Tam nikdy nebyl lepší čas pro práci v astrofyzice, pulsující a konkurenceschopný disciplíny hraničního výzkumu.

Žadatelé o programu PhD v astrofyzice budou nejprve posuzovány na základě jejich CV a referenční dopisy. Řada uchazečů, kteří budou pozváni k pohovoru na jednom ze dvou vyhlášených termínech.

PhD Kurz se skládá ze 3 až 4 letech studia a výzkumu. První rok studenti jsou povinni účastnit se několik kurzů pokrývajících období od listopadu do května a skládat zkoušky ve výběru těchto kurzů. Na začátku prvního roku, studenti jsou přiřazeny učitele, zaměstnance SISSA, kteří jim poradí při výběru zkoušky a poskytne vodítko při výběru výzkumný projekt pro své disertační práce. Po absolvování kurzů budou studenti začít pracovat na svém výzkumném projektu pod dohledem jednoho nebo více zaměstnanců SISSA.

Skupina astrofyziky se skládá z 8 zaměstnanců, 7 postdoctoral kolegy a 20 doktorandů. Všechny řešiteli jsou uznávanými odborníky v oblasti analýzy a interpretace vesmírného mikrovlnného pozadí a submilimetrových průzkumy, zjišťování o struktuře velkého rozsahu, klastr fyziky, formování galaxií a vývoje, temná energie, temná hmota, galaktické a extragalaktických černých děr, hvězdné strukturu a vývoj, vysokoenergetické astrofyziky, relativistická astrofyzika, ranném vesmíru fyzika a teorie gravitace. Studenti budou také těžit z úzkém kontaktu s ostatními SISSA skupinami, jako je například astročásticové fyziky a teoretické fyziky částic skupin, a ze spojení s Mezinárodní centrum pro teoretickou fyziku (ICTP) a Terst astronomické observatoře (OAT).

Hlavní výzkumné zájmy jsou:

 • Kosmické mikrovlnné pozadí
 • struktura velkého měřítka
 • Temná hmota a temná energie
 • Formace galaxie a evoluce
 • Vysoká energetická astrofyzika a AGN
 • Stellar strukturu a vývoj
 • Obecná teorie relativity a kvantová gravitace fenomenologie
 • Černé díry a kompaktní hvězdy

Nejnovější umístění po PhD v SISSA:

 • Keele University, UK
 • Harvard-Smithsonian Center for Astrophysics, Cambridge, USA
 • University of California, Berkeley, USA
 • Albert Einstein Institute, Německo
 • Max Planck ústav pro gravitační fyziku, Postupim, Německo
 • Yale University, New Haven, USA
 • Australia Telescope National Facility, Austrálie

Vstupné

Každoročně se Astrophysics PhD osnovy najme 5/6 studenty k účasti na tři až čtyři roky PhD program. Studenti jsou vybrány na základě ústní zkoušky. Uzávěrky pro podání žádostí, data a počet volných pozic přijímacích zkoušek jsou pravidelně zveřejněny na PhD hlášek webové stránky, kde si můžete také stáhnout formuláře žádosti. SISSA činí příspěvek na cestovní výdaje za účast na zkoušku. Zápis ze všech nových studentů na SISSA a začátkem vyučování v astrofyzika Curriculum se bude konat v první dekádě listopadu. Normální doba doktorského programu je tři roky. Čtvrtý ročník lze povolit, pokud vhodně odůvodněno. Počáteční část doktorského programu je založen na práce v kurzu, který je považován za nedílnou a nezbytnou součástí vzdělávání v oblasti výzkumu.

Postup aplikace pro EU i mimo EU občanům

Kandidáti musí platit být přijat do standardní přijímací zkoušky. Existuje jedna zkouška sezení každý rok obvykle v červenci. Zkoušky se skládají z písemného testu a ústního pohovoru. Seznam problémů minulých přijímacích zkoušek lze nalézt v sekci přijímačky. Výsledkem je obvykle známá ve stejný den. Uchazeči musí zaslat formulář žádosti o papíru, který lze stáhnout z oficiálních SISSA oznámení webové stránky. Kandidáti, kteří nejsou občany Evropské unie, mají dvě možnosti mají být přijaty k SISSA jako doktorand:

 • procházet pravidelnou přijímací zkoušku v Terstu (v tomto případě je postup pro podání žádosti je ten je popsáno výše pro evropské občany).
 • složit Spring předvolby založený na akademické a vědecké kvalifikace. Studenti vybraných tímto způsobem tedy bude vyzván škole, aby se pravidelné přijímací zkoušku. Škola se postará o nákladech na jejich cestu a jejich stálost v Terstu dvou týdnů, kdy také pravidelný Přijímací zkouška se uskuteční. Kandidáti mají zájem o účast v tomto předvolbou musí zaslat formulář žádosti o papíru, který lze stáhnout z oficiálních SISSA oznámení webových stránek (SISSA oznámení).
Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 12 více kurzů z International School for Advanced Studies (SISSA) »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Říj 2019
Duration
3 - 4 let
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Říj 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Říj 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date