PhD v oboru účetnictví

Všeobecné informace

Popis programu

Univerzita zahájila své akademické programy v 1999/2000 zasedání v pěti vysokých škol a to, umění a sociální vědy, obchod a manažerských studií, zdraví věd, práva a přírodní a aplikovaných věd. Základové studenti přišli Okada v pátek 15.října 1999. Od té doby, univerzita bez přerušení potvrdil své odhodlání vrátit se do terciárního vzdělávání na mezinárodně uznávané kalendář září do června. The College of Engineering zahájila program v 2002/2003 relaci. The College of Health Sciences nadále oblast populární poptávky. The College of Pharmacy and B.Sc ošetřovatelky byla zahájena v roce 2004/2005 relaci. Igbinedion University fakultní nemocnice podávat správní radě zahájil jako první dne 12. ledna 2003, dohlíží na záležitosti nemocnice. Jako součást svých cílů k vlaku a produkují poskytovatelů zaměstnání, Igbinedion univerzita Balíčkové podnikatelských a dovednosti akvizice moduly vystavit studenty dostatečně natolik, aby bylo ‚vhodné pro svět práce‘. Kromě toho program prospěšné práce byl představen v 2009/2010 relaci. V rámci naprogramované, všichni studenti druhého ročníku napříč vysokých škol se musí zavázat, praktický Programu rozvoje ve zvolené oblasti a komunity a kolem univerzitě / město.

Studentská populace neustále roste od 111 do 1999/2000 relaci k 5036 v 2012/2013, zatímco síla zaměstnanci se zvýšil z 55 v roce 1999/2000 na 565 z 290 pedagogických pracovníků (50), kteří jsou profesoři 153 Senior Non -Teaching zaměstnanců a 213 Junior a Intermediate zaměstnance ve stejném období.

Akademické programy v lékařství, právo, umění a sociální vědy, obchod a manažerských studií, přírodní a aplikované vědy a techniky, které jsou zralé, jsou reakreditovány, čas od času ze strany nigerijský univerzit komisí a příslušnými profesními organizacemi.

Oba Erediauwa vysoká škola práva ukázalo svůj první podíl absolventů v roce 2004. Jedenáctý várka absolvoval dnes je už v Law School.

Na tomto shromáždění, univerzita je absolvování svou osmou řadu lékařů a nadále udržovat vyznamenání za bytí vůbec první soukromá vysoká škola v Africe na jih od Sahary k výrobě lékaři. Univerzita je také absolvoval svůj osmý úrodu talentovaných a dobře udržovaných inženýrů z Gen. Abdulsalami Abubakar College of Engineering.

Útvar musí připravit studenty pro udělení PhD (účetnictví) Stupeň této univerzity.

Účelem PhD (Accounting) studijní program je vyrábět příslušné akademické a profesní účetní a finanční odborníky. Program musí seznámit studenty se základními teoretické a praktické nástroje a techniky potřebné pro vynikající výkon v jejich budoucí profesionální práci.

CÍLE

  1. Poskytovat vysoce motivované akademické prostředí, které podporuje akademicky zamýšlí věnovat se dalšímu studiu a výzkumu v managementu.
  2. Vyvinout vysokou úroveň pracovní síly pro tuto zemi
  3. Přispět k zásobování akademických a profesních účetních jak pro nigerijských univerzit a nigerijských průmyslu.

Stupeň budou uzavírány vyznamenání za předpokladu, získá student kumulativní stupeň průměr bodu, která není nižší než 1,5 a splnila minimální požadavky na vyznamenání.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

The University commenced its academic programmes in the 1999/2000 session in five Colleges namely, Arts and Social Sciences, Business and Management Studies, Health Sciences, Law and Natural and Appli ... Čtěte více

The University commenced its academic programmes in the 1999/2000 session in five Colleges namely, Arts and Social Sciences, Business and Management Studies, Health Sciences, Law and Natural and Applied Sciences. Méně