PhD v moudrosti studií

The Wisdom School at Ubiquity University

Popis programu

Read the Official Description

PhD v moudrosti studií

The Wisdom School at Ubiquity University

Náš Ph.D. Stupeň je nejpřísnější stupeň nabízíme, což vyžaduje dokončení 48 semestrálních úvěrů a formální obhajobě disertační práce v ústní zkoušky na závěr procesu disertační práce.

Ph.D. Stupeň je obecně považován za titul za výzkum, a je typicky vyhledávány těmi, kteří usilují o dosažení co nejvyšší úrovně vědeckého bádání v určité oblasti zájmu. To vyžaduje rozsáhlý přehled literatury a disertace musí být originálním příspěvkem do oblasti šetření. Na Moudrost School of Graduate StudiesJsme také zdůrazňují potřebu jak hlavu a srdce ve stejné míře ve všech našich stupňů, včetně Ph.D. To je důležitý bod, protože hlava-heart kontinuum je klíčovým aspektem našeho přístupu k učení a je začleněn do všech našich programů. Všechny naše intensives, stejně jako všech našich studijních programů, vyzvat studenta k vyrovnání hlavy, srdce, tělo i duši. Ph.D. není výjimka, ale jeho hlavní příklad.

phd moudrosti studie

Přijímací Požadavky

 • Student musí mít magisterský titul nebo jeho ekvivalenci. Ekvivalentní se skládá ze zdokumentovaných školících mimo bakalářským titulem, který je rovnocenný v hodinách a požadavků na míru pánů.
 • Vyplněný Ubiquity University Přijímací řízení Přihláška musí být podána u Úřadu přijímacího řízení.
 • Studenti jsou vedeni k patřit k akademické vědecké knihovny v oblasti, ve které žijí.
 • Titul Požadavky
 • Ph.D. kandidáti musí dokončit:
 • 48 kreditů semestr;
 • Disertační práce; a
 • Ústní zkouška.
 • Polovina předmětu úvěrů, která musí být člověk učí zkušeností (intensives či poutě) a druhá 50% lze považovat za virtuální ustoupí. Ph.D. kandidáti musí absolvovat 48 kreditů semestr.

Ph.D. Program by měl být dokončen ve lhůtě sedmi let od zahájení studie.

Kromě 48 kreditů, 14 kreditů jsou udělovány pro přípravu disertační práce a ústní zkoušky, tedy celkem 62 kreditů potřebných k získání titulu Ph.D. stupeň. Rozšíření pro celou řadu osobních, rodinných a profesních důvodů jsou povoleny. Vzhledem k tomu, studenti mají četné povinnosti a odpovědnosti, jsme připraveni spolupracovat s každým studentem individuálně zajistit, že máte dostatek času na dokončení Ph.D. Návrh na tiskopisu musí být předloženy na vedoucího soudní kanceláře, když je zapotřebí více než sedm let na dokončení Ph.D. program.

Požadované intensives

Následující čtyři semináře jsou nutné pro získání titulu Ph.D. program:

 • Moudrosti a civilizace, vyučován každoročně
 • Disertační psaní a výzkumné metody, vyučován každoročně
 • Jakýkoliv kurz určen jako vztahující se k Zemi moudrosti a Prvotním Mind
 • Jakýkoliv kurz určen jako vztahující se k jednomu z Mystiků či specifické Wisdom tradice

Zbývající úvěry mohou být vybrány z některého z nabídky kurzů univerzity, včetně on-line kurzů a virtuálních ustoupí. Studenti by si měli vybrat kurzy, které nějakým způsobem přispět k jejich tématu disertační práce nebo specifické oblasti zájmu.

Dr. Judith Yost, Dean studentů, bude nabízet obecné rady a pomáhat všude Ph.D. Studenti při výběru vhodného Major poradce.

Dr. Gyorgyi Szabo, Dean doktorských studií, bude nabízet poradenství a podporu související s procesem disertační práce. Jakmile student dokončil nejméně tři (3) Moudrost univerzitních kurzů, se rozhodl na ploše studie a zaměření vyšetřováni, a dokončil radí dohodu s hlavním poradcem, děkan doktorských studií se bude konat kandidáta Review, přijetí, či nikoli jejich disertační práce, a organizovat ústní zkoušky.

kandidát Review

Jakmile student dokončil nejméně tři (3) Moudrost univerzitních kurzů, bylo rozhodnuto o zaměření vyšetřováni, a dokončil radí dohodu s hlavním poradcem, děkan doktorských studií se bude konat kandidáta Review. Toto setkání bude zahrnovat studenta děkan, hlavní poradce a vybraný člen fakulty vhodný k tématu disertační práce a může být buď osobně nebo telefonicky, v závislosti na zeměpisné blízkosti mezi zúčastněných osob.

