Read the Official Description

PhD v archeologii a dějiny umění

Ph.D. program archeologie a dějin umění má dvě různé koncentrace Předmět:

  • archeologie
  • dějiny umění


Ph.D. Program v archeologii nabízí příležitost pro pokročilé studium v ​​archeologii Turecka (starověký Anatolia) a okolních regionech. Studenti by měli mít zájem na odbornostech, které odrážejí zkušenosti z fakulty, včetně neolitický, bronzové, doby železné, římské či byzantské období. Studenti jsou vedeni k účasti na fakultu na místě výzkum na Alalach, Barcin Höyük, Gordion, Kucukyali a Sagalassos mezi ostatními. Jsou požadovány Terénní studie buď ve výkopu nebo stáže. Program klade důraz na archeologickou teorii a metodologii a studenti jsou uvedeny instrukce v keramickém analýze, hutnictví a instrumentální analýzy. Partnerství s ostatními odděleními na univerzitě zpřístupní specializované přístroje pro analýzu. Výuka je nabízen v rastrovací elektronové mikroskopie (SEM), petrografie, analýza mikro-půdy, analýzu stopových prvků, hutnictví (polarizační světelné mikroskopie), GIS aplikací a organické analýzy reziduí. Program rovněž zdůrazňuje význam řízení kulturního dědictví a veřejné archeologie vzdělávání prostřednictvím muzeí.

Ph.D. program v oboru dějin umění kombinuje studium kulturních, formální a teoretické aspekty vizuální kultury s akademické a praktické školení v muzejních studií a správy kulturního dědictví UNESCO. Postgraduální studenti v rámci programu se očekává, že k rozvoji akademické specializace na konkrétní záležitosti či éry dějin umění, v němž existuje fakulta odbornost (Roman, Byzantine, Seljuk nebo osmanské). Navíc, studenti se očekává, že získat solidní teoretický základ spolu s praktickými dovednostmi, které jsou potřebné muzeí a správy kulturního dědictví průmyslu. Navíc k horní úrovni a absolventů kurzů nabízených v archeologie a dějin umění oddělení, PhD studenti dějin umění, jsou rovněž způsobilé, aby celou řadu příčných-vypsal kurzy na katedře historie a médií a výtvarné umění oddělení , Oddělení udržuje úzké vztah s mnoha z Koç nadace kulturních institucí po celém Turecku, zejména Koç University Research Center pro anatolských civilizací nachází v centru Istanbulu. Polní studie jsou nedílnou součástí Ph.D. program v dějinách umění, a od všech doktorandů očekává, že k účasti v stáž v muzeu, organizace kulturního dědictví nebo archeologické naleziště.


Jazyk Požadavek

Ph.D. studenti potřebují prokázat porozumění psanému textu ze dvou cizích jazyků. Tyto jazyky mohou být buď starověký nebo moderní, a měl by být relevantní pro studenta oblasti výzkumu a volí KONZULTACE s poradcem. Jazyk nemůže být angličtina. Studenti by měli splnit požadavek do konce 3. roku. Studenti mohou prokázat porozumění psanému textu v jedné z následujících způsobů:

1. S zkoušku požadující, aby přeložit výběru textu do angličtiny,

2. Studenti, kteří si vzali 2 semestry pokročilého jazykového kurzu, který se vyučuje na Koç University (např. Řecký III a IV, Latinské III a IV), může být omluven z jazykové zkoušky v konzultaci s poradcem a na základě posouzení příslušného jazyka instruktor. Toto pravidlo neplatí pro pokročilé jazykové kurzy na jiných institucích - v těchto případech student potřebuje přijmout písemného překladu zkoušku.


Formát a časování

Jazykové zkoušky budou mít během prvního měsíce každého semestru. Jazyková zkouška se skládá z dvouhodinového zkouška, během níž budou studenti přeložit text průchod 500-600 slov s pomocí tištěného slovníku. Text by měl být přeložen do angličtiny. ARHA profesor vybere úryvek textu, který je reprezentativní pro typ textu, který se student může podle očekávání použít pro svůj výzkum.

Program taught in:
Angličtina

See 14 more programs offered by Koc University - Istanbul Turkey »

This course is Campus based
Start Date
Sept. 2019
Duration
3 - 4 let
Denní studium
Deadline
By locations
By date
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline

Sept. 2019

Location
Application deadline
End Date