. Podle výsledků tohoto programu provádět obhajoba diplomové práce s vydáním diplomu o udělení vědecké hodnosti PhD (Philosophiæ Doktor / doktor filozofie) na programu "Dynamika, balistiky, řízení dopravy na létajících strojích" Jménem FGAOUVO "Samarské National Research University pojmenoval akademika SP Queen "(Samara State University).

This school offers programs in:
  • Ruština
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
3 let
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Rusko - Samara, Samara Oblast
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Rusko - Samara, Samara Oblast
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu