PhD v oboru Business Administration

Všeobecné informace

Popis programu

Doktor filozofie v oboru Business Administration


V současné době přijímání žádostí o semestru 1/2013. Stipendia jsou k dispozici.


Program Cíle: K tomu, aby podniky a organizace k dosažení úspěchu v této moderní prostředí, které je třeba zaměstnat lidi s kvalifikací v oboru Business Administration a managementu. Požadované dovednosti zahrnují výborné komunikační dovednosti, pochopení vztahů mezi klíčovými ukazateli výkonnosti organizace a širší obchodní problémy a kteří jsou inovativní a mají tvůrčí řešení problémů dovednosti. Chcete-li zachovat takové dovednosti, manažeři nemusí jen pochopit současných teorií, metod a technik, ale také být vědomi výzkumných iniciativ a aktivit, které jsou prováděny ve výzkumných institucích, které vedou k novým přístupům v řízení.

Pro splnění těchto požadavků DPUIC nabízí profesionální doktor filozofie v oboru Business Administration PhD (BA) stupeň pro manažer a vůdců, kteří chtějí získat up-to-date pochopení informačních technologií bohaté podnikatelské prostředí. Tento program je určen také pro ty jednotlivce, kteří mají zájem o získání pokročilou správu výzkum dovedností.


 
Studenti v tomto programu budou:

  • Staňte výjimečné administrátory a manažery s akademickým a technické znalosti v oblastech, jako jsou obchodní praktiky, řízení lidských zdrojů, vedení, podnikání, obchodní tvořivosti, marketing, řešení problémů a mezinárodního obchodu.
  • Být kvalifikován sloužit jako střední a vyšší manažery úrovni ve vládních odděleních a soukromého sektoru.
  • Staňte se administrátoři a specialistů na řízení, kteří mohou zůstat up-to-date s rozvoji správních a řídících iniciativ v informační bohaté společnosti.
  • Staňte se administrátory a specialistů na řízení se silnými zkoumá dovednosti.


Semestry:


Semestr 1: srpnu-prosince

Semestr 2: leden až květen

Léto: červen až srpen


 
Program Harmonogram:

Sobota a neděle od 09:00 do 16:00

Postgraduální přijatých žádostí: DPUIC přijímá Vstupné aplikace v průběhu celého roku; Nicméně, mohou příchozí postgraduální studenti začínají pouze své studium v ​​průběhu semestru 1 nebo semestr 2.

Poslední aktualizace Srp 2015

Informace o škole

DPUIC is the international college set up by Dhurakij Pundit University to meet the increasing demand for degree courses of international standards taught in English. The reasons for starting it are o ... Čtěte více

DPUIC is the international college set up by Dhurakij Pundit University to meet the increasing demand for degree courses of international standards taught in English. The reasons for starting it are obvious. Each year, hundreds of Thai students spend enormous sums of money to study in universities, colleges and schools overseas. Those with no financial means to go abroad have limited opportunities of getting a tertiary education in English at home. By making such courses available in Bangkok, DPUIC is able to meet their needs and save them time and money as well. Méně