PhD v oblasti bankovnictví a financí

Všeobecné informace

Popis programu

Katedra bankovnictví a financí byla založena v roce 1999/2000 akademickém zasedání spolu s dalšími dvěma odděleními v Sanusi Lamido Sanusi College of Business a manažerských studií. Nicméně, odbor byl zpočátku pozdržen odbor účetnictví.

Profesor EO Izedonmi tehdejší děkan College, měl zodpovědnost za dohled nad záležitosti odboru a péči, dokud to přišlo samo o sobě v 2002/2003 akademickém relaci s pan Benson A. Akintola jako průkopník Lecturer- in-starosti oddělení.

Igbinedion univerzita Okada byla první soukromá vysoká škola v Nigérii s Registrační číslo certifikátu 001 předloženy zakladatel / majitel a čestný kancléře sira (DR) Vedoucí Gabriel 0. Igbinedion se Esama Benin království, Spolkovou vládu Nigérie dne 10. května 1999.

Univerzita však začaly své akademické činnosti na 5111 10 1999 s 112 studenty.

V rámci rozpětí třinácti akademických sezení od 1999/2000 až 2012/2013 University přitahuje studenty nejen v Nigérii, ale také z jiných zemí. Zejména univerzity přilákal studenty ze všech 36 státech federace a Federal Capital Territory (FCT) Abuji, jakož i ze zahraničí. Pracovníci mix univerzity také odráží tuto vnitrostátní šíření či federální charakter a hned od svého vzniku k datu, univerzita má vždy velký počet cizinců mezi jeho pedagogických a nepedagogických pracovníků tím, Igbinedion University Okada může být oprávněně popisován jako jeden z nich má silnou federální charakter, jednu se silnou přitažlivost pro studenty uvnitř i vně Nigérie, univerzitě volby s rozdílem, a soukromé vysoké škole s jasnou vizí, silným smyslem pro poslání a cílů chystá zaujmout své místo postupně o aktivní zdvořilosti podobných Ivy Leaque univerzitách ve Velké Británii a USA.

Posláním Univerzity

  • Chcete-li sledovat kvalitu výuky, výzkumu a vzdělávání prostřednictvím poskytování nepřekonatelnou škálu zařízení a příležitostí pro vzdělávání, odbornou přípravu a zaměstnání pro všechny, kteří mohli mít prospěch bez jakékoliv diskriminace.
  • Postoupit lidský pokrok, prosperitu a společného blaha prostřednictvím výuky a výzkumu, které podporují využití znalostí, podporovat disciplínu, zdůraznění samostatné výdělečné činnosti, a získat a spravovat zdroje efektivně k dosažení těchto cílů.

Katedry hodlá dosáhnout mise prostřednictvím

  • Nabízet state-of art tréninku, který připravuje své absolventy pro odpovědností světa práce a bude produkovat absolventa, které jsou nejvyhledávanější všemi zaměstnavateli pracovních prostředků, jakož i postgraduální škol a výzkumných ústavů; - Vytvoření institucionálních vazeb za vzájemně výhodných vztahů; a - Snaha, aby se stala centrem excelence, kde lze poskytnout odborné znalosti a zařízení k urychlení tempa rozvoje národa.

Tímto způsobem bude oddělení přispěje k realizaci mise Igbinedion University of "zlepšování lidského rozvoje ... prostřednictvím výuky a výzkumu, které podporují získávání a využití poznatků "

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

The University commenced its academic programmes in the 1999/2000 session in five Colleges namely, Arts and Social Sciences, Business and Management Studies, Health Sciences, Law and Natural and Appli ... Čtěte více

The University commenced its academic programmes in the 1999/2000 session in five Colleges namely, Arts and Social Sciences, Business and Management Studies, Health Sciences, Law and Natural and Applied Sciences. Méně