PhD v aplikované matematice

Všeobecné informace

Popis programu

Účel Ph.D. Aplikovaná matematika má studentům poskytnout hlubší porozumění a integrované znalosti pokročilé aplikovatelné teorie v oblasti aplikované matematiky. Ph.D. in Applied Mathematics je ryze vědecká studie založená na vědeckých poznatcích, která vyžaduje, aby uchazeči prokázali vysokou úroveň vědeckého výzkumu a významně a originální akademický přínos na hranicích oboru specializace.

PhD v aplikované matematice vyžaduje velmi vysokou úroveň intelektuálních, teoretických a praktických specializovaných vědeckých znalostí a vhled do problémů souvisejících s studijním oborem a aplikací pokročilých experimentálních metod a technik moderního výzkumu, jakož i základních vědeckých poznatků. a akademické hodnoty při generování, zpracování, interpretaci a prezentaci výzkumných dat ústně a písemně.

Doktorský studijní program zahrnuje práci, která originálním způsobem přispívá do oblasti výzkumu schválené pro studium.

Vezměte prosím na vědomí: Přijetí na doktorské studium podléhá schválení katedrou.

Datum registrace a zahájení

Registrace začíná v lednu a přednášky v únoru pro programy bakalářského i postgraduálního studia.

Všechny výzkumné programy pro magisterské a doktorské studium se mohou registrovat po celý rok.

Datum ukončení: Akademie začíná v lednu a končí v prosinci. Termín programu je určen dobou trvání programu.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university i ... Čtěte více

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university is alive down to its African roots, and well-prepared for its role in actualising the potential that higher education holds for the continent’s development. Méně