PhD v kognitivní neurovědy

Všeobecné informace

Popis programu

1

PhD v Cognitive Neuroscience na SISSA si klade za cíl poskytnout studentům základní znalosti a dovednosti pro provádění špičkového výzkumu v této oblasti, pokrývající témata jak různorodý jako vnímání, jazyk, paměť, jednání a chování. Některé z našeho výzkumu je také translační v přírodě (např kognitivní neuropsychologie), což nabízí příležitost pro kariéru mimo akademickou obcí.

Škola je silně orientován Research. Naše fakulta věnovat většinu svého času na výzkum, což nabízí výjimečnou vychovatelství. Toto značné investice do výzkumu se odráží v naší schopnosti přilákat vysoce konkurenceschopné finance (existuje pět na probíhající ERC granty ve skupině, několik projektů Human Frontier, a tak dále); rozvíjet silné vazby na výzkum, a to jak lokálně (např, systém zdravotní péče v regionu Friuli Venezia Giulia, Unione Italiana Ciechi, University of Trieste) a na mezinárodní úrovni (např NTNU, Harvard, Oxford); a publikují v předních časopisech, jako je Current Biology, PNAS, vědu a přírodu.

2

Program má výrazně interdisciplinární přístup: naše výzkumná témata a odborné znalosti jsou vhodné pro studenty s pozadím v oboru počítačových věd, matematiky, medicíny, experimentální psychologie, teoretické fyziky, biologie a lingvistiky, stejně jako neuroscience správné, samozřejmě. Oficiálním jazykem v SISSA je angličtina, takže mluvící Ital není podmínkou.

Pracovní zátěž je většinou zaměřen na výzkumném projektu pod vedením naší fakulty, a ve spolupráci s ostatními studenty, post-dokumentů a možná i externích odborníků, jako například neurologů, biologů a odborníků v rehabilitaci. U studentů prvního ročníku, škola nabízí také kurzy na základech poznávací neuroscience, a to jak teoretické a metodologické.

Kromě této čelní a hands-on učení, škola poskytuje svým studentům s živou výzkumném prostředí, dále podporovat jejich růst. Klub časopis série se koná jednou týdně; post-docs nabízet výzkum mluví každý druhý týden; letní škola je nabízen ročně, čímž se SISSA jak kohorta brilantní externích studentů interagovat s, a některé z nejvíce se sídlem vědců v této oblasti; národních a mezinárodních návštěvníků pravidelně přicházejí do SISSA nabízí jak špičkové přednášky a příležitost pro setkání skupiny one-to-one či malé. Předchozí návštěvníci patří nejjasnější hvězdy na obloze poznávací neuroscience, jako je například Noam Chomsky, Edvard Moser, a Alfonso Caramazza.

Doba trvání programu je tři roky, ale rozšíření jednoleté jsou typické (kryta školy platem). Je také možné strávit nějaký čas v průběhu PhD na jiné výzkumné instituce, je-li to nezbytné k úspěšnému dokončení projektu.

Nedávné umístění po PhD v SISSA zahrnují

  • Harvard University (Cambridge, USA)
  • Princeton University (Princeton, USA)
  • Norská univerzita pro vědu a technologie (Trondheim, Norsko),
  • Glasgow University (Glasgow, Skotsko, Velká Británie),
  • Manchester University (Manchester, UK)
  • Université de Genève (Ženeva, Švýcarsko),
  • Univerzita jižní Kalifornie (Los Angeles, USA)
  • Radboud University Nijmegen (Nijmegen, Nizozemsko),
  • Sydney University (Sydney, Austrálie).
Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

All the scientific work carried out by SISSA researchers is published regularly in leading international journals with a high impact factor, and frequently in the most prestigious scientific journals ... Čtěte více

All the scientific work carried out by SISSA researchers is published regularly in leading international journals with a high impact factor, and frequently in the most prestigious scientific journals such as Nature and Science. The School has also drawn up over 150 collaboration agreements with the world's leading schools and research institutes. Méně