PhD v oboru účetnictví

Igbinedion University, Okada

Popis programu

Read the Official Description

PhD v oboru účetnictví

Igbinedion University, Okada

Univerzita zahájila své akademické programy v 1999/2000 zasedání v pěti vysokých škol a to, umění a sociální vědy, obchod a manažerských studií, zdraví věd, práva a přírodní a aplikovaných věd. Základové studenti přišli Okada v pátek 15.října 1999. Od té doby, univerzita bez přerušení potvrdil své odhodlání vrátit se do terciárního vzdělávání na mezinárodně uznávané kalendář září do června. The College of Engineering zahájila program v 2002/2003 relaci. The College of Health Sciences nadále oblast populární poptávky. The College of Pharmacy and B.Sc ošetřovatelky byla zahájena v roce 2004/2005 relaci. Igbinedion University fakultní nemocnice podávat správní radě zahájil jako první dne 12. ledna 2003, dohlíží na záležitosti nemocnice. Jako součást svých cílů k vlaku a produkují poskytovatelů zaměstnání, Igbinedion univerzita Balíčkové podnikatelských a dovednosti akvizice moduly vystavit studenty dostatečně natolik, aby bylo ‚vhodné pro svět práce‘. Kromě toho program prospěšné práce byl představen v 2009/2010 relaci. V rámci naprogramované, všichni studenti druhého ročníku napříč vysokých škol se musí zavázat, praktický Programu rozvoje ve zvolené oblasti a komunity a kolem univerzitě / město.

Studentská populace neustále roste od 111 do 1999/2000 relaci k 5036 v 2012/2013, zatímco síla zaměstnanci se zvýšil z 55 v roce 1999/2000 na 565 z 290 pedagogických pracovníků (50), kteří jsou profesoři 153 Senior Non -Teaching zaměstnanců a 213 Junior a Intermediate zaměstnance ve stejném období.

Akademické programy v lékařství, právo, umění a sociální vědy, obchod a manažerských studií, přírodní a aplikované vědy a techniky, které jsou zralé, jsou reakreditovány, čas od času ze strany nigerijský univerzit komisí a příslušnými profesními organizacemi.

Oba Erediauwa vysoká škola práva ukázalo svůj první podíl absolventů v roce 2004. Jedenáctý várka absolvoval dnes je už v Law School.

Na tomto shromáždění, univerzita je absolvování svou osmou řadu lékařů a nadále udržovat vyznamenání za bytí vůbec první soukromá vysoká škola v Africe na jih od Sahary k výrobě lékaři. Univerzita je také absolvoval svůj osmý úrodu talentovaných a dobře udržovaných inženýrů z Gen. Abdulsalami Abubakar College of Engineering.

Útvar musí připravit studenty pro udělení PhD (účetnictví) Stupeň této univerzity.

Účelem PhD (Accounting) studijní program je vyrábět příslušné akademické a profesní účetní a finanční odborníky. Program musí seznámit studenty se základními teoretické a praktické nástroje a techniky potřebné pro vynikající výkon v jejich budoucí profesionální práci.

CÍLE

  1. Poskytovat vysoce motivované akademické prostředí, které podporuje akademicky zamýšlí věnovat se dalšímu studiu a výzkumu v managementu.
  2. Vyvinout vysokou úroveň pracovní síly pro tuto zemi
  3. Přispět k zásobování akademických a profesních účetních jak pro nigerijských univerzit a nigerijských průmyslu.

Stupeň budou uzavírány vyznamenání za předpokladu, získá student kumulativní stupeň průměr bodu, která není nižší než 1,5 a splnila minimální požadavky na vyznamenání.

This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Mar. 2019
Duration
Délka trvání
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Nigérie - Benin City, Edo
Datum začátku : Mar. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Mar. 2019
Nigérie - Benin City, Edo
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu