PhD v návrhu, technologii a společnost

Koc University - Istanbul Turkey

Popis programu

Read the Official Description

PhD v návrhu, technologii a společnost

Koc University - Istanbul Turkey

PhD v návrhu, technologii a společnost

Vývoj v současné technologie nabízejí širokou škálu možností pro kreativní průmysly. Existuje osm základních pole na světovém trhu, kde kreativní průmysl může růst: konstrukce, filmová produkce, hudba, animace, interaktivní média, počítačové hry, digitální reklama, gastronomie a kulturní dědictví. Kreativní průmysly potřebují učence a profesionály, kteří mohou využít mezioborových myšlení rozvíjet nové přístupy k využití zobrazovacích technologií a digitálních produktů. Po celém světě, je expandující potřeba pro odborníky, kteří mohou kreativně řídit sbližování různých komunikačních platforem, kteří mohou analyzovat, předvídat a řešit měnící se potřeby a očekávání jednotlivců (jako spotřebitelé, nebo jako občané).

Víc než v minulosti, kreativních průmyslů v dnešním světě tvoří stále složitějších komponenty a procesy z hlediska formy, funkce, materiálu a výroby. V důsledku toho, že je stále důležitější získat interdisciplinární chápání nových koncepcí 21. století, jako je návrh interakcí, zkušenosti designu, designu a služeb.

Tento nový mezioborový Fieldbus, který v sobě spojuje aplikovanou design, společenské a behaviorální vědy, počítání, a experimentální Design vyžaduje rozsáhlou pochopení lidského poznávání, emoce a vnímání, motorových systémů, informatiky, historie a filozofie vědy, technologie, a informace , Proto je úzká spolupráce mezi designu, počítačové techniky, psychologie, sociologie, historie, a mediálních studií je nezbytně nutné.

Na základě výše uvedeného, ​​tento absolvent program má za cíl poskytnout studentům příležitost získat aplikovanou, teoretické a kritické chápání interaktivní komunikace, zkušenosti designu a designu služeb a rozvíjet jako výzkumní pracovníci a / nebo praktického lékaře. Design, technologie a společnost absolvent program nabízí studentům možnosti absolvování programu s maturitní projekt (MDE Udělen), A diplomová práce (MA stupeň), nebo disertační práce (PhD stupeň).

This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Turecko - Istanbul, Istanbul
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Turecko - Istanbul, Istanbul
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu