PhD Stipendia V Oblasti Financí - Se Teď!

Vienna Graduate School Of Finance | VGSF

Popis programu

Read the Official Description

PhD Stipendia V Oblasti Financí - Se Teď!

Vienna Graduate School Of Finance | VGSF

The Vídeň Graduate School of Finance (VGSF) zve vynikající studenty požádat o PhD Program v Finance (plný úvazek program) začíná v nadcházejícím akademickém roce. Až šest stipendií budou nabídnuty nejlepších uchazečů. Uzávěrka přihlášek pro akademický rok 2016/2017 bude zahájena 3. listopadu 2015 (14:00 SEČ) a skončí dne 29.ledna 2016 (14:00 SEČ).

VGSF je centrem excelence v oblasti financí, který se nachází v novém areálu WU ve Vídni, Rakousko. Její hlavní činností je akademický výzkum a doktorské vzdělání. VGSF nabízí stimulující učení a výzkumné prostředí pro vynikající studenty z celého světa.

POŽADAVKY NA POUŽITÍ:

Program je otevřen pro studenty ze všech zemí se všech akademických specializací, pokud jsou držiteli magisterský titul nebo jeho ekvivalent a mají dostatečnou úroveň formálního vzdělání. Studenti, kteří se chystají absolvent brzy (od června 2016), může požádat, taky. Pro účast v procesu výběru aplikace kandidáta musí být doručena prostřednictvím elektronické aplikace zařízení.

Žadatelé k programu VGSF by měli být vědomi toho, že existují dvě kola hodnocení. První hodnocení se bude konat po 11.12.2015 (14:00 SEČ), a bude brát v úvahu všechny úplné žádosti, které byly předloženy k tomuto datu. První kolo nabídek bude provedeno na základě tohoto fondu žadatelů. Nejsou-li k dispozici všechny pozice může být naplněn na základě tohoto prvního kola, žádosti přijaté po prosinci 11 (14:00) se bude také hodnoceny. Všimněte si, že druhá a poslední etapa pro 2016/2017 potrvá do 29.ledna 2016 (14:00 SEČ).

Žadatelé musí předložit následující dokumenty:

  • životopis
  • self-prohlášení o účelu
  • všechny studijní certifikáty
  • Všechny oficiální přepisy
  • doklad o způsobilosti (GRE nebo GMAT)
  • důkaz anglického způsobilosti (např TOEFL, IELTS)
  • referenční dopisy

Absolventi VGSF se mohou těšit na placenou kariéru v předních akademických institucí. Bývalí VGSF studenti byli umístěni v institucích, jako jsou Aarhus University, Carnegie Mellon University, Georgia Institute of Technology, University of Hong Kong, Massachusetts Institute of Technology (MIT), University of New South Wales (UNSW), norské School of Economics a Business Administration (NNH), Erasmus University Rotterdam, University of Utah a University of Wisconsin, USA.

The Program VGSF PhD se skládá ze dvou částí: důsledné ročníkové práce a práce na disertační práce. Studenti navštěvují kurzy, které pokrývají všechny hlavní témata v oblasti financí a analytické metody potřebné pro provádění výzkumu. Zejména kurzy jsou zaměřené na podnikové finance, oceňování aktiv a kvantitativní metody ve financích. V historických obdobích studenti měli možnost se zúčastnit kurzů vyučovaných mezinárodními učenci takový jako Tomáš Björk, Rüdiger Fahlenbrach, Nicolae Garleanu, Francisco Gomes, Christopher Hennessy, David Landa, Jacob Sagi, Rossen Valkanov, Jiang Wang a Toni whited. Po absolvování předepsaných zkoušek, studenti začnou provádět výzkumné projekty na vlastní pěst. V našich týdenních výzkumný seminář Studenti mají možnost setkat se mezinárodně uznávaných akademických pracovníků, které představují jejich state-of-the art výzkumu.

Prosím, navštivte www.vgsf.ac.at/application pro další podrobnosti a odkaz na on-line aplikace.

Josef Zechner,
Ředitel doktorského studijního programu

This school offers programs in:
  • Angličtina


Poslední aktualizace September 15, 2017
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Contact school
Duration
Délka trvání
Denní studium
Price
Cena
Contact school
Information
Deadline
Contact school
Locations
Rakousko - Vienna, Vienna
Datum začátku : Contact school
Termín odevzdání přihlášek Contact school
Datum ukončení Contact school
Dates
Contact school
Rakousko - Vienna, Vienna
Termín odevzdání přihlášek Contact school
Datum ukončení Contact school