PhD v chemické biologii

Všeobecné informace

Popis programu

PhD v chemické biologii


Program chemické biologie zdůrazňuje rozhraní mezi chemii a biologii, stejně jako potenciální aplikace pro jiné obory. Zahrnuje studium interakcí mezi malými molekulami a jejich možnými biologickými cíli, studium biologických cest pomocí chemických nástrojů, dodávky léků a chemické chápání chorobných stavů s cílem vytvořit základní vědecké poznatky pro budoucí úsilí o objevování léků.

Program byl navržen tak, aby absolvoval školení, aby byl schopen zahájit spolupráci na nových hranicích výzkumu s multidisciplinárním charakterem.

Doktorát

  • Kandidáti by měli mít ve výše uvedených oborech magisterský titul nebo jeho ekvivalent s kumulativní hodnotou GPA nejméně 3,50 na magisterské úrovni.
  • Kandidáti, kteří jsou držiteli bakalářského titulu s vyznamenáním první třídy, jsou rovněž způsobilí.

Angličtina Proficiency

Všichni kandidáti musí dosáhnout oficiálního testovacího skóre, který je vyšší než minimální skóre pro přijetí v některé z následujících standardizovaných anglických zkoušek.


Mezinárodní testovací systém anglického jazyka (IELTS): 5

Test angličtiny jako cizího jazyka (TOEFL):

* Na papíře: 500

* Počítačové: 173

* Internetové: 61

CU-test angličtiny (CU-TEP): 60

Žadatelé ze zemí, ve kterých je angličtina mateřským jazykem, jsou však od tohoto požadavku vyňati. Navíc uchazeči, kteří jsou držiteli předchozího diplomu z univerzity, kde jediným výukovým jazykem je angličtina, mohou předložit osvědčení o vysokoškolském vzdělávacím středisku pro splnění tohoto požadavku.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Chulabhorn Graduate Institute je soukromá absolvent instituce založená v roce 2005, na oslavu slibné příležitosti 48. narozenin prof Dr. Její královská výsost princezna Chulabhorn Mahidol. Se souhlase ... Čtěte více

Chulabhorn Graduate Institute je soukromá absolvent instituce založená v roce 2005, na oslavu slibné příležitosti 48. narozenin prof Dr. Její královská výsost princezna Chulabhorn Mahidol. Se souhlasem ministerstva školství, byla oficiálně založena jako autonomní vysoké školy 28. prosince 2005, které mají profesora Dr. Její královská výsost princezna Chulabhorn jako kancléř rady ústavu. Profesor Dr. Její královská výsost princezna Chulabhorn je uznávaný vědec, který obdržel mnoho mezinárodních uznání za své vědecké úspěchy. Ona představil Chulabhorn Graduate Institute být profesionálním vědecko-výzkumné instituce a Centrum excelence v oblasti Asie a Tichomoří, na pomoc a urychlit nárůst počtu vývoji účinných kvality lidských zdrojů v oblasti vědy a špičkových technologií, aby sloužil Thajsko a další země v regionu, zejména v oblasti naléhavě nutné, s odbornou způsobilostí v transformaci své poznatky do hmotného, ​​platných rozvojových programů. Chulabhorn Graduate Institute mezinárodně známé a uznávané pro vysokou kalibru výzkumu a výuky podle jeho fakulty, hostující profesoři z vrcholu zámořských univerzitách, a jeho vynikající výsledky v oblasti výzkumu, výuce, národní a mezinárodní spolupráce akademické a profesionální služby. Tento diverzifikovaný instituce nyní nabízí vysoce kvalitní postgraduální programy v aplikované biologických věd, chemické biologie a toxikologie životního prostředí. Tyto programy byly nejprve zahájena v červnu 2007. Administrativní struktura Chulabhorn Postgraduální institut je rozdělen na 2 kanceláře, jako správní úřad a akademické kanceláře sloužit, a podpořit úspěchy instituce. Méně