PhD v oboru letectví (organizované společně s Embry-Riddle Aeronautical University, USA)

Přehled programů

PhD v letectví je navržen tak, aby vás připraví s kognitivními výzkumnými dovednostmi potřebnými pro řešení akutních problémů, kterým čelí oblasti letectví a prosazovat disciplínu. Prostřednictvím programu PhD, budete mít možnost sledovat disciplínu v rozmanité, intelektuálně všestranným a multidisciplinárním prostředí.

Singapore Aviation Academy, Ve spolupráci s Embry-Riddle Aeronautical University, nabízí tento program primárně on-line se začleněním 3 6-denní pobyty. Tímto způsobem můžete pokračovat v práci a zároveň sledují svůj titul. PhD Program je otevřen pro profesionály v oblasti letectví mezi které patří členové letové posádky, řídící letového provozu, technické zástupců průmyslu, letectví pedagogy, státních zaměstnanců a ostatní, kteří chtějí prosazovat své znalosti a zvýšit jejich kariéry.

POŽADAVKY PROGRAM

Očekáváme, že budete brát 2 předměty za semestr, 3 termíny ročně (tj 6 kurzů za rok). V programu 60 hodin úvěru (ne včetně výzkumu) se skládají z:

 • 4 výzkumná metoda kurzy 3 kredity každý (12 kreditních hodin celkem)
 • 8 kurzy 3 kredity každý tvoří jeden ze 3 specializace (24 kreditních hodin celkem)
 • Minimálně 3 k pobytu průběhy 2 kredity každý (6 kreditních hodin celkem)
 • Nejméně 6 disertace kurzy (tj výzkumné metody a techniky přípravy disertace) 3 kreditů každý (18 kreditních hodin celkem)

SPECIALIZACE

Máte možnost pokračovat ve studiu v 1 ze 3 oborů:

 • Pro bezpečnost letectví a lidské faktory
 • OPERACE
 • Inter-disciplinární

Pro bezpečnost letectví a lidské faktory

Tato specializace se zaměřuje na řízení rizik kulturu prostřednictvím kontroly známých i přesto-k-být objevených technik a bezpečnostních aplikací.

OPERACE

Tato specializace se zaměřuje na práci, která zdůrazňuje výzkumné kapacity na celosvětovém trhu a zároveň s ohledem na trendy v odvětví a inovací.

Inter-disciplinární

Pokud máte širší zájem o letectví, tato specializace nabízí interdisciplinární přístup k letecké dopravě, kde pracujete s poradcem vybudovat učebního vhodný ke vzdělávacím potřebám studenta.

Kromě dokončení všech ostatních požadovaných ročníkovou práci, musíte dokončit 4 chody ze skupiny B a 4 ze skupiny C.

Požadavky na přijetí

Musíte splnit 1 z 2 následujících podmínek:

 • Mají bakalářský a magisterský titul, jeden z nich musí být v oblasti letecké dopravy související, jako je letecký vědy, letecké techniky, řízení letecké dopravy, profesionálního pilota, při údržbě letadel, letecké elektroniky, bezpečnost a letectví letectví; nebo
 • Mají bakalářský a magisterský titul v non-letectví disciplín, doplněné nejméně 1 rok na plný úvazek-ekvivalent služby v oblasti leteckého průmyslu jako profesionální pilot, vedoucí údržby, řídící letového provozu, nebo jiné odborné postavení v oblasti letectví.

Jazykové požadavky:

Pokud angličtina není primární jazyk, musíte:

 • Vezměte International English Language Testing System (IELTS) a dosáhnout minimálního počtu bodů 6,0; nebo
 • Dosáhnout minimálního počtu bodů v testu z angličtiny jako cizího jazyka (TOEFL) 600 (papírové) nebo 105 (Internet-based).

TOEFL nebo IELTS skóre musí být zaslána přímo do Embry-Riddle zkušebními ústavy.

Program se vyučuje na:
Angličtina
Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Duration
3 - 7 let
Denní studium
Price
69,000 USD
Studenti ze Singapuru přidat 7% GST rezidentské poplatků. Není nutné, aby plně up-front platby. Poplatek za kurz jsou splatné po první časové zařazení a před začátkem každého semestru. Kurzovné nezahrnují učebnice a učební partnera
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date