Program Josef Korbel škola PhD kombinuje širokou a tvrdý trénink v konvenčních oblastech - mezinárodní politice, komparativní politologie, mezinárodní politické ekonomie a / nebo politická teorie - s dostatkem příležitostí k přizpůsobení, kreativity a průzkumu. Fakulta mentoring zajišťuje každý student sleduje produktivní cestu studii, zda cílem je vysoká škola vyučování nebo kariéru v oblasti výzkumu, vlády nebo neziskového sektoru. Každý rok, Josef Korbel škola obdrží přibližně 100 žádostí a přijímá 4 žadatelů, což je velmi vyhledávaná a Soutěžní program.

Naše doktorandi vytvoří úzké pracovní vztahy s fakultou v otevřené, neformální prostředí, které usnadňuje interakci a výměnu myšlenek. Malá velikost programu přispívá rovněž k silnému pocitu sounáležitosti. Josef Korbel škola napadá každého studenta, aby se stal originální a kreativní učenec a zároveň poskytuje příznivého prostředí pro osobní a profesní rozvoj.

V posledních letech se naši absolventi doktorského šly na výuku na vysokých školách a Vysoké školy svobodných umění, jako jsou univerzity královny Belfast, Occidental College, Colorado College, University of Delaware, University of South Florida a Air Force Academy. Ostatní absolventi sleduje non-akademické kariéry u Fordovy nadace, Carterova centra, americký Červený kříž, vládu USA a další.

FIELD specializace

  • srovnávací politika
  • Mezinárodní politická ekonomie
  • politická teorie

Středisky a institucemi

Dalším způsobem, jak pro naši doktorandi získat dodatečné práce a výzkumu zkušenost je prostřednictvím zapojení s naší školy středisky, ústavy a časopisů. Kandidáti jsou v současné době pracuje s těmito středisky, ústavy a časopisů:

  • Centrum pro rozvoj práva
  • Sie Chéou-Kang Center v mezinárodní bezpečnosti a diplomacie
  • Frederick Pardee Center for International Futures
  • Lidských práv a lidské Welfare Online Journal

FINANČNÍ POMOC

Josef Korbel škola poskytuje kompletní tříletou plné školné prominutí a obývací plat pro většinu přijatých uchazečů do našeho doktorského studia. Kromě toho doktorandi mohou využít příležitostí, aby sloužil jako výzkumné asistenty na Josef Korbel School.

  • Další informace týkající se externích stipendií a dotačních příležitostí

PROGRAM ZDROJE

  • Úřad stránkách Student záležitosti (https://portfolio.du.edu/issta), domov PhD příručky a dalších důležitých dokumentů
Program se vyučuje na:
Angličtina
Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Zář 2019
Duration
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date