PhD udržitelnosti

Rochester Institute of Technology (RIT)

Popis programu

Read the Official Description

PhD udržitelnosti

Rochester Institute of Technology (RIT)

To Ph.D. Program je zaměřen na udržitelné výrobní systémy - systémy, které vytvářejí zboží a služby s využitím procesů, které jsou: non-znečišťují; úsporu energie a přírodních zdrojů; ekonomicky životaschopná; a bezpečné a zdravé pro pracovníky, společenství a spotřebitelů. Ročníkovou práci a výzkum začne systémové úrovni a interdisciplinární přístup k řešení zdánlivě neřešitelné problémy udržitelnosti, na rozdíl od jednoduchých disciplinárních a místně optimalizovaných přístupů určených pro získání marginální pozitivní dopady.

Studenti budou mít možnost pracovat s multidisciplinárním fakulty a výzkumných pracovníků v mnoha výzkumných center, včetně GIS "Národní centrum pro repasování a Resource Recovery (NC3R), mezinárodně uznávaného lídra pro aplikovaný výzkum v oblasti repasování, Centrum pro udržitelnou výrobu (CSP) věnovaná zlepšení životního prostředí a ekonomické výkonnosti výrobků a procesů, centrum pro udržitelné mobilitě (CSM) se zaměřil na zhodnocení ekologických a ekonomických dopadů alternativních technologií paliv a pohonu vozidel Systems Modernizace a udržování Center (SMS), která vyvíjí technologie pro optimální návrh životního cyklu, řízení a modernizace velkých systémů zařízení, New York State prevence znečištění Institute (NYSP2I) Tento zaměřena na posílení rozvoje a provádění technik prevence znečištění a NanoPower Research Labs (nprl) je věnován tvorbě a využití nano zařízení a materiálů pro výrobu a skladování energie.

Doktorát program udržitelnosti je první program na světě, aby se zaměřily na udržitelnou výrobu. Program hodlá podporovat výzkum a vzdělání v oblasti vývoje alternativních energií, trvale udržitelného designu, zelené vývoj produktů, průmyslové ekologie a prevenci znečištění.

Osnovy Program klade důraz na udržitelné systémy produkce, které vytvářejí zboží a služby s využitím procesů, které neznečišťují životní prostředí; úsporu energie a přírodních zdrojů; ekonomicky životaschopná; a bezpečné pro pracovníky, společenství a spotřebitelů. Ročníkové práce a výzkumu přijmout systémové úrovni a interdisciplinární přístup k řešení zdánlivě neřešitelné problémy udržitelnosti.

Studenti v rámci programu budou mít možnost pracovat s multidisciplinárním fakulty a výzkumných pracovníků v řadě výzkumných center, včetně ústavu National Center for repasování a znovuzískávání surovin, Centra pro udržitelnou výrobu, Centra pro udržitelnou mobilitu, Systems modernizace a udržování Center, Státní ústav Prevence New York znečištění a NanoPower Research Labs.požadavky na přijetí


Je třeba zvážit pro přijetí do Ph.D. program udržitelnosti, musí studenti:

  • Mají bakalářského titulu z akreditované instituce. (Samozřejmě práce musí obsahovat alespoň jeden rok vysokoškolské vědě a jeden ročníku vysoké školy matematiky, včetně počtu a statistiky);
  • Graduate Record zkouška (GRE);
  • Oficiální vysokoškolák a tam, kde je to vhodné, absolvent přepisy;
  • Vhodné stupeň průměr bodu;
  • Nejméně dvě písmena akademické a / nebo profesní doporučení;
  • TOEFL (nebo IELTS) skóre případně pro zahraniční žadatele; a
  • Osobní pohovor s výborem fakulty (prostřednictvím telekonference, pokud je to nutné).

Mezinárodní žadatelé, jejichž mateřským jazykem není angličtina, musí předložit výsledky z testu z angličtiny jako cizího jazyka.

This school offers programs in:
  • Angličtina
Rochester Institute of Technology (RIT)
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
3 let
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Spojené státy americké - Rochester, New York
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Spojené státy americké - Rochester, New York
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu