Přečtěte si oficiální popis

PhD v návrhu, technologii a společnost

Vývoj v současné technologie nabízejí širokou škálu možností pro kreativní průmysly. Existuje osm základních pole na světovém trhu, kde kreativní průmysl může růst: konstrukce, filmová produkce, hudba, animace, interaktivní média, počítačové hry, digitální reklama, gastronomie a kulturní dědictví. Kreativní průmysly potřebují učence a profesionály, kteří mohou využít mezioborových myšlení rozvíjet nové přístupy k využití zobrazovacích technologií a digitálních produktů. Po celém světě, je expandující potřeba pro odborníky, kteří mohou kreativně řídit sbližování různých komunikačních platforem, kteří mohou analyzovat, předvídat a řešit měnící se potřeby a očekávání jednotlivců (jako spotřebitelé, nebo jako občané).

Víc než v minulosti, kreativních průmyslů v dnešním světě tvoří stále složitějších komponenty a procesy z hlediska formy, funkce, materiálu a výroby. V důsledku toho, že je stále důležitější získat interdisciplinární chápání nových koncepcí 21. století, jako je návrh interakcí, zkušenosti designu, designu a služeb.

Tento nový mezioborový Fieldbus, který v sobě spojuje aplikovanou design, společenské a behaviorální vědy, počítání, a experimentální Design vyžaduje rozsáhlou pochopení lidského poznávání, emoce a vnímání, motorových systémů, informatiky, historie a filozofie vědy, technologie, a informace , Proto je úzká spolupráce mezi designu, počítačové techniky, psychologie, sociologie, historie, a mediálních studií je nezbytně nutné.

Na základě výše uvedeného, ​​tento absolvent program má za cíl poskytnout studentům příležitost získat aplikovanou, teoretické a kritické chápání interaktivní komunikace, zkušenosti designu a designu služeb a rozvíjet jako výzkumní pracovníci a / nebo praktického lékaře. Design, technologie a společnost absolvent program nabízí studentům možnosti absolvování programu s maturitní projekt (MDE Udělen), A diplomová práce (MA stupeň), nebo disertační práce (PhD stupeň).

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 14 více kurzů z Koc University - Istanbul Turkey »

This course is Campus based
Start Date
Sep 2019
Duration
Kontaktuj školu
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Sep 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Sep 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date