Read the Official Description

Doktorské studijní programy

S délkou programu 3-4 akademických let, doktorské studijní programy jsou nabízeny v čínštině obecně, zatímco některé anglicky vyučované programy jsou také k dispozici. Absolventi splňují všechny požadavky studia bude udělen doktorát.

Klikněte zde najít Doktorský studijní Seznam programů

Žadatelé se vyzývají, aby kontaktovali své potenciální nadřízené před aplikací a očekává se uzavřít do svého balíčku aplikace s formulářem předběžného schválení mezinárodní studentovi LZU profesora.

Začátek programů

Doktorské studijní programy Lanzhou University má začít v polovině září. Pro přesné datum, naleznete v přijímací oznámení.

Výuka

 • Liberal Arts RMB 23000 / rok
 • Science RMB 33000 / rok
 • Lékařská věda RMB 49500 / rok

Požadavky

Žadatelé musí být non-čínští občané v dobrém zdravotním stavu bez infekční nemoci nebo jakékoliv fyzické nebo duševní nemocí, které mohou mít vliv na normální studii, mají magisterský titul a musí být ve věku do 45 (věková hranice je flexibilní pro zdravé uchazeče s určitou praxí a vysoké akademické schopnosti).

Požadavky na jazykovou způsobilost:

 1. Žadatelé o čínsko-učil programy literatury, historie, filozofie, vzdělávání a práva by měly mít HSK certifikát úrovně 4 s minimálním skóre 210 nebo HSK osvědčení o úrovni 5 nebo vyšší; žadatelé o dalších čínských-učil programy by měly mít HSK certifikát úrovně 4 s minimálním skóre 190.
 2. Neexistují žádné požadavky čínské jazykové znalosti pro žadatele o anglicko-učil programy, ale (s výjimkou rodilých mluvčích angličtiny) musí mít založený na internetu TOEFL testu skóre 90 nebo IELTS testu skóre 6.5 (nebo novější verzi).

Dokumenty pro aplikace (Vázané a umístěny v tomto pořadí)

 1. Formulář žádosti o mezinárodní studentská pro Lanzhou University Prosím, přihlaste se do on-line aplikace systému (klikněte pro Entre) podat žádost úspěšně a potom formulář vytisknout ven a podepsat své jméno.
 2. Fotokopie pasu.
 3. Vytvoření předběžného schválení mezinárodní studentovi LZU profesora ( download ). (Jestli nějaký)
 4. Nejvyšší stupeň osvědčení, které musí být originály nebo notářsky ověřené kopie. Pokud žadatelé jsou vysokoškolští studenti musí předložit oficiální pre-absolventský certifikát prokazující jejich statut studenta a s uvedením očekávané datum promoce. Dokumenty v jiných než Číňané nebo anglickém jazyce, musí být připojen s úředně ověřeným překlady v čínštině a angličtině.
 5. Akademické přepisy během magisterského a bakalářského studia, která musí být originály nebo notářsky ověřené kopie. Dokumenty v jiných než Číňané nebo anglickém jazyce, musí být připojen s úředně ověřeným překlady v čínštině a angličtině.
 6. Fotokopie jazyka (čínské nebo anglické) osvědčení o odborné způsobilosti. Žadatelé o čínsko-instruoval programů musí poskytnout kopii certifikátu HSK. Žadatelé o English-poučené programů musí poskytnout osvědčení o TOEFL nebo IELTS testovací skóre. (Není třeba pro anglických rodilých mluvčích)
 7. Osobní prohlášení, v čínském nebo angličtině, by měly zahrnovat studium a pracovní zkušenosti, důvody pro použití a studie návrhu. Ne méně než 1500 slov.
 8. Dva doporučující dopisy od profesorů nebo docentů, v čínské nebo v angličtině. (Podpis profesorů, kontaktní telefonní číslo a e-mailová adresa musí být uvedena na písmeno.)
 9. Publikované akademické doklady nebo jiné akademické úspěchy. (Jestli nějaký)

Poznámka:

Žadatelé musí předložit nebo přidat všechny výše zmíněné aplikace materiálu až po mezinárodní studenty záležitosti Úřadu škola mezinárodní kulturní výměny Lanzhou University osobně nebo svěřit ostatním se, že ve stanovené lhůtě. Balíček aplikace by měly být označeny „doktorském studijním programu Application materiály.“ Neúplného aplikace materiálů nebo žádost zaslány e-mailem nebudou zpracovány. může být požadováno v případě potřeby dodatečné dokumenty.

Aplikační materiály nebudou vráceny bez ohledu na výsledek žádosti.

Zápis

 1. Zápis univerzita bude učiněno na základě soutěžního výběru podle studijních výsledků studentů, osobního studijního plánu a zkušebního HSK stupně, atd
 2. V seznamu název přijatých uchazečů bude vyhlášen na webových stránkách International College na konci července 2016. Vstupné Oznámení s dalšími příslušnými dokumenty budou odeslány do konce července 2016.

Registrace

Úspěšní žadatelé by měli požádat o studentské vízum (X1 visa) a čínského velvyslanectví nebo konzulátu ve své domovské zemi, s pasem, „Vstup Upozornění“ a „žádost o udělení víza pro studium inChina“ a zaregistrujte se ve stanoveném čase na Lanzhou University. Úspěšní žadatelé, kteří předložili certifikát pre-promoce během aplikace musí poskytnout originál nebo ověřenou fotokopii studia osvědčení při registraci; ti, kteří neposkytnou bude diskvalifikován ze vstupného.

Ubytování

Po registraci ve stanovené lhůtě, budou noví studenti být uspořádány na kolejích budov na akademické půdě. Další podrobnosti naleznete zde číst.

Kontakt

Slečna Wang Shan, pan Li Jianglong
Tel: 0086-931-8912853 Fax: 0086-931-8912087 E-mail: interadmission@lzu.edu.cn Poštovní adresa: škola mezinárodní kulturní výměny, Lanzhou University 222 South Tianshui Road, Lanzhou 730000, provincie Kan-su PR China Umístění Office: Office 908, Guanyun Building, Main Campus, Lanzhou University, Lanzhou.

Program taught in:
Angličtina
This course is Campus based
Start Date
Sept. 2019
Duration
3 - 4 let
Denní studium
Price
33,000 CNY
Deadline
By locations
By date
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline

Sept. 2019

Location
Application deadline
End Date