Read the Official Description

phd v anglicky

Binghamton University postgraduální program v angličtině, nabízí více než jen studium jazyka a literatury. Studenti v programu rozvíjet dovednosti, které mají aplikace daleko za hranice tradičních profesí výuky a složení. Efektivní a přesvědčivé komunikátory jsou v poptávce v řadě oblastí, včetně práva, marketingu, komunikace a žurnalistiky. Advanced literatury a rétoriky významně přispěje k vaší dovednosti sady a zaměstnatelnosti. Koncentrace Tvůrčí psaní může nabídnout další zkušenosti, a to nejen pro ty, kteří sledují kariéru v písemné formě.

Postgraduální programy

Vítejte v programu na Binghamton University Graduate anglicky. Náš program má za sebou historii význačný fakulty a absolventi v literární rešerše, kritické teorie, rétorika a tvůrčí psaní.

historie

Anglická ministerstvo v současné době slouží přibližně 75 studentů pracuje na PhD a asi 30 studentů v pokroku směrem k MA stupně. Anglická Oddělení nabízí příležitosti ke studiu ve všech hlavních oblastech britských a amerických literatur, s předností v amerických studií, Britské modernit, kritické teorie, pohlaví a sexualit, středověká studia, raného novověku a renesančních studií, Postcolonial Studies, Race, říše, a Globální Diaspory, Rétorický diskurs, Etnická studia Kulturní studia / vědní studie, Tvůrčí psaní.

pořady

  • Ph.D. v angličtině s výzkumnou disertační práce
  • Ph.D. v angličtině s tvůrčí práce

Literatura tituly:

MA v literatuře zdůrazňuje šíři znalostí v literatuře a teorie. Ph.D. Program podporuje studenty, aby usilovali zaměřené zájmy v literárních obdobích nebo pohybů teoretických modelů a školy, nebo globální literatury. Ph.D. Kandidáti vzít v terénu zkoušky a psát disertace na konkrétní oblasti literární, kritického nebo teoretického zájmu.

Tvůrčí psaní tituly:

MA a Ph.D. Programy s tvůrčího psaní koncentrací nabízejí celou řadu workshopů, čtení a hostujících spisovatelů. (Visiting Faculty zahrnovali Charles Johnson, Galway Kinnell, Robert Creeley Marvin Bell, WD Snodgrass, a Molly Peacock.) MA-CW studenti absolvovat kurzy v literatuře a psaní a produkovat tvůrčí práce. Ph.D. studenti absolvovat kurzy v literatuře a psaní, dokončení stejném oboru zkoušky jako literaturu studenty a produkují románů, básnických knih nebo knihy povídek pro své disertační práce.

Vstupné

Studenti vstupující do Ph.D. Program v angličtině jsou obvykle očekává, že MA v anglické literatuře. To nevylučuje přijímání studentů, jejichž vzdělávání bylo v jiných oblastech. (V těchto výjimečných případech, kandidáti, po konzultaci s ředitelem absolvent, mohou být požádány, aby provedla další studie.) Po dokončení své kurzy, kandidáti se specializují na tři oblasti vědeckého zájmu přípravných do pole zkoušky a v určité oblasti odborných znalostí vedoucí k disertační práce.

English Absolvent Přijímací výbor připouští kvalifikované studenty do Ph.D. Program na základě jejich celkových záznamů, včetně přepisů, generální zkoušky GRE, doporučení a vzorek jejich kritického psaní (10 až 20 stran). Žadatelé, kteří chtějí vybrat tvůrčí možnost psaní pro disertační práce měla tuto skutečnost uvést na přední straně žádosti a měla předložit portfolio jejich tvůrčí práce (ne více než 50 stran fikce nebo 25 stran verši) kromě kritický psaní vzorek.

Termín pro podání žádosti o zimním semestru do Ph.D. Program, též student přeje být považován za finanční pomoc, je 15.února. Termín pro podání žádosti o jarním semestru je 15.listopadu.

Doktor Požadavky filozofie programu

Studijní program

Po konzultaci s ředitelem postgraduální student plánuje studijní program, který zahrnuje nejméně osm předmětů a začíná se určit tři oblasti zvláštního zájmu (viz níže pod "polní zkoušky"). Jako součást jejich osmi chodech minimum, studenti mohou trvat až tři tvůrčího psaní dílen, nejvýše po dobu tří vhodných kurzů v jiných odděleních, a ne více než tři odstupňované předmětů z téhož člen fakulty. Studenti mohou trvat déle než dvě nezávislé studie. Jeden z osmi povinných předmětů musí být CZE 589, Výuka College angličtiny. Za minimum osmi chodech, tato omezení neplatí.

Studenti musí udržovat alespoň B + průměr zůstat v programu; více než jeden stupeň C obvykle vyžaduje propuštění. Studenti nejsou v rezidenci musí registrovat každý semestr zůstat v dobrém stavu.

