PhD v oblasti bankovnictví a financí

Igbinedion University, Okada

Popis programu

Read the Official Description

PhD v oblasti bankovnictví a financí

Igbinedion University, Okada

Katedra bankovnictví a financí byla založena v roce 1999/2000 akademickém zasedání spolu s dalšími dvěma odděleními v Sanusi Lamido Sanusi College of Business a manažerských studií. Nicméně, odbor byl zpočátku pozdržen odbor účetnictví.

Profesor EO Izedonmi tehdejší děkan College, měl zodpovědnost za dohled nad záležitosti odboru a péči, dokud to přišlo samo o sobě v 2002/2003 akademickém relaci s pan Benson A. Akintola jako průkopník Lecturer- in-starosti oddělení.

Igbinedion univerzita Okada byla první soukromá vysoká škola v Nigérii s Registrační číslo certifikátu 001 předloženy zakladatel / majitel a čestný kancléře sira (DR) Vedoucí Gabriel 0. Igbinedion se Esama Benin království, Spolkovou vládu Nigérie dne 10. května 1999.

Univerzita však začaly své akademické činnosti na 5111 10 1999 s 112 studenty.

V rámci rozpětí třinácti akademických sezení od 1999/2000 až 2012/2013 University přitahuje studenty nejen v Nigérii, ale také z jiných zemí. Zejména univerzity přilákal studenty ze všech 36 státech federace a Federal Capital Territory (FCT) Abuji, jakož i ze zahraničí. Pracovníci mix univerzity také odráží tuto vnitrostátní šíření či federální charakter a hned od svého vzniku k datu, univerzita má vždy velký počet cizinců mezi jeho pedagogických a nepedagogických pracovníků tím, Igbinedion University Okada může být oprávněně popisován jako jeden z nich má silnou federální charakter, jednu se silnou přitažlivost pro studenty uvnitř i vně Nigérie, univerzitě volby s rozdílem, a soukromé vysoké škole s jasnou vizí, silným smyslem pro poslání a cílů chystá zaujmout své místo postupně o aktivní zdvořilosti podobných Ivy Leaque univerzitách ve Velké Británii a USA.

Posláním Univerzity

  • Chcete-li sledovat kvalitu výuky, výzkumu a vzdělávání prostřednictvím poskytování nepřekonatelnou škálu zařízení a příležitostí pro vzdělávání, odbornou přípravu a zaměstnání pro všechny, kteří mohli mít prospěch bez jakékoliv diskriminace.
  • Postoupit lidský pokrok, prosperitu a společného blaha prostřednictvím výuky a výzkumu, které podporují využití znalostí, podporovat disciplínu, zdůraznění samostatné výdělečné činnosti, a získat a spravovat zdroje efektivně k dosažení těchto cílů.

Katedry hodlá dosáhnout mise prostřednictvím

  • Nabízet state-of art tréninku, který připravuje své absolventy pro odpovědností světa práce a bude produkovat absolventa, které jsou nejvyhledávanější všemi zaměstnavateli pracovních prostředků, jakož i postgraduální škol a výzkumných ústavů; - Vytvoření institucionálních vazeb za vzájemně výhodných vztahů; a - Snaha, aby se stala centrem excelence, kde lze poskytnout odborné znalosti a zařízení k urychlení tempa rozvoje národa.

Tímto způsobem bude oddělení přispěje k realizaci mise Igbinedion University of "zlepšování lidského rozvoje ... prostřednictvím výuky a výzkumu, které podporují získávání a využití poznatků "

This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Mar. 2019
Duration
Délka trvání
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Nigérie - Benin City, Edo
Datum začátku : Mar. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Mar. 2019
Nigérie - Benin City, Edo
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu