Doktor filozofie v oboru Business Administration


V současné době přijímání žádostí o semestru 1/2013. Stipendia jsou k dispozici.


Program Cíle: K tomu, aby podniky a organizace k dosažení úspěchu v této moderní prostředí, které je třeba zaměstnat lidi s kvalifikací v oboru Business Administration a managementu. Požadované dovednosti zahrnují výborné komunikační dovednosti, pochopení vztahů mezi klíčovými ukazateli výkonnosti organizace a širší obchodní problémy a kteří jsou inovativní a mají tvůrčí řešení problémů dovednosti. Chcete-li zachovat takové dovednosti, manažeři nemusí jen pochopit současných teorií, metod a technik, ale také být vědomi výzkumných iniciativ a aktivit, které jsou prováděny ve výzkumných institucích, které vedou k novým přístupům v řízení.

Pro splnění těchto požadavků DPUIC nabízí profesionální doktor filozofie v oboru Business Administration PhD (BA) stupeň pro manažer a vůdců, kteří chtějí získat up-to-date pochopení informačních technologií bohaté podnikatelské prostředí. Tento program je určen také pro ty jednotlivce, kteří mají zájem o získání pokročilou správu výzkum dovedností.


 
Studenti v tomto programu budou:

  • Staňte výjimečné administrátory a manažery s akademickým a technické znalosti v oblastech, jako jsou obchodní praktiky, řízení lidských zdrojů, vedení, podnikání, obchodní tvořivosti, marketing, řešení problémů a mezinárodního obchodu.
  • Být kvalifikován sloužit jako střední a vyšší manažery úrovni ve vládních odděleních a soukromého sektoru.
  • Staňte se administrátoři a specialistů na řízení, kteří mohou zůstat up-to-date s rozvoji správních a řídících iniciativ v informační bohaté společnosti.
  • Staňte se administrátory a specialistů na řízení se silnými zkoumá dovednosti.


Semestry:


Semestr 1: srpnu-prosince

Semestr 2: leden až květen

Léto: červen až srpen


 
Program Harmonogram:

Sobota a neděle od 09:00 do 16:00

Postgraduální přijatých žádostí: DPUIC přijímá Vstupné aplikace v průběhu celého roku; Nicméně, mohou příchozí postgraduální studenti začínají pouze své studium v ​​průběhu semestru 1 nebo semestr 2.

Program se vyučuje na:
  • Angličtina

Zobraz 1 více kurzů z Dhurakij Pundit University's International College »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Červen 2020
Duration
3 let
Kombinované
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Červen 2020
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Červen 2020

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date