Read the Official Description

PhD v astrofyzikálních věd a technologií

Tam nikdy byl více vzrušující doba pro studium vesmíru za hranice země. Nová generace pokročilých pozemních a vesmírných teleskopů a obrovské zvyšování výpočetního výkonu se umožňující zlatý věk astrofyziky. RIT doktorát program astrofyzikálních věd a technologií se zaměřuje na základní fyziku jevů mimo zemi, a ve vývoji technologií, nástrojů, analýza dat a modelovacích technik, které umožní další významný pokrok v této oblasti. Multidisciplinární Důraz tohoto programu nastaví ji na rozdíl od konvenčních astrofyzika postgraduální programy na tradičních výzkumných univerzit.

požadavky na přijetí

Vstup na MS nebo Ph.D. Program vyžaduje kandidáta držet bakalářského titulu ve fyzikální vědy, matematiky, informatiky, nebo inženýrství na regionálně akreditované vysoké škole nebo vysoké škole. Pro studenty s bakalářským titulem v jiné oblasti nebo chybí adekvátní akademickou přípravu, most a nadace ročníkové práce může být nutné před úplným vstupné. Je třeba zvážit pro přijetí, musí kandidát:

  • mít minimální vysokoškolák GPA 3,2 z 4,0 v bakalářské práci v matematických, věda, inženýrství a počítačové tematických oblastech,
  • předkládat přepisy (v angličtině) Ze všeho předchozího studia Vysoká škola / univerzitní úrovni,
  • předložit dva doporučující dopisy,
  • předkládat výsledky z Graduate Record zkouška (GRE), a
  • Dokončete aplikaci pro absolventy.

Žadatelé, jejichž mateřským jazykem není angličtina, musí předložit výsledky z testu z angličtiny jako cizího jazyka (TOEFL), vyšetření ukazují na silný vztah znalosti angličtiny. Skóre alespoň 550 (papírové), je zapotřebí 213 (computer-based), nebo 79 (na bázi internetu). International English Language Testing System (IELTS), body budou přijímány v místě zkoušky TOEFL. Minimální skóre se liší, ale absolutní minimum požadovaný počet bodů pro bezpodmínečné přijetí je 6,5.

časová omezení

Všichni uchazeči o Ph.D. musí udržovat nepřetržitý zápis během výzkumné fáze programu. Za normálních okolností, na plný úvazek student dokončit studium na doktorát v přibližně čtyři až pět let. Celkem sedm let nemá splnit požadavky po prvním pokusem o kvalifikační zkoušku.

Program taught in:
Angličtina
Rochester Institute of Technology (RIT)

See 7 more programs offered by Rochester Institute of Technology (RIT) »

This course is Campus based
Start Date
Sept. 2019
Duration
3 let
Denní studium
Deadline
By locations
By date
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline

Sept. 2019

Location
Application deadline
End Date
Application deadline
End Date
Application deadline
End Date