PhD Polní zkoušky

Celoroční práce je normálně dokončena na konci druhého ročníku doktorského studia. Studenti se pak očekává, že dokončí tři různé terénní zkoušky na konci třetího roku (ačkoli mnoho studentů začne brát tato vyšetření dříve.) Zatímco plochy vhodné jako studijní obory nejsou předdefinovaná, musí být schváleny ředitelem postgraduální. Pole studia lze definovat různými způsoby: například podle národnosti a chronologie, žánru, tématu nebo kritické teorie. Studenti mohou koordinovat své studijní obory, takže čas strávený přípravou na jejich vyšetření poskytne základ pro jejich disertačních prací, stejně jako příprava na jejich profesní identitu.

Ve čtvrtém semestru kurzu každý student, po konzultaci s ředitelem postgraduální, pracuje s vybraným profesorem definovat každé zkoušky v terénu, sestaví seznam čtení, a usilovat o tématiku. Všechny tři zkoušky jsou obvykle podávány ve třetím ročníku.

Podrobné pokyny pro doktorandy pracující na terénních zkoušek jsou k dispozici v anglické oddělení Graduate úřadu.

Cizí jazyk

Všechny PhD kandidáti musí prokázat znalosti čtení alespoň jednoho cizího jazyka na úrovni způsobilosti dostatečné pro pochopení vědecké a kritických materiálů. Jako schopnost může být prokázána v některém ze čtyř způsobů:

  • Důkazy o studenta, který prošel ověřený překlad zkoušku v programu absolventa na jiné instituce.
  • Prezentaci s přepisem důkaz nejméně tři roky (šest semestrů) studia vysoké školy na úrovni jednoho cizího jazyka (budeme počítat jako dva semestry každý, čtvrtý a pátý rok studia na střední škole ve stejném jazyce) se stupněm průměr B nebo lepší, dokončil ne více než pět let před vstupem do doktorského programu na Binghamton University.
  • Úspěšné absolvování postgraduálního kurzu v cizím jazyce, nebo absolventa kurzu srovnávací literatury, ve kterém je podstatná část práce vykonané v cizím jazyce.
  • Úspěšné absolvování workshopu absolvent odborné způsobilosti a zkoušky (TRIP 707).

Disertační práce

V průběhu doktorského studia, student zřizuje disertační výbor složený z ředitele a dvou čteček. Disertační práce je podstatná studium nějakého významného tématu v oblasti profesionálního zájmu studenta, či tvůrčího psaní diplomové práce pro ty studenty, kteří jsou přijati do tvůrčí možnosti psaní disertační práce.

disertace ředitel studenta musí formálně schválit a předložit řediteli absolvent písemné prospektu disertační práce, nebo pro ty, předkládání kreativní disertace vzorek nedokončené výroby, alespoň jednosemestrální před dokončením disertační práce. Prospekt nebo vzorek tvůrčí nedokončené budou sdíleny se všemi členy disertační výboru. Po dokončení všech ostatních požadavků, student předloží hotovou disertační ke schválení a obhajuje disertační práci v ústní zkoušky. Předložená disertační práce musí odpovídat požadavkům na Graduate School pro disertační práce, jak je uvedeno v Graduate School Handbook, Po úspěšném dokončení, obrany a předložení disertační práce je student získal doktorát v angličtině.

Profesionální vývoj

Prostřednictvím své práce a disertačních projektů Studenti se dobře vyznají v teoretických přístupů, výzkumu a bibliografie. Tyto dovednosti Připravit studenta pro další úspěch v akademickém světě, a náš význačný fakulty rovněž poskytuje úzkou vodítko pro ty, kteří hledají publikaci. Oddělení vydává vlastní literární časopis Harpur patra, které je editoval postgraduální studenty a těší se vnitrostátní i mezinárodní oběh. Takové redakční zkušenosti jsou nástrojem pro ty, kteří chtějí usilovat o pozice v periodické kontrole nebo žurnalistiky. Univerzita také hostí konference a semináře pro kreativní spisovatelů, takový jako série populárních čtenářů, které poskytují příležitost hovořit s návštěvou odborníky v různých oblastech psaní. Literární terénní programy, jako je například Binghamton poezie projektu také dát studentům příležitost, aby trvalý dopad na místní komunitu.

Poté, co jste absolvent

Nedávné absolventi programu dosáhly řadu různých kariéry, stejně jako další postgraduální studium. Destinace patří mnoho pozic fakulty po celé zemi, z New York University na UC Irvine. Mezitím několik absolventi našli jejich dovednosti, které mají být žádoucí v nakladatelstvích, nebo v žurnalistice. Studijní obory jsou vysoce individualizovaná, ale váš fakulty poradce vám pomůže vybrat cestu, která rozvíjí své silné stránky a zájmy a zároveň dosažení pestrou průřez schopností. Mezitím, univerzita Fleishman Centrum pro kariéru a profesní rozvoj pomáhá studentům uspořádat životopisy, připravit na pohovor, a může informovat je o možnostech a otvory ve zvolené oblasti.

Program taught in:
Angličtina

See 4 more programs offered by Binghamton University »

This course is Campus based
Start Date
Sept. 2019
Duration
4 let
Denní studium
Price
12,921 USD
(Resident); $ 24261 (Non-Resident)
Deadline
By locations
By date
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline

Sept. 2019