Účelem Kandidát recenze je pro děkan a student posoudit společně připravenost studenta která jim umožní zahájit výzkumné studie. Kromě toho budou řešeny otázky z studentem a poradce. Student by měl prokázat základní pochopení výzkumného procesu a musí být schopen identifikovat hlavní autory, které poskytnou základ přehledu literatury. Pokud student potřebuje další pomoc nebo podporu v rámci přípravy na kandidáta Review, on / ona by se měli obrátit děkana doktorských studií.

Přijetí disertační práce

Po Candidate aktualizace úspěšně dokončena, student, pracující s jeho nebo její majora Advisor, připravuje formální návrh na své disertační práce, která musí obsahovat abstraktní, Hlavními tématy, které mají být zahrnuty, a způsob vyšetřování a / nebo výzkumu. To bude přezkoumána Oborová komise pod vedením děkana doktorských studií, které mohou čerpat radu příslušných členů fakulty nebo členy oborové komise. Jakmile výbor a děkan doktorských studií poskytuje svůj souhlas, pak student může zahájit svou disertační psaní.

Volba Major Advisor

Každý student je zodpovědný za přípravu vlastní disertační práce. Vzhledem k přísnému charakteru disertačních, poradci jsou nezbytné pro vedení studentů jak získat komplexní znalosti o zvoleném oboru a rafinace nápady a výzkum, který jde do práce. Každý student si musí vybrat Major poradce, a to buď ze seznamu moudrosti fakulty Univerzity nebo i mimo univerzity, který by byl vhodný po konzultaci s děkanem studentů, Judith Yost. Volba Major Advisor je v mnoha ohledech sekunda jen k tomu tématu disertační práce sám, protože to je hlavní poradce, který bude vodítkem pro studenty v průběhu mnohaletého procesu zkoumání, příprav a dokončení jejich vědecké práce.

Oblasti Ph.D. Koncentrace

Existuje celá řada oblastí koncentrace, ve kterých studenti mohou vydělat Ph.D. stupeň tak dlouho, jak to je v obecné oblasti tvorby "Moudrost studií." Na konci, volba je silně osobní a může být téma, které má člověk uvažoval o určitou dobu nebo se jedná o oblast hořící zájem o další zkoumání. Úspěšné disertace se může pohybovat od čistého výzkumu k tvůrčích uměleckých projektů a / nebo posvátný aktivismus. Například, jeden může výzkum konkrétní mystik, historické události nebo oblast duchovního zájmu. Jeden může vytvořit umělecký projekt, jako je například hudebního díla nebo umělecké a psát to. Dá se zapojit do určitého úkonu posvátné aktivismu, jako jít do Indie pracovat se znevýhodněnými dětmi a zapsat jej nahoru. Jedná se o rozhodnutí, které je třeba provést, protože na konci, disertace je vaše práce a musí odrážet, kdo jste a co považují za důležité pro vaše akademické a duchovního růstu.

Jak jste si myslet oblastí zaměření, prosím, vědět, že existuje celá řada moudrosti fakulty Univerzity s významným odborností v širokém rozsahu ohniskových oblastech by mohly sloužit jako hlavní Advisors.

Může se stát, že váš oblastí výzkumu spočívá mimo doménu jakéhokoli moudrosti fakulty Univerzity. V takovém případě budeme pracovat s vámi najít vhodnou osobu pro učitele. Klíčem k úspěchu je být v kontaktu s děkan studentů, jakmile se přihlásíte, takže můžete získat pokyny ohledně toho, co byste mohli chtít prohlédnout na vaše téma disertační práce a koho budete chtít jako hlavní poradce.

Maturitní Požadavky na Ph.D. Stupeň

 1. Studenti musí mít jejich práce schválena jejich hlavních poradce a podává děkanovi doktorského studijního programu 5. ledna tohoto roku absolvování. Podání by měla obsahovat titulní stránku s hlavními Poradce svým podpisem.
 2. poplatky studenta a všechny finanční závazky vůči Ubiquity univerzity musí být zcela splaceny, a musí být splněny splnění všech požadavků na stupeň, třetí týden v únoru tohoto roku absolvování.
 3. Vyplněný vázán disertační práce, nutná pro knihovnu Ubiquity University, musí být předloženy k moudrosti University od 1. května tohoto roku absolvování.

Studenti, kteří dokončí požadavky pro odstupňování po červnové datum zahájení mohou požadovat přepisy jako důkaz dokončení studia, a že ve skutečnosti drží titul doktora filozofie. Studia a ukradl bude mít to na počátku června následujícího roku, nebo poštou na studenta v případě, že nemají v plánu zúčastnit promoce.

This school offers programs in:
 • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
Denní studium
Price
Cena
1,760 USD
Intenzivní per - zaplatil za intenzivní nebo Pouť při registraci. Školné pro on-line kurzů a virtuální ustoupí se mohou lišit. Veškeré poplatky se hradí při registraci pro třídu.
Information
Deadline
Locations
Spojené státy americké - USA Online
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Spojené státy americké - USA Online
